Filtreleme
Kategoriler

Cat Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Cat oyuncak çeşitleri ve modelleri en uygun fiyatlar ve zengin ürün yelpazesi ile Otoys’da sizleri bekliyor. Gerçeklerinden ayırt edemeyeceğiniz farklı boyut ve özelliklerde yer alan iş makineleri ile oyunlar artık çok daha eğlenceli! Ekskavatör, kepçe, kamyon ve çok daha fazlası için ürünlerimize göz atabilirsiniz. Sevilen oyuncakçınız olarak oyuncak ihtiyaçlarınızı karşılamak için her zaman hizmetinizdeyiz.

Oyuncak kamyon ve iş makinesi deyince akla gelen ilk marka olan Cat, arabalarla özellikle de turlar ve iş makinelerine ilgisi olan çocuklara hitap ediyor. İlk aylardan itibaren çocukların kullanımı için uygun olan çeşit çeşit oyuncaklarla büyüme çağındaki çocukların gelişimine önemli katkılar sağlanıyor. Çek bırak arabalar, uzaktan kumandalı modeller, sesli ve ışıklı modeller, vinçler, parlayan araçlar ve çok daha fazlası… Çocuklar için en güzel iş makinelerini tasarlayan Cat oyuncakları ile her yaştan çocuk keyifle oynayacak. Çocuklar bir inşaatta gerekli olan tüm iş makinelerine sahip olacak ve kendi şantiyelerini kurarak harika bir koleksiyon oluşturacak.

Şahane bir oyun deneyimi yaşatmak için gerekli tüm parçaları üreterek piyasaya sunan Cat, gerçek modellerin birebir kopyası olan mini plastik araçlarıyla çocukların dikkatini çekiyor. Çocuklar sök-tak tırlar ve iş makineleri ile mühendis olmaya hazırlanıyor. Araçlarını hazırlıyor ve inşaata başlıyor. İnşaata başlarken çocuklara arkadaşları da eşlik ediyor ve kısa sürede güçlü iş makineleri ile inşaat tamamlanıyor.

Çocukların motor becerilerine, hayal güçlerine ve odaklanma becerilerine ve problem çözme becerilerine katkı sağlamak için tasarlanan Cat Full Fonksiyon Araç, gerçeğini aratmayacak şekilde hareket ediyor. Pille çalışan aracın üzerindeki farklı işlevlerdeki düğmelere basıldığında araç ileri geri hareket ediyor, ses çıkarıyor ve farlarını yakıyor. Full Fonksiyon Araç paketinde Backhoe İş Makinesi, Dump İş Makinesi, Kepçe İş Makinesi, Bulldozer İş Makinesi yer alıyor.

Cat İş Makinesi Koleksiyonu

Çocuklara gerçeği aratmayan bir şantiye deneyimi yaşatan Cat tır ve iş makineleri birbirinden farklı modelleri ve kullanım şekilleri ile karşımıza çıkıyor. Araba koleksiyonu yapmayı seven çocukların koleksiyonunun bir parçası olan Cat; çek bırak araçlar, pille çalışan araçlar ve kumandalı araçlarla unutulmaz bir oyun deneyimi yaşatıyor. Son derece gerçekçi bir tasarıma sahip olan Cat Çok Fonksiyonlu Kablo Kumandalı İş Makinesi Backhoe, kablolu kumandası ile ileri geri hareket ettirilebiliyor. Çocuklar yükleyiciye malzemelerini yüklüyor ve kumandayla yukarı aşağı indirerek yük doldurup boşaltıyor. Seride yer alan oyuncaklar gerçek sesler çıkarıyor ve eğlenceli müzikler çalıyor. Kumanda ile arabayı hareket ettiren çocukların motor becerileri gelişirken, sesler sayesinde de çocukların işitsel algıları gelişiyor.

Cat Massive Machine araç seti gerçek araçların aynı ölçekte küçültülmüş modelleridir. Yumuşak kauçuktan oluşan lastikleri ve kaliteli plastik malzemesi ile mükemmel bir şantiye deneyimi sunar. Bir adet tır, tırın dorsesinde bulunan bir adet yükleyici, iki adet taşıma paleti ve iki adet konteyner bulunuyor. Araç hareket ettiğinde ışıkları yanıyor ve titreşimli şantiye setleri çıkarıyor. Çocuklar araçları tıra yüklüyor ve gerçek bir oyun deneyimi yaşıyor. Üstelik araç hareket ettiğinde ışıkları yanıyor ve gerçek şantiye sesleri çıkarıyor.

Cat Dump Truck İş Makinesi Excavator seti çocukların severek oynadığı bir diğer Cat oyuncak modelidir. Oyun setinde bir adet kamyon ve bir adet ekskavatör bulunuyor. Aracın hem kasası hem de kepçesi hareket edebiliyor. Çocuklar kepçeyi kullanarak kamyonun kasasına inşaat malzemelerini dolduruyor ve inşaata malzemeleri taşıyor. Aracın kasası ve kepçesi hareket ettiğinde gerçek motor sesleri çıkarıyor.

Bruder Caterpillar Paletli Kepçe, gerçek modelin 1:16 ölçülerinde küçültülmüş halidir. Çocuklar gerçeği aratmayan bu modelle son derece gerçekçi bir oyun deneyimi yaşar. En güçlü iş makinesinin birebir küçültülmüş hali olan Bruder Caterpillar Paletli Kepçe; gerçekçi bağlantıları, açılabilen kapıları ve tek elle hareket ettirilebilen küreği ile inşaatlar artık daha hızlı tamamlanacak.

Cat Oyuncakların Çocuklar Üzerindeki Eğitici Etkileri

Okul öncesi çağdan başlayıp yetişkinliğe kadar çocukların vakit geçirdiği Cat iş makinelerinin çocukların üzerindeki olumlu etkileri oldukça fazladır. Kumandalı ve pilli araçlar çocukların el becerilerine ve motor becerilerinin gelişimine katkı sağlarken, sesli ve ışıklı araçların görsel ve işitsel algıları üzerindeki etkileri büyüktür. Zengin ürün yelpazesinden kendi koleksiyonunu oluşturan çocuklar oyuncaklarını arkadaşlarıyla paylaşarak birlikte oynamanın keyfine varır ve sosyalleşir. Çocuklar eğlenceli oyunlar kurar, yaratıcılık özellikleri ve hayal güçleri gelişir.

Çocuk gelişimine bu denli katkı sağlayan Cat oyuncak iş makinesi ve tır fiyatları da modelden modele farklılık gösterir. Kimi araç basit bir mekanizmaya sahiptir ve fiyatı uygundur. Set halinde satışa sunulan kumandalı ve pilli araç fiyatları tekli araçlara göre daha yüksektir. Çocukları için her şeyin en iyisini düşünen ebeveynler kanserojen madde içermeyen, çocukların dokunma duyularını uyaran kaliteli malzemelerden üretilen Cat oyuncaklarını tercih ederek çocukların gelişimine katkı sağlar. Ebeveynler her bütçeye ve her zevke uygun modellerden dilediklerini seçerek çocuklarına hediye edebilirler.

Cat dozer, kamyon ve iş makineleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR