ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Cool Maker Oyuncak Modelleri ve Fiyatları

Cool maker oyuncak çeşitlerini ararken fiyatlar sizi korkutuyorsa, en sevdiğiniz ürünleri en ucuza almak için sizleri Otoys’a bekliyoruz. Oyuncakçınız olarak güvenli bir hizmet ve zengin ürün yelpazesi ile popüler markaların ürünlerini uygun fiyatlarla satışa sunuyoruz. Başka bir yerde oyuncak arayışına son vermek ve değerli zamanınızı çocuğunuza ayırmak için bizi seçin. Cool maker manikür setleri, makyaj ürünleri ve daha birçok ürün kategorimizde yer almaktadır.

Cool Maker oyuncak seti özellikle kız çocuklarının kullanımına uygundur. İki yeni desen ve yeni GO GLAM oje astar rengi, kızlar benzersiz tarzlarını ifade etmek için karıştırıp eşleştirebilirler. Salon kalitesinde tırnak sanatı pop, boya ve pres kadar basittir.

Bunun için önce bir desen seçin ve makineye koyun. Ardından, her tırnağa toksik olmayan oje astarı uygulayın ve tırnakların kuruması için beş dakika gibi bir süre bekleyin.

Son olarak, tırnaklarınızı makineye sokun ve damgalamak için düğmeye basın. Mükemmel tırnakları ortaya çıkarmak, uygulamak ve bastırmak için tırnak modeli ve aşk hikâyesi desen paketini kullanmaya başlayın.

Cool Maker Kız Çocuklarına Özel

Bu özel set kolayca özel tırnak ve pedikür işaretleri ve stilleri oluşturmak için Cool Maker Nail Salon özelliklerden oluşur. Bu ev tırnak stüdyo, çeşitli boyutlarda birçok tırnak şekillendirme özelliğine kadar süslemek için gereken her şeyi içerir. Özellikle kurutucu özelliğe sahiptir. Son modaya uygun tırnak tasarımları mevcuttur.

Bunlar arasında kelebekler, yıldızlar, leopar baskılar, vb. kızlar benzersiz tarzlarını ifade etmek için karıştırıp eşleştirme yapılabilir. Ayrıca kuaför salonu kalitesinde tırnak sanatı pop, boya ve pres kadar basittir.

Tırnaklarınızı şekillendirmek için her bir tırnağa toksik olmayan bir oje astarı (iki renk dahil) uygulayın. Kız çocuklarının sevdiği bu ürünler ve spirit  aslında manikür salonu havası yaratır. Böylece eğlenceli bir pijama partisi etkinliği yapılabilir.

Cool Maker Kız oyuncakları

Oyuncakların çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimi için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle çocuklar için kaliteli, uygun fiyatlı ve sağlıklı oyuncak ürünler satılmaktadır. Çocuğunuz için tüm bu işlevlere sahip oyuncakları satın alabilirsiniz.

Çeşitli kız oyuncakları ürünleri internette bulunmaktadır. Barbie, Schleich, Küçük Evcil Hayvan Dükkânı, Canavar gibi birçok çeşide rastlayabilirsiniz.

Cool Maker Kauför Seti Ürün Özellikleri Nelerdir?

Cool Maker ürün özelliklerine bakıldığında özel manikür ve pedikürleri kolayca oluşturmak için Cool Maker GO GLAM manikür salonudur. Bu ev tırnak stüdyosu, her boyutta mevcuttur. Tırnak tasarımının yanı sıra kız çocukları için kuaför seti özelliklerini taşır.

Burada saçlara en güzel şekiller verilebilir.  Özelleştirme ile birlikte gelir ve gerçekten takabileceğiniz 12 saç uzatma için ihtiyacınız olan her şeyi tasarlar Hollywood Hair Extension Maker ile yapmak eğlenceli ve kolaydır.

 Renkli veya desenli bir kafa bandı seçin, istediğiniz şekilde tasarlamak için birlikte verilen işaretçiyi kullanın ve ardından kafa bandını makineye yükleyin. Düğmeye basın ve elektrikli Hollywood saç uzantısı, saç bandınızı sihirli bir şekilde süper sevimli ve giyilebilir bir saç uzantısına dönüştürecek! Ardından genişletilmiş stili gerektiği gibi ayarlayın. Isıtmayan saç maşası ve iki aksesuar kullanarak kamera kullanımına uygun çeşitli stiller oluşturabilirsiniz.

Kuaför Seti Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Cool Maker kuaför seti kullanımında sprey şişesini suyla doldurun ve sıkı bukleler, gevşek plaj dalgaları, büyüleyici Hollywood bukleleri veya şık düz saç stilleri oluşturmak için püskürtmeye başlayın.

Buna ayrıca saç tokası ekleyin ve şık saç uzantılarınızı takın, ardından ekibinizle paylaşmak için daha fazla stil oluşturun.  Monster jam oyuncakları da en özel fiyatları ile sizlerle…

Şekillendirmeyi bitirdikten sonra, tüm parçalar makinenin altında uygun bir şekilde saklanabilir. Şapkalar, çift topuzlar ve daha fazlası gibi daha benzersiz saç stilleri yaratmak için Hollywood Hair Party Pop ve Starstruck Yedeklerini (her biri ayrı satılır) takmaya başlayabilirsiniz.

Kuaför salonunu kendi evinize götürün ve sınırsız görünüm oluşturmak için Cool Maker Hollywood Hair Extension Maker'ı kullanın. Kız çocuklarının favorisi haline gelen bu ürünleri çok seveceksiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR