Filtreleme
Kategoriler

Dubie Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Eğitim setleri ile popüler marka olan Dubie oyuncak çeşitleri ve modelleri ile Otoys’da sizleri bekliyor. Hızlı seçim ve kolay bir oyuncak siparişi için daima açığız. Oyuncak sitesi denildiğinde ilk akla gelen firma olmaktan gurur duyuyoruz. Ucuz fiyat hizmetimizin yanı sıra eğitici ve eğlenceli zengin oyuncak çeşitliliğimiz ile çocukları mutlu etmek istiyoruz.

Her çocuğun ilgi alanları ve oyuncak zevkleri farklıdır. Bazı çocuklar tek parça oyuncaklarla oynamaktan hoşlanırken bazıları da çok parçalı sök-tak yapı oyuncakları ile oynamaktan hoşlanır. Rengârenk parçaları söküp takarak şekiller oluşturmaktan keyif alan çocuklar eğlenirken birçok beceri elde eder. Geniş ürün yelpazesi ile çocuklara birçok seçenek sunan Dubie oyuncak, her yaş grubundan çocuğa hitap ediyor. Çocukların koordinasyon yeteneklerini, hayal güçlerini geliştiren ve yaratıcılıklarının sınırlarını zorlayan Dubie oyuncak çeşitleri ile çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamıyor.

Okul öncesi ve ilköğretim seviyesindeki çocuklara hitap eden Dubie oyuncakları çocukların motor becerilerinden dil gelişimlerine, matematik öğrenimine katkı sağlamasından günlük hayatta kullanılan temel kavramların öğrenilmesine kadar birçok alanda destek olur. Çocukların dikkatini çekecek şekilde canlı renklerde olan ve parça sayısı az olan Dubie oyuncakları küçüklerin kolayca kavrayabileceği ve kolayca söküp takabileceği parçalardan oluşuyor. Parçadan bütüne gitme mantığı ile çocuklar tüm parçaları birleştiriyor ve yeni bir şeyler üretmenin keyfini çıkarıyor. Dubie oyuncak setlerinin kimi belirli konseptlere bağlı kalarak oynanırken kimisi de çocukları hayal güçlerini kullanmaya teşvik ediyor. Kız ve erkek çocukların ilgisini çekecek farklı renk ve tasarımlarda olması da Dubie oyuncağı bir adım öne çıkarıyor.

Dubie Oyuncakların Hedef Kitlesi

Çocukların eğlenirken hayal güçlerini kullanarak yeni şekiller üretmesine, yeni şekiller üretirken de yaratıcılık özelliklerini kullanarak kendi tasarımlarını oluşturmalarına izin veren Dubie oyuncak okul öncesi ve ilköğretim çağındaki çocukların favori oyuncakları arasında yer alıyor. Okul çağındaki çocukların dikkatini canlı tutmak amacıyla kız ve erkek çocuklarının ilgi alanları dikkate alınarak oyuncaklar tasarlanıyor. Paletli Robot Ekskavatör, Teknik Vinç, Teknik Yükleme Aracı ve Teknik Ekskavatör, Dubie Orman Polisi, Beton Mikseri ve Dubie Minik Savaşçı gibi oyuncaklar erkek çocuklara hitap ediyor. Çocuklar parçaları birleştirerek minik savaşçıyı tamamlıyor, 13 parça orman setini tamamlayarak ormanda olup bitenleri araştırıyor. Vinç, beton mikseri, yükleme aracı ve ekskavatörle inşaata hazırlanıyor!

Dubie Mutlu Tavşanlar, Dubie Çiftlik Evim gibi setler daha çok kız çocuklarına hitap ediyor. Bu setler çocukların hayal güçlerini geliştirmeye ve çocukların yaratıcılık yeteneklerini kullanmalarına yardımcı oluyor. Çocuklar hem kutu içindeki talimatları uygulayarak set içeriğini oluşturuyor hem de parçaları kullanarak farklı şekiller inşa ediyor.

Dubie Hayvanat Bahçesi, Dubie İngilizce Sebzeler Eğitim Seti, Dubie İngilizce Eğitim Tren Seti, Dubie İlk Müzik Dersim Tren Seti, Dubie İngilizce Erken Matematik Eğitim Seti, Dubie İngilizce Meyveler Eğitim Seti, İngilizce Rakamlar Seti gibi eğitici setler kız ve erkek çocuklara hitap ediyor ve çocukların eğlenerek öğrenmesine yardımcı oluyor. Çocuklar bu setlerle okul hayatına hazırlanıyor. İngilizce sebzeler ve meyveler eğitim seti ile çocuklar temel sebzelerin ve meyvelerin İngilizcelerini öğreniyor. Dikkat çekici görsellerle çocuklar İngilizce kelimeleri daha kolay öğreniyor. İngilizce eğitim rakamlar seti 56 parça ve 10 karttan oluşuyor. Görsel olarak karşılaştırma yapılması çocukların temel matematik kavramlarını daha çabuk öğrenmesini sağlıyor. 18 ay üzeri çocuklar için uygun olan Dubie 90 Parça Eğitici Puzzle ve Lego Seti çocukların kutu içerisindeki resimlere bakarak puzzle parçalarını tamamlayıp hayvanları tamamlamasını sağlar. Ailece oynanabilecek bu oyun ile çocuklar hem aileleriyle eğlenceli vakit geçiriyor hem de motor becerileri ve hayal güçleri gelişiyor. Kartlardaki resimleri oluşturmaya çalışan çocukların görsel algıları da gelişiyor.

Dubie Oyuncak Fiyatları

Çocukların çok sevdiği, eğlenirken öğrendiği Dubie oyuncak setleri ebeveynlerin gönül rahatlığıyla tercih edebileceği şekilde üretilmiştir. Hitap ettiği yaş aralığına göre materyaller seçilerek üretilen Dubie oyuncakları çocukların sağlığına zarar verecek kanserojen madde içermez. Küçük çocuklara hitap eden oyuncaklar hem yutma tehlikesine karşı büyük parçalar halinde satışa sunulmuştur hem de sivri köşeleri yoktur. Çocuklar Dubie oyuncakları ile güvenle eğlenceli oyunlar oynar. Çoklu setlerden eğitici setlere kadar geniş ürün yelpazesine sahip olan ve her çocuğun zevkine ve yaşına hitap eden Dubie oyuncakları aynı zamanda her bütçeye hitap eden fiyatları ile de dikkat çekmektedir. Kullanılan materyale, parça sayısına, teknik özelliklere ve boyutlara göre oyuncak fiyatları değişiklik gösterir. Çocukları için Dubie oyuncak arayışında olan ebeveynler bütçeleri ve çocuklarının ilgi alanları doğrultusunda filtreleme yaparak aradıkları ürüne daha kolay ulaşabilirler.

Dubie oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR