Kategoriler

Tren Setleri Çocukların Yeni Gözdesi

Eğitici ve eğlenceli tren setleri cazip indirim fırsatlarıyla Otoys’da! Bol parçalı ray setleri, takıp çıkartılabilen tren ve vagonlar en sevilen kahramanların lisanslı ürünleri ve çok daha fazlası için sanal mağazamıza göz atabilirsiniz. Tren maceralarına renk katmak artık çok kolay. Hayal gücünü geliştiren ve yaratıcılık arttıran en güzel oyun setleri almak isteyenler için zengin ürün çeşitliliğine sahibiz. Kaliteli ve marklı oyuncakları en uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız.

Çocukların gördükleri her yerde oynamak istediği tren setleri sayesinde çocuklarınız oldukça güzel vakit geçirebilir. Ayrıca eğlenirken de birçok şey öğrenebilir. Baby Clementoni Çiftlik Seti gibi 12 aydan itibaren kullanılabilen tren setleriyle çocuğunuzun erken yaşlarda gelişimine yardımcı olabilirsiniz.

Yalnızca mevcut tren setine bağlı kalmadan üretilebilen oyunlarla da ebeveynler de keyifli vakit geçirebilir. Örneğin, Pilli Domino Yerleştiren Tren seti ile çocuğunuz trenle oynarken ayrıca domino taşıyla da sizler oynayabilirsiniz.

Dolayısıyla her yaştan çocuk için pek çok çeşide sahip olan tren setleri eğlenceli vaktin yeni adresidir. Hem çocuklar hem de ebeveynler doyasıya keyif alabilirler.

Tren Setleri İle Oynanabilecek Oyunlar

Trenle yolculuk yaparken heyecanlanmayan veya olumlu şeyler hissetmeyen insan çok azdır. Dolayısıyla gerçek bir trenin heyecanına paralel olarak oyuncak tren setleri de pek çok kişiyi heyecanlandırır.

Özellikle çocukların hayal gücünü zenginleştirerek onları mutlu eder. Bu konuda tren setleri kadar üretilen oyunların da etkisi büyüktür. Örneğin Brio Kargo Limanı Seti ve Asker Setleri ile hem raylara yerleştirilen treni sürebilir hem de gemiye kargoları nakliye edebilirsiniz.

Ayrıca köprü gibi hareketli parçasıyla eğlenceli bir kargo seyahati planlayabilirsiniz. Benzer şekilde Sunman Ahşap Tren Seti 40 Parça ile tren ile birlikte çiftlik sahibi gibi hayvanların ihtiyacını getiren tren görevi görebilirsiniz.

Ayrıca sette yer alan hayvanların sütünü satıyor gibi de yapabilirsiniz. Yalnızca raylarla değil Sürmeli Işıklı Tren gibi tarzlarla da trenlerin keyfini raylar olmadan her yerde çıkarabilirsiniz.

Yaratıcılık Dostu Tren Setleri

Çocuklar hayal güçlerini kullandıkça oyunlardan keyif alırlar. Hatta hayal güçleri ile birlikte çoğu insanın düşünemediği fikirleri ortaya atarlar. Tren setleri de hem oluşturdukları şekillerle hem de ortaya çıkardıkları oyunlarla hayal gücü dostudur.

Örneğin Brio Tren Yolu Başlangıç Seti ile istedikleri yolu üretebilirler. Sette yer alan ray parçalarıyla çapraz veya düz yollar yaparak trenin hayal güçlerinde nerede gittiğini anlatırlar.

Ayrıca sette bulunan insanları da elleriyle yürüterek, konuşturarak yaratıcılıklarını geliştirirler. Daha da avantajlı bir şekilde Brio Delüks Kargo Tren Yolu Seti gibi ayrıntılı yolları da tercih edebilirsiniz. Sette yer alan hareketli parçalar, köprüler, kamyonlar çocuğunuzu gerçek bir kargo şirketinde gibi hissettirebilir.

Fayda Dolu Keyifli Vakitler

Pek çok çocuğun gördüğü her yerde oynamak istediği tren setleri aslında kimsenin fark etmediği pek çok faydaya sahiptir. Öncelikle pandemi döneminde evde oyun oynamakta zorlanan aileler için bir eğlence kaynağıdır. 

Işıklı Hızlı Tur Treni 37 Parça gibi setle hem bulmaca gibi rayları dizebilir hem de çocuğunuzla ortak belirlediğiniz şekilde kendi yolunuzu çizebilirsiniz.

Aynı zamanda kendi ortak oyununuzu da üretebilirsiniz. Bu oyunlar içerisinde de çocuğunuza bazı şeyleri onlar farkında olmadan öğretebilirsiniz. Örneğin Eğlenceli Tren İstasyonu ile renkleri trenin geçtiği raylar yoluyla öğretebilirsiniz. BRİO Safari Tren Yolu Seti ile de raylarını yerleştirdiğiniz trenle hayvanlara uğrayarak onların özellikleri, renkleri hakkında çocuklara bilgiler verebilirsiniz.

Böylece okula başlamadan temel bazı konular hakkında bilgi sahibi olabilirler. Tüm bunların yanı sıra tren içerisinde uyulması gereken kurallar, trafik kuralları gibi çok temel bilgileri eğlenirken öğretebilirsiniz. Tren setleri yalnızca aile ile değil çocukların arkadaşlarıyla da oynayabildiği ve bu yolla da sosyalleşebildiği bir oyundur. 

Polis Setleri aynı zamanda Tren setleri aile ve arkadaşlarla birlikte keyifle oynanabildiği gibi çocukların tek başına oynayabilmeleri için de gayet uygundur. Sadece çocuğunuzun yaşına ve ilgi alanına uygun bir set tercih etmelisiniz. Ardından onların keyifle oynamasını izleyebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR