Kategoriler

 

Kolluk Çeşitleri İle Oldukça Güvenli Deniz Deneyimi

Kolluk sayesinde çocuğunuza yüzmeyi zorlanmadan öğretin tatil sırasında denizde ve havuzda çocuklarınızın güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Çocuğunuzun bir balık gibi yüzmesini istiyorsanız onu en erken 3 veya 4 yaşındayken yüzmeyle tanıştırabilirsiniz. Bunu bir hobi olarak yapmasını ve ilerlemesini istiyorsanız onu bir kursa da yazdırabilirsiniz.

Tabi tüm bunlardan önce çocuğunuzun suyu, yüzmeyi ve bu sporu tamamen sevmesi gerekmektedir. Çocuğunuza mutlu olmadığı, eğlenmediği, istemediği bir şey yaptırmak ne onu ne de sizi pek mutlu etmez.

Bu yüzden doğru aksesuarlarla eğlenceli eğitimler vermek hem sizi hem de hayatı yeni yeni tanımaya başlayan çocuğunuzu bir hayli mutlu edecektir. Ona yeni hobiler kazandırmak ise çocuğunuzun hayata 1-0 erken atılmasını sağlamaktadır.

Seçeceğiniz doğru deniz ve havuz aksesuarları onu teşvik etmek için birebirdir. Doğru kolluk seçimi ise çocuğunuzun hem güvenle yüzmesine hem de eğlenmesine büyük katkı sağlamaktadır. Ayrıca güvenlik açısından da kolluk çocuğunuza yüzerken koruma sağlar.

Hayvanlar En İyi Eğlenceli Dostlardır

Çocukların en sevdiği oyun arkadaşları şüphesiz ki hayvanlardır. Yeni bir maceraya atılırken etrafında en sevdiği hayvanların olmasını istemez misiniz? Bestway Lama Figürlü Kolluk, hayvanlarla bezenmiş kolluk ve Şişme Oyuncaklar ailesinin en şirin üyelerinden biri olabilir.

Turuncu rengi ve uzun kulaklı şirin bir lama resmiyle bezenmiş olan bu kolluk çocuğunuzun yüzme eylemine daha sıcak bakmasına, hatta yüzerken oldukça fazla keyif almasına sebep olacaktır. 

Bestway Fisher-Prıce Kolluk ile sevimli fil ve arkadaşı kurbağanın çocuğunuzu eğlendirmesine izin verin. Bu güvenilir ve eğlenceli aksesuar ile çocuğunuz gönül rahatlığı ile yüzme öğrenebilir. Sarı ve kırmızı renklerin ağırlıkta olduğu bu aksesuarın üzerindeki dalgalar ise rengarenk. 

Bestway Kaplumbağa Desenli Kolluk, sevimli ve mutlu bir kaplumbağanın üzerinde bulunduğu bir kolluk çeşididir. Bu aksesuarın turuncu ve sarı olmak üzere 2 farklı renk seçeneği bulunmaktadır. Sörf yapan sevimli kaplumbağa çocuğunuzun eğlence kaynağı olacaktır. 

Deniz Hayvanları Ait Oldukları Yerde

Çocuğunuza yüzmeyi öğretiyorsanız ona denizde yaşayan çeşitli hayvanları da göstermelisiniz. Bu sayede belki onları daha çok merak eder ve yüzme öğrenmeye hevesli bir şekilde adım atar.

 Bestway Balık Kolluk, sevimli pembe bir balık ve ürkütücü olduğu kadar tatlı da olan bir köpek balığından oluşmaktadır. Köpek balığı ve pembe bir balık olmak üzere 2 farklı deniz hayvanı seçeneğine sahip olan bu aksesuar çocuğunuzla birlikte dalgaları arşınlamayı dört gözle bekliyor.

İsterse sevimli pembe balığı isterse köpek balığını seçebilir. Bestway Yunus Kolluk ise denizlerin hakimleriyle çocuğunuzun arkadaş olmasına imkan tanıyor. Sevimli yunuslarla bezenmiş olan bu aksesuar fıstık yeşili ve turuncu olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahiptir.

Çocuğunuz denizin en iyi yüzen canlılarından biriyle birlikte yüzme öğrenebilir. Bu da onun için hem eğitici hem de çok eğlenceli bir aktivite olacaktır. Balık Baskılı Kolluk, sevimli mavi ahtapot ve balık arkadaşlarından oluşan bir aksesuardır. 

Sevimli Kahramanlar Tatilde de Başucunuzda

Çizgi filmleri ve süper kahramanları çok seven çocuklar için de çeşitli deniz aksesuarları tasarlanmıştır. Kolluk Barbie, güzeller güzeli Barbie'yi seven çocuklar içindir. Göz alıcı pembe tonlarında olan bu aksesuarın üzerinde Barbie ve arkadaşının resmi bulunmaktadır. 

Frozen Kolluk, kış aylarında yanınızda olan Frozen kahramanları yaz ayında da peşinizi bırakmıyor. Üzerine Elsa ve Anna' nın resmi bulunan bu kolluklar ile çocuğunuz yüzme öğrenmenin ve tatil yapmanın keyfine varacak gibi duruyor. Cars Kolluk ise plajda bile yarıştan vazgeçemeyen hırslı çocuklar için tasarlanmış bir deniz aksesuarıdır.

Üzerinde arabaların bulunduğu bu göz alıcı kırmızı aksesuar ile plajın en hızlısı çocuğunuz olacaktır. Hız demişken Kolluk Pj Masks' den bahsetmeden geçemezdik. Bu üçlünün hızı adeta kimsede yok.

Çizgi film delisi çocuklar bu deniz aksesuarına bayılacak ve uyurken bile yanından ayırmak istemeyecek. Bestway Spiderman Şişme Kolluk, ağ atarak plajda koşmaya bayılan çocuklar için birebir.

Süper kahramanlara bayılan çocuklar yüzerken de yanında bir süper kahramanın onu korumasını isteyebilir.

Bu durumda bu deniz aksesuarı çocuğunuzun güvenliği adına doğru bir seçim olacaktır. Bestway Minnie Çocuk Kolluk, Boneler & Tikaçlar 3 ile 6 yaş arası çocuklar için uygun olan tatlı pembe renkte bir kolluktur. Üzerinde Minnie ve kedisi bulunan kolluk çocuğunuzun plaj modasına yön vermesine katkı sağlar. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR