Filtreleme
Kategoriler

Harika Kanatlar Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Harika Kanatlar, FunnyFlux tarafından yayınlanan bir animasyon televizyon dizisidir. Her dizi ve filmde olduğu gibi, geniş bir hayran kitlesine sahip olan Harika Kanatların oyuncakları da üretilmiştir. Çocukların ve yetişkinlerin beğenisini kazanan Harika Kanatlar Oyuncakları, renk renk ve çeşit çeşit modelleriyle sizlere sunulmaktadır.

Harika Kanatlar Takımları

Rescue Riders

Kurtarma operasyonlarında uzman olan ekipte Dizzy, Zoey ve Sparky bulunmaktadır. Tıbbi durumlarda, yangınlarda ve arama kurtarma durumlarında Jett’e yardımcı olmaktadırlar.

Built it Buddies

Onarım ve inşaat işlerinde uzman olan ekipte, Remi, Scoop ve Donnie bulunmaktadır. Bir şey inşa edileleceği zaman Jett’e yardım eden bu ekibin çok çeşitli aletlerle dolu çantaları ve baretleri bulunmaktadır.

Galakxy Wings

Teknoloji ve uzay ile ilgili problemleri çözen, uzay yolculuğu gibi durumlarda Jett’e yardımcı olan bu ekipte, Rover, Astra ve Astro bulunmaktadır.

Wild Team

Su ya da vahşi yaşam konusunda uzman olan ekip, özellikle su altı seyahatleri ve bataklık gezilerinde Jett’e yardım ederler. Bu ekibin üyeleri Willy, Swampy ve Mira’dır.

Police Patrol

Harika Kanatlar dedektiflik işleri bu ekipten sorulmaktadır. Özellikle kayıpları bulmak konusunda uzman olan ekipte, Badge, Kim ve Paul bulunmaktadır.

Büyük Takım

Birçok problemi çözen bu ekipte Badge, Willie, Rover, Remi ve Sparky bulunmaktadır.

Jerome Ekibi

Hava gösterilerinde görevli özel bir takım olan Jerome ekibi, Jerome, Jerry ve Roma’dan oluşur. Harika Kanatlar Oyuncakları içinde en eğlenceli en maceraperest ekiptir.

Harika Kanatlar Karakterleri

Jett

Harika Kanatlarda ana karakterdir ve kırmızı beyaz bir jet uçağıdır. Jett’in görevi dünyanın her yerinde bulunan çocuklara paketlerini ulaştırmaktır. Dünyanın en hızlı uçağı olan Jett, enerji ve güven doludur. Uluslararası havaalanında herkes ile çok iyi arkadaştır.

Donnie

Donnie, sarı ve mavi renkte olan erkek bir uçaktır. Harika Kanatlar’ın usta uçağı Donnie’nin uzmanlık alanı alet çantasını almak ve bir şeyleri onarmaktır. Çünkü Donnie mükemmel bir mühendistir.

Dizzy

Dizzy, pembe ve beyaz renkli kadın bir uçaktır. Görevi, yardıma ihtiyacı olan insanlara yardım etmek olan Dizzy’nin kurtarma halatları ve acil durum ekipmanları da bulunmaktadır. Çünkü Dizzy bir kurtarma helikopteridir.

Jerome

Jerome, bir akrobasi ekibinin üyesi olan, mavi renkte erkek bir savaş jetidir. Jerome takımının da lideridir.

Paul

Paul, mavi ve beyaz renklerde bir polis uçağıdır. Geceleri Dünya Havaalanı'nı korumaktadır. Bazen dedektiflik yaparak Jett’e yardımcı olmaktadır.

Grand Albert

Jett’e ahlaki tavsiyelerde bulunan Grand Albert’in gençlik zamanlarında topladığı eşyalarla dolu bir sandığı bulunmaktadır. Ve bu sandıkta fotoğraflanan her şeyin boyutunu değiştiren bir de kamera bulunmaktadır.

Mira

Bu yeşil jet uçağı bir kadındır. Özellikle kız çocuklarının hayran olduğu Mira, Super Wings ekibine dâhildir. Suyu çok seven Mira, dalış ekipmanları kullanan tek Super Wings üyesidir.

Bello

Hayvanlarla kendi dillerinde konuşabilen Bello, siyah beyaz çizgili, erkek safari uçağıdır.

Chase

Koyu mavi renkte bir casus uçağı olan Chase, neredeyse her şeye dönüşebilen bir uçaktır.

Todd

Burnu içinde matkap olan Todd, kahverengi erkek bir inşaat uçağıdır.

Astra

Beyaz renkte kadın bir uzay uçağı olan Astra, uzay ile ilgili görevler konusunda bir uzmandır.

Flip

Flip, spor hakkında hemen hemen her bilgiye sahip olan erkek bir uçaktır. Jett’i Bermuda Şeytan Üçgeni'nden kurtardıktan sonra Harika Kanatlara katılmıştır.

Roy

Harika Kanatlar gibi uçmak isteyen bir bagaj römorkörüdür.

Popa Wheels

Popa Wheels, Donnie’nin asistanıdır ve robota dönüşen bir kamyondur.

Büyük Kanat

Büyük Kanat, Harika Kanatların en büyük üyesidir ve robot moduna dönüşmeyen tek uçaktır. Sarı şeritleri olan beyaz mavi renklerde bir yolcu uçağıdır.

Neo

Yeşil ve sarı renklerde küçük bir uçaktır.

Zoey

Pembe beyaz renklerde kadın bir ambulanstır. Kurtarma Riders ekibinin de üyesidir.

Sparky

Harika Kanatlar Rescue Rider’ın parçası olan erkek bir itfaiye aracıdır. Aynı zamanda Sparky, Big Team üyesidir.

Remi

Değiştirilebilir yatak parçalarına sahip bir karıştırma kamyonu olan Remi, aynı zamanda bir kadındır. Remi, Build it Buddies grubuna dâhildir.

Scoop

Build it Buddies grubuna dâhil olan Scoop, alternatif vinç parçaları olan erkek bir ekskavatördür.

Swampy

Wild Team’in üyesi olan erkek yeşil renkte bir teknedir.

Willie

Karada da seyahat edebilen yeşil renkte erkek bir denizaltıdır.

Kim

Kim, kadın bir polis arabasıdır.

Jerry

Jerome ekibinin parçası olan Jerry, erkek bir savaş uçağıdır. Aynı zamanda Jerome’un kardeşidir.

Kristal

Kar fırtınaları ve buz fırtınalarından sonra insanlara yardım eden Kristal, menekşe rengi kadın bir kedi uçağıdır.

Bucky

Küçülebilen sarı ve turuncu renklerde olan Bucky, Harika Kanatların böcek uzmanı olan bir tavşan uçağıdır.

Golden Boy

Harika Kanatların ana düşmanı olan Golden Boy, altın renginde bir uçaktır ve ismini de renginden dolayı almıştır.

Sunny

Şarkı söylemeyi ve dans etmeyi çok seven Sunny, beyaz ve turuncu renklerinde kadın bir uçaktır.

Leo

Leo, mavi renkte uçan bir arabadır. Leo’nun Mini Loe adında küçük bir arkadaşı da vardır.

Harika Kanatlar Oyuncakları Alırken Bilmeniz Gerekenler

  • Harika Kanatlar Oyuncakları, oldukça kaliteli ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır. Çocuklar uzun süre bu oyuncaklarla oynayabilir ve harika maceralara atılabilir.
  • Harika Kanatlar Oyuncakları kullanımı çocuklar için oldukça basittir. Burada önemli olan detay çocukların yaş ve gelişim özelliklerine uygun Harika Kanatlar Oyuncaklarını seçmektir.
  • Çocukların sevdiği ve ilgisini çeken Harika Kanatlar Oyuncaklarını almanız onların ilgi sürelerini de uzun tutacaktır.
  • Harika Kanatlar Oyuncakları, kanserojen madde içermeyen ve hiçbir kimyasalın bulunmadığı sağlıklı hammaddelerden üretilmiştir. Çocuklarınıza gönül rahatlığı ile Harika Kanatlar Oyuncakları satın alabilirsiniz.

Harika Kanatlar Oyuncakları Fiyatları

Firmamız en kaliteli oyuncakları sizlere en uygun fiyatlarla ulaştırmayı ilke edinmiştir. Harika Kanatlar Oyuncakları da oyuncak piyasasında çok fazla tutulan ve satışı çok olan oyuncaklardır. Bu nedenle piyasada çeşitli fiyatlarla satılmaktadır. Kaliteyi uygun fiyatlarla satın almak için doğru adreste olduğunuzu unutmayın.

Harika Kanatlar oyuncakları ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR