Kategoriler

 

Plaj Kum Kürek Setleri

Plaj Kum Kürek Setleri ile çocuklarınız kum ve deniz kenarında oyun oynamanın keyfine varacaktır. Plaj setleri olarak satın alacağınız bu oyuncaklar sayesinde kürek, tırmık veya diğer çiçekli çiçeksiz plaj setleri çocuklarınızın ilgisini çekmeye yetecektir.

Yaz geldiğinde hepimiz tatil yapmak, iş yüklerimizi hafifletmek ve kafa dinlemek isteriz ancak ebeveynler için yaz tatili bile bir çalışma kampına çevrilebilmektedir.

Denize girmek sessizce güneşlenmek ve kitap okumak kışın evinizde olduğu kadar yazın plajda da bazen zorlu geçer. Açık havada çocukların hem oynaması hem de hayal güçlerini, el koordinasyonlarını geliştirmesi için plaj kum kürek setleri birebirdir. 

Sağlam Kumdan Kaleler 

Plaj kum kürek setleri ve Su Tabancaları çocuğunuzun tutma ve kavrama yetisini geliştirip, yeni şekiller öğrenmesine ve onları bir dengeye oturtmasını sağlar. 

Lc, Kale Kum Plaj Seti her yaştan çocuk için uygun bir plaj kum kürek setidir. Kırmızı, pembe ve yeşil olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan bu setin içerisinde kale şekilli uzun bir kalıp, kum kazmak ve taşımak için de küreği ve tırmığı bulunmaktadır.

Kale kalıpları çocuğunuzun upuzun ve sağlam kale duvarları yapmasına yardımcı olacaktır. Kanz, Fileli Gemi ve Plaj Seti, 18 ay ve üzeri çocuklar için uygundur. Bu set 5 adet parçadan meydana gelmektedir.

Kum ve Kürek Setlerindeki Parçalar

İki parçası hayvan şekilli kum kalıbıdır. Bir adet kırmızı gemisi ve sar, mavi renklerde de tırmık ve küreği vardır. Çocuklarınızın kumdan deniz hayvanları yapabilmesi için bu set birebirdir. 

Kanz Kum Kalıbı Taşıtlar ile çocuğunuz kumdan sadece kale değil de çeşitli taşıtlar da yapabilmektedir. Bu setin içerisinde çeşitli renklerde çeşitli taşıtlar bulunmaktadır.

Mavi, sarı, turuncu ve yeşil renklerin hâkim olduğu setin içerisinde ise helikopter, yelkenli tekne, araba ve gemi gibi taşıtlar yer almaktadır. Her birinin farklı renklerinin bulunduğu setler mevcuttur.

Bu set sayesinde çocuğunuz taşıtları keşfedecek ve kumdan taşıtlar ile keyifli oyunlar kuracaktır.

Keyifli oyunlar kurulabilecek bir diğer set ise Kanz, Fileli Mikser ve İnşaat Seti'dir. 18 ay ve üzeri çocuklar için uygun olan plaj kum kürek setleri 4 farklı parçadan meydana gelmektedir.

Hayal gücüne epey katkı sağlayan, konuşma ve iletişim becerisini yükselten bu setin içerisinde bir adet yeşil mikser, spatula, tırfıl ve turuncu bir tuğla kalıbını bulunmaktadır. 

Pilsan Kale Kum Kalıbı ile çocuklarınız upuzun ve rengarenk kale kalıplarını kullanarak kumdan kale inşaa edebilirler. 1 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu set 9 parçadan oluşmaktadır.

Çocukların sosyalleşmesine, doğru iletişim kurmasına ve hayal güçlerini geliştirmesine yardımcı olur. İç içe geçerek toplanabilmektedir, bu sayede de evinizde az yer kaplar. 

Kahramanlar Tatilde

Çocukların kahraman olarak anne babaları olduğu kadar çizgi film karakterlerini, süper kahramanları da seçerler. Her yerde yanlarında olsunlar isterler. Onlara özenirler, taklit ederler ve rol model olarak bazı kahramanları seçerler. 

Fentosy, Harika Kanatlar El Arabası Plaj Seti, 6 adet farklı parçadan oluşmaktadır. İçerisinde bir adet çocuklarınızın kum taşıyabileceği kırmızı ve harika kanatlar stickerlı el arabası vardır. Bunların yanı sıra içerisinde bir adet mavi kova, kürek, tırmık ve kum kalıbı bulunmaktadır.

Çocuğunuzu Mutlu Eden Oyuncaklar

Çocuğunuz en sevdiği çizgi film kahramanıyla birlikte keyifli vakitler geçirebilir. 

Cars Orta Kova Set ise araba tutkunu yaramazlar içindir. Araba stickerlarının olduğu kovanın içerisinde bir elek, kürek, tırmık ve kum kalıpları bulunur. Orta boy olan bu kova çocuğunuz için yeteri kadar kum depolayabilir.

 Frozen El Arabası Plaj Seti yazın aksine kış mevsimi çağrıştırsa da çocuklar için vazgeçilmez karakterler içerir. 6 parçadan oluşan bu setin içerisinde bir adet Frozen stickerlı bir el arabası, kova, tırmık, kürek, elek ve kum kalıpları vardır. Frozen Küçük Kova Set ise diğer setin aksine sadece kova, tırmık, elek, kürek ve kalp şeklinde bir kum kalıbından oluşmaktadır. 

Barbie El Arabası Plaj Seti ise bütün kız çocuklarının hayallerini süsleyen bir kumdan kale arkadaşıdır. 6 parçadan oluşan bu setin içerisinde bir adet el arabası bulunmaktadır.

El arabasının üzerinde ise Barbie ve arkadaşının denizde eğlendikleri bir stickerı bulunmaktadır. Bot Tamiri ve Bakımı Kova, elek, tırmık, kürek ve Barbie yazılı bir kum kalıbı içerisinde olan diğer ürünlerdendir. Barbie Sepetli Plaj Set ise bir sepete sahiptir. Kovayı ve malzemelerini bu sepetin içine koyup plaja gidebilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR