₺158,00 KDV Dahil
₺237,00 KDV Dahil
%33 İndirim
%33İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

Yeni Ürünler (Oyuncak) İle Hayatınıza Renk Katın

Yeni ürünler (Oyuncak) kategorisi içerisinde birçok farklı,  yeni tür oyuncak bulunmakta. Oyuncaklar çocukların hayal güçlerini geliştirmelerinde,  bilişsel beceri kazanmalarında,  motor becerilerini geliştirmede önemli faktörlerdir. 

Yeni ürünler kategorisi içerisinde bulunan oyuncakların da bu tür çocuk gelişiminde oldukça faydaları bulunur.  

Farklı  Oyuncak  Çeşitleri

Yeni ürünler ve İndirimli Oyuncaklar kategorisinde bulunan oyuncaklardan biri doktor çantası seti. Bu oyuncak 3-6 yaş arası çocukların oynayabileceği,  yaratıcılığı geliştiren cinsiyet fark etmeksizin çocukların oynayabileceği bir oyuncaktır. Doktorluk mesleğine dair daha olumlu izler edinilebilir.  Çanta sayesinde içerisindeki araç gereçleri taşımak ve korumak kolaylaşır. 

Bir diğer ürün küp puzzle. Bu ürün çocukların problem çözme ve düşünme becerilerinin gelişmesini sağlar. Bu durumun onların ileriki yıllarında derslerine ve normal yaşamlarına fazlaca yararı dokunacaktır.  Bir başka ürün  olan Eğlen-Öğren mutfak set,  içerisinde farklı,  mutfak eşyaları barındırmakta.  Çocuklar mutfak eşyalarına ilgiliyse mutlaka tercih edilmelidir. 

Kız Çocukları  İçin  Tercih Edilen Oyuncaklar 

Nefes egzersizi bebeği, meditasyon temalı, bir çocuğun yakın arkadaşı olacağı türden. Bebeğin kolyesindeki düğmeye   basarak meditasyon egzersizlerini başlatabilir. Bu arkadaşı sayesinde bebekten ilham alarak kendi egzersizlerini oluşturup yapabilir.

Disney Frozen 2 Konuşan Olaf ve Elsa oyuncağı da   en popüler çocuk filmin Disney Frozen’den   esinlenerek yapılan, oldukça rağbet gören bir oyuncak. Çocukların hayal dünyalarında Karlar Ülkesine gitmelerini sağlayan hem de konuşma özelliği bulunan bu oyuncak,  çocukların yüzlerinde gülümsemelere sebep olacak türden. 

Chelsea Piknikte Oyun Setleri ise Chelsea ‘ ya ve Chelsea’nın aksesuarları ile çocuklara bir piknik serüveni yaşatmakta.  Yaşa Göre, Süper Havalı Dadı ve  Muak Muak Bellies bebekler’ de çocukların yakından tanıdığı, internette sıkça gördükleri Bellies ailesinden. 

2 yaş ve üzeri çocukların kullanabileceği Unicorn İlk Bisikletim ise çocukların fiziksel motor gelişimine katkı sağlayıp ön ve arka sepetleri ve modeli ile çocukların hayalini süslemekte.

Erkek Çocuklar İçin Tercih Edilen Oyuncaklar 

Sahil Güvenlik Devriye Seti olan oyuncak 453 parçadan oluşan bir legodur. Bu legoları oluşturmak çocuklarda el ve motor gelişmelerinin yanı sıra görsel hafıza ve bilişsel gelişimde sağlamaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR