₺9,21 KDV Dahil
₺10,46 KDV Dahil
1

Tuffex Bebek Banyo & Küvet Çeşitleri ve Fiyatları

1974 yılında İstanbul’da üretime başlayan Tuffex firması, üretime başladığı ilk günden bugüne dek devamlı sektörel yenilikleri takip eden ve trende uygun özgün tasarımlı ürünler geliştiren yenilikçi bir firmadır. Özgün tasarımlı ürünler geliştirmeye önem veren Turrex firması bugün hem yurt içi hem de yurt dışında güvenilir bir marka olmayı başarmıştır.

Tuffex, 12.000 m2 alanda, sahip olduğu yenilikçi AR-GE çalışma kadrosu ve geniş ürün yelpazesiyle tüketicilere ulaşmaktadır. Barbie, Batman, Superman, Tweety, Hot Wheels, Loonet Tunes ve Tom & Jerry gibi dünyaca ünlü markalarla yaptığı lisanslı işbirliği ile Türkiye’de önemli bir dağıtıcı görevi üstlenen firma, outddor, temizlik, saklama ve düzenleme, mutfak ve banyolar için geliştirdiği ürünlerle de Türkiye iç pazarında tüketicilere ulaşmaktadır.

Lisanslı markalarından olan Barbie, Batman, Superman, Tweety, Hot Wheels, Looney Tunes ve Tom & Jerry’e ait ürünler arasında; kutu kalemlik, hobi ve diş fırçalık kutusu, çocuk çantası, kız çocuk elbise askısı, katlı çocuk basamağı, tekli çocuk basamağı, kahve bardağı, huck bardak, pipetli bardak, kapaklı pipetli bardak, mısır kovalı pipetli bardak, mısır kovası, smart lunch box, master lunch box, mataralı beslenme kabı, Luca Matara 600 ml, Luca Matara 400 ml, pipetli matara, bebek banyo seti, bebek yıkama küveti ve bebek yıkama kovası bulunmaktadır.

Tuffex markası aynı zamanda ev içi malzeme olarak kullanılabilir ve yetişkinlere yönelik ürettiği ürünlere de sahiptir. Outdoor malzemelere yönelik sehpalar, tabureler, piknik sepetleri, çanta ve mataralar üretmektedir. Temizlik için maşrapalar, lavabo pompaları, su kovaları, mop kovaları, çöp kovaları ve geri dönüşüm kutuları bulunmaktadır. Saklama ve düzenleme için organizer sepetler, ayakkabılık ve ayakkabı kutuları ve askılar, mutfakta kullanılabilen tabaklıklar, kaşıklıklar, kesim panoları, fit saklama kapları, roller tekerlekli saklama kapları, sızdırmaz saklama kapları, Buzzy derin dondurucu kapları, erzak kapları, kek saklama ve taşıma kapları, kâseler, süzgeçli badyalar, badyalar, hamur leğenleri, lunch box, atıştırmalık kovalar, bardaklar ve saklama kapları ve son olarak banyoda kullanılabilecek kirli çamaşır sepetleri, çamaşır sepetleri, klozet fırçaları, mandal sepetleri, deterjan kutuları, yer karoları ve banyo tabureleri üretmektedir.

Firma ayrıca koleksiyon ürünleri arasında Botanica, Knit, Lace, Rattan ve Desenli modellerinde tabaklık, hobi kutusu, küçük, orta ve büyük sepetler, çöp kovaları, pedallı çöp kovaları, tabaklık, sebzelik, ayakkabılık, rattan sehpa, çocuk koltuğu, mop kova sıkma ve desenli banyo seti üretmektedir.

Ev içi hayatı kolaylaştıran ürünler ve çocukların rahatlığından ödün vermeyen ihtiyaçlarına yönelik benzersiz ürünler ile Tuffex bugün pek çok evde kendine yer buluyor. Mutfak gereçleriyle ebeveynler mutfaklarını hem renklendiriyor hem de saklama kapları sayesinde daha ferah tutuyor. Banyo gereçleri sayesinde kirli elbiseleri sepetlere, deterjanlar ise deterjan kutularına giriyor. Tuffex’in desenli ve farklı renkteki yer karoları ise banyolara ayrı bir şıklık katıyor. Dahası evin girişinde ayakkabılarınızı muhafaza edebileceğiniz ayakkabı kutuları ve elbiselerinizi düzenli bir şekilde yerleştirebileceğiniz askılar da yine Tuffex ile mümkün. Temizlik ise bir evin olmazsa olmazıdır. Tuffex evini her zaman temiz tutan ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmak için maşrapalar, lavabo pompaları, su kovaları, mop kovaları, çöp kovaları ve geri dönüşüm kutuları da üretmektedir. Doğada vakit geçirmeyen aileleri de unutmayan Tuffex, matara ve piknik sepetleriyle de imdada yetişiyor.

Ev ürünleri olur da evin neşe kaynağı çocukları unutmak olmazdı. Tuffex, çocukların ev içi aktivitelerini kolaylaştıracak bir dizi ürünler de üretmektedir. Oturaklar, ellerini rahatça lavaboda yıkamaları için basamaklar, kalem kutuları, beslenme kapları ve çocuk çantaları çocuklara yönelik Tuffex’in ürettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bununla beraber ebeveynlerin çocuklarını yıkamak için kullanabilecekleri yıkama küvet ve kovaları ile bebek yıkama maşrapaları da yine ev içi çocuklar için kullanılabilecek ürünlerden bazılarıdır.

Kim bilir belki de çocuğunuzun favori figürleri var. Barbie, Batman, Superman ve Tweety gibi dünyaca ünlü markalı figürler Tuffex’in lisanslı markaları arasında yer almaktadır. Ve kendi ürettiği çocuklara yönelik ürünlerde bu figürleri taşıyan ürünler yine çocukların ev içi aktiviteleri daha bir eğlenceli kılacağı kesin!

Tüm Tuffex marka plastik ürünler zararlı hiçbir madde içermemektedir. Tamamı lisanslı ürün olup Tuffex imzası taşımaktadır. Evinin temizliğini ve konforunu düşünen ebeveynlerin tercih ettiği Tuffex marka ürünleri Otoys.com.tr’de bulabilir, uygun fiyatlara güvenle sipariş verebilirsiniz.

Tuffex bebek banyo & küvet çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.