Filtreleme
Kategoriler

Ricky Zoom Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çizgi film karakterlerinden ilham alınarak tasarlanan figür oyuncaklar son zamanlarda çocuklar arasında trend olmuştur. Ekranlarda severek izledikleri karakterlere gerçek hayatta sahip olan çocuklar bu sayede gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilir. Ricky, Loop, Scootio, DJ, Toot, Maxwell ve Zoom adlı karakterlerin yer aldığı çizgi filmde Ricky Zoom ve arkadaşları ihtiyacı olanlara yardım ediyor. Muhteşem hızları ile en kısa sürede sorunları çözen kahramanlar takım çalışmasını en güzel şekilde yansıtıyor. Çocuklara birçok olumlu özellik kazandıran Ricky Zoom ve arkadaşları çocuklar kadar anne babaların da oldukça ilgisini çekiyor. Çizgi filmdeki sevilen karakterleri birebir yansıtan Ricky Zoom oyuncakları çocukları evlerinde ziyaret ediyor. Ekranlarda görmeye bayıldıkları karakterlerle çocuklar hayal güçlerini kullanarak yeni senaryolar ortaya çıkarıyor. Yardımsever motosikletlere sahip olan çocuklar çizgi filmde edindikleri olumlu özellikleri gerçek hayatta da kullanıyor.

Ricky Zoom Oyuncaklarının Çocukların Hayatındaki Yeri

Gelişim çağındaki çocukların hayata uyum sağlaması ve yeni bir şey öğrenmeleri için anne babalardan sonra en büyük yardımcıları oyuncaklardır. Ancak oyuncakların katkısının üst düzeyde olması için doğru oyuncak seçimi oldukça önemlidir. Bebeklik çağından başlayarak ilk gençlik dönemine kadar çocuklarınızın hayatında olan oyuncaklar dikkat ve özenle seçilmelidir. Büyüme sürecinde yaşa ve ilgi alanına uygun oyuncak seçiminin çocuk gelişiminde önemli katkıları vardır. Enerjileri hiç bitmeyen çocukların hem enerjilerini atmalarını hem de keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Ricky Zoom oyuncakları çocuğunuzun büyüme sürecinde en büyük destekçiniz olacak.

Rengârenk, hareketli ve enerjik oyuncak çeşitlerinin yer aldığı Ricky Zoom oyuncaklarının çocukların hayatındaki yeri son derece önemlidir.  Birbirinden farklı özelliklere sahip olan oyuncaklar çocukların davranışlarını dengeler, öğrenme yetilerini güçlendirir, el becerilerini geliştirir. Hem figür oyuncak gem de oyuncak motosiklet kategorisinde yer alan Ricky Zoom oyuncakları çocukların en çok sevdiği oyuncaklar arasında yer alıyor.

Göz alıcı desenleri ile çocukların dikkatini çeken Ricky Zoom oyuncakları, çocuk algısına hitap eden, hayal güçlerini harekete geçiren, çocuklara zarar vermeyen modeller içeriyor. Çocuklarınız bu modellerle keyifli, eğlenceli ve mutlu saatler geçiriyor. Çocukların hayal gücünü harekete geçiren Ricky Zoom oyuncak modelleri çocuklarınıza harika koleksiyonlar yapma fırsatı sunuyor. Çocuklar arkadaşları ile oyuncaklarını paylaşarak birlikte kahramanlık yapıyor ve ihtiyacı olanların yardımına koşuyor. Ricky Zoom oyuncakları ve çizgi filmi ile çocuklar başkalarına yardım etmenin keyfini çıkarıyor.

Ricky Zoom Oyuncak Modelleri

Yaratıcı tasarımların ürünü olan Ricky Zoom oyuncak figürleri birçok çeşitten oluşuyor. Çizgi filmde gördüğünüz tüm karakterler oyuncak olarak çocukların odalarında yerini alıyor. Fazla karmaşık olmayan sade tasarımları ile dikkat çeken modeller küçük çocukların oynaması için son derece uyundur. İleri yaşlardaki çocuklar için ise daha kapsamlı ve karmaşık modeller bulunur. Çocuklarınızın el becerilerini geliştirmeye yönelik bu ürünler arasında birbirinden dikkat çekici ve ayrıntılı modeller vardır. Çocukların ilgisini çeken parlak renkler Ricky Zoom oyuncak modellerinde fazlasıyla yer alır. Rengarenk desenler, çeşitli semboller ve desenler oyuncakları çocuklar için daha cazip hale getirir. Hareketli parçalardan oluşan Ricky Zoom motosikletleri düz, engebeli ve eğimli zeminlerde kolaylıkla hareket edebiliyor. Böylece çocuklarınız kısıtlanmadan oyuna devam edebiliyor ve daha gerçekçi oyunlar oynayabiliyor. Hareket ettiklerinde zemine zarar vermeyen ve ses çıkarmayan malzemeden üretilen oyuncaklar çocuklar kadar ebeveynlerin de ilgisini çekiyor.

Ricky

Ricky Zoom çizgi filminin ana karakteri Rİcky, ekibin başkanı. Ancak başkan olmasına rağmen öğrenecek çok şeyi olan küçük bir motosiklet. Hızlı gitmeyi seven Ricky, hızını arkadaşlarına yardım etmek için kullanıyor. Ancak ne kadar hızlı gitse de kurallara uymayı ihmal etmiyor. Kendinden emin bir lider olan Ricky aynı zamanda çok sadık bir arkadaş. Ekibiyle birlikte yarışlara katılıyor ve macera parkında yeteneklerini sergilemeye bayılıyor. Kırmızı parlak renkli Rİcky sesli ve ışıklı olması ile de çocukların dikkatini çekiyor. Tıpkı çizgi filmdeki gibi can kurtarma vizörü yolu aydınlatıyor. Böylece Ricky yolunu kolayca bulabiliyor. Motora yön vermenize yardımcı olması için ön tekerlekleri oynayabilir nitelikte tasarlanan Ricky kaliteli tasarımı ile hem çocukların hem de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor.

Scooter Scottie

Ekibin en zeki karakteri Scottie sahip olduğu tableti, ZommCAM ve robotik Scootbops gibi teknolojik aletleri kullanarak bulmacaların çözümünde ekibine büyük katkı sağlıyor. Parlak zekâsını dehasıyla birleştiren Scooter Scottie yeni maceralarda öncü görevi görüyor. Parlak sarı renkli bir karakter olan Scottie görüntüsü ile de çocukların beğenisini kazanıyor. Ayrıca dayanıklı yapısı ile uzun süre kullanılabiliyor.

Hank Ve Helen Zoom

Ricky Zoom çizgi filminin önde gelen kurtarma bisikletleri arasında yer alan Hank ve Helen Zoom acil durumlarda ilk cevap veren ekip olma özelliğini taşıyor. Akıllı ve cesur karakterle sirenlerini çalarak acil durumlara en hızlı şekilde müdahale ediyor. Bu etkileyici ekip, çocukların en güzel oyunlarına eşlik ediyor. Çocuklarınız Hank ve Helen ‘ı arkadaşları ile paylaşarak olaylara birlikte müdahale ediyor.

Ricky Zoom Yarış Seti

Ricky Zoom yarış seti çocuklarınızın heyecan dolu oyunlar oynamasına yardımcı oluyor. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu set ile çocuklarınız hız yapmanın tadını çıkarıyor. Süper fırlatıcı ile Ricky’ye ekstra hız verin ve hız yapmanın tadını çıkarın. Macera parkında muhteşem numaralar yapın ve macera rozetini kazanabilmek için hedefi on ikiden vurun. Ricky Zoom çizgi filminin tüm ruhunu ve enerjisini evinize getiren Ricky Zoom oyuncaklarını satın alabilir, çocuğunuzun maceraya ortak olmasını sağlayabilirsiniz.

Ricky Zoom Aile Seti

Ricky, küçük kardeşi Toot, anne Helen ve baba Hank’ten oluşan Ricky Zoom Aile Seti ile maceraya zoomla. Bu set ile Ricky maceraya ailesi il birlikte atılıyor. Hepsi sirenlerini açıyor ve acil durumlara en kısa sürede müdahale ediyor. Set halinde satışa sunulan bu sevimli can kurtarma motorları çocuklara muhteşem bir oyun deneyimi sunuyor.

Ricky Zoom Oyuncak Özellikleri ve Fiyatları

Bir yandan çizgi filmini izlerken bir yandan da sahip olabileceğiniz Ricky Zoom karakterleri ile oynamanın keyfine varın. Kaliteli yapısıyla mükemmel bir oyun deneyimi sunan Ricky Zoom oyuncak özellikleri ile de beğeni toplar. Ricky Zoom motosikletleri uzmanca hazırlanmış lastikleri ile sabit durabilen yapıya sahiptir. Uzmanca hazırlanmış motosikletlerle ister tek başınıza ister arkadaşlarınızla yaratıcı oyununuzu canlandırmaya hazır olun. Hareket ettirilebilen ön tekerlekleri motora rahatça yön vermenizi sağlar. Özel tasarıma sahip olan bu oyuncaklar ile çocuklarınız istedikleri her yerde oyun oynamanın keyfini çıkarabilir.

Oyuncak fiyatları oyuncağın sahip olduğu özelliklere, boyutuna, tek ve set halinde satılmasına göre değişiklik gösterir. Hem kız hem de erkek çocuklarının oyunlarını daha eğlenceli hale getiren Ricky Zoom oyuncak motosiklet fiyatları da farklı fiyatlarda satışa sunulur. Özelliği fazla olan set halindeki oyuncaklar daha yüksek fiyatla satışa sunulurken tek parçalı oyuncak fiyatları hereksin ulaşabileceği düzeydedir. Ricky Zoom oyuncak fiyatları her bütçeye hitap eder. Çocukların hayal gücünü harekete geçiren, el becerilerini geliştiren, arkadaşları ile sosyalleşmesini sağlayan Ricky Zoom oyuncaklarına uygun fiyatlara sahip olabilirsiniz.

Ricky Zoom oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR