Kategoriler

Puzzle Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden renkli birbirinden güzel puzzle modelleri her yaştan insanın dikkatini çekiyor. Türkçe ismi ile yapboz olarak da bilinen bu ürünler, eğlenceli aktivitelerin en başında gelen ürünler arasında yer alıyor. Bu ürünler kimileri için adeta bir tutku halini almıştır. Az parçalı puzzle ile başlayanlar daha sonra fazla parçalılar ile devam ediyor. Sayfamızda farklı parça adetlerinden oluşan nice çeşitli ürün modelleri bulunuyor. Her biri farklı manzaralar içeren bu tasarımlar zengin bir çeşitlilikte beğeninize sunulmaktadır. 6000 parçaya kadar küçülen puzzle seçeneklerini de kategorimizde bulabilmeniz mümkündür. Sadece çocuklara özel değil, yetişkinlere özel de bulunan bu tasarımlar ile ailecek eğlenebilmek söz konusudur. Genellikle sert karton bir yapıya sahip olsa da puzzle modelleri ahşap olarak da yapılabiliyor. Küçük çocuklar için yapılan puzzle yapıları daha sert ve daha az parçalı olmasıyla biliniyor.

Başlıca Puzzle Modelleri

Puzzle çeşitleri içerisinde oldukça değişik modellere rastlayabilirsiniz. Puzzle seçimleri yapılırken en çok dikkat edilen kaç parçalı olduğudur. Çocuklar için alınan puzzle çeşitleri yapısına göre ve parçasına göre dikkat edilerek tercih edilmelidir. Seçiminizi yaparken çocuklarınızın sıkılmayacağı ve başarabileceği uygun bir üründe karar kılabilirsiniz. Parça sayılarının farklılığı haricinde ayrıca başka özelliklerde de puzzle modelleri sayfamızda bulunuyor. Bunlardan biri olan 3D puzzle çeşitleri, puzzle severlerin oldukça ilgisini çeken tasarımlardır. Şehir manzaraları gibi resimlerin olduğu puzzle türleri 3D olması nedeni ile daha çok rağbet gören ürünlerdir. Fazla parçalı puzzle türleri için ise puzzle halısı denilen bir ürün modeli vardır. Bu ürün yapmış olduğunuz puzzle yapıştırarak sabit kalmasını sağlar.

Puzzle modelleri 1000 parça olarak en çok tercih edilen türlerdendir. Çok kez puzzle ürünleri ile oynayan ve fazlasıyla aşina olan çocuklar için 1000 parça oldukça ideal olabilir. Sizler de onlara bu deneyiminde eşlik edebilir, beraber eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Ayrıca yeni başlayacak olan ve sıkılmam ben diyen yetişkinler için de 1000 parçalı ürünler son derece ideal olabilir.

Çocukların motor gelişimlerini destekleyen puzzle ürünleri, aynı zamanda bilişsel zekâyı da olumlu yönde etkiliyor. Bu bakımdan puzzle ürünleri çocukların gelişimleri adına çok önemli rol oynuyor demek mümkündür.

Puzzle modelleri 2000 parça olarak da satılıyor. Bu parça sayısındaki ürün çeşitleri, daha çok başlangıçtan sonraki aşama olan, ısınma ve alışma aşaması olarak tercih edilen ürünlerdir. Yetişkinler puzzle yapmaya başladıklarında bunu bir hobi edinmeleri uzun sürmüyor. Puzzle büyük veya küçük fark etmeksizin her insana iyi gelen bir aktivite olma özelliğini taşıyor.

Puzzle modelleri 3000 parça halinde de bulunabilmektedir. Çok parçalı bu ürün modelleri en uzun soluklu eğlenceyi sizlere sunuyor. Eğer sürekli puzzle yapmayan biriyseniz, motivasyonunuzu korumak amaçlı kolaydan zora puzzle yapmaya başlayabilirsiniz. Çocuklarınız için ise ebeveynler olarak en doğru puzzle seçimini yapmanız gerekir. Bu nedenle gözlere hoş gelebilecek ve çocukların ilgisini kolaylıkla çekebilecek puzzle seçimleri yapabilirsiniz. 3D puzzle ile başlamak, çocuklarınız için hem eğlenceli hem de kolay olabilir. Ayrıca daha da kolay olmasını isterseniz, soyut tablolar yerine daha somut ve zorlayıcı olmayan puzzle modellerine yönelebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Puzzle Fiyatları

Puzzle modelleri ve fiyatları ürünün parça adedi ve materyaline göre farklılıklar göstermektedir. Ebat olarak daha büyük ve parça sayısı daha fazla puzzle modelleri her zaman için daha yüksek maliyettedir. Çocuklar için olan rengârenk puzzle modelleri fiyat bakımından en uygun ürünlerdir. Yetişkin hobi severler için ise kapsamlı puzzle seçenekleri, fiyat konusunda en maliyetli çeşitleri oluşturur. Maliyeti açısından 3D puzzle seçenekleri diğer birçok puzzle ürününe göre daha yukarıdadır. Kategorimizde her zevke, her yaşa ve her bütçeye uygun olan puzzle ürünlerini inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR