₺144,18 KDV Dahil
₺192,63 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺130,00 KDV Dahil
₺173,68 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺123,88 KDV Dahil
₺165,50 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺83,20 KDV Dahil
₺111,16 KDV Dahil
₺154,38 KDV Dahil
₺206,25 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
₺123,88 KDV Dahil
₺165,50 KDV Dahil
%25 İndirim
%25İndirim
Ücretsiz Kargo
Tükendi
₺149,75 KDV Dahil
₺200,07 KDV Dahil
Tükendi
₺149,75 KDV Dahil
₺200,07 KDV Dahil
Kategoriler

 

İlk Arabam İle Yürümeyi Öğrenmek Artık Daha Kolay

İlk Arabam bebekler için fiziksel gelişimine katkı sağlamaktadır. İlk Arabam yürümeyi ve fiziksel aktiviteyi kolaylaştırır.

Ebeveynler çocukları için her şeyin tam ve yerli yerinde olmasını ister. Bilhassa gelişimlerinde katkı sağlayacak olan ilk arabam gibi detaylara önem verirler. Zira detaylar bazen büyük adımların habercisi olabilir.

 Çarklı yürüyüş arkadaşım gibi modellerin yanı sıra normal araba tarzında da birçok çeşidi bulunan bu oyuncaklar özellikle çocuğun ilk adımlarında büyük rol oynuyor. Ayak becerisini geliştirmek adına birçok fayda sağlayan ilk arabam ve uyku arkadaşı modelleri kız ve erkek çocukları için farklı birçok renkte ve modelde üretilmeye devam ediyor. 

Sağlıklı Adımlara Vesile 

Sevimli ilk arabam yeşil renk özellikle erkek çocukları için ideal tercihler arasında yer alıyor. İlk arabam sayesinde hem oturarak pedal çevirme hareketlerini yapabilir, hem de arkasındaki dayanak sayesinde ilk adımlarını atmak da yardım alabilecektir.

Yürüme aşamasına gelen çocuk cesarete ve desteğe ihtiyaç duyduğundan dolayı Pj Masks İlk Arabam gibi renkli ve cıvıl cıvıl bir yardımcı gerekir. Bu yardımcılar sayesinde daha güvenli adımlar atarak, kendisine duyduğu güvende gelişecektir.

Tek başına yeni bir döneme başlamanın heyecan ve korkusunu yenmek için Cars ilk arabam modelleri ideal bir seçim olacaktır. Her modeli ile çocukların ilgisini çekmeye devam ediyor. 

Kız Çocukları İçin Önemi 

İlk arabam kız versiyonu kız çocuklarının daha fazla ilgisini çekiyor. Normalde araba denildiğinde akla erkek çocukları geldiği için kızlar pek de ilgilenmediği bir alanda pembe ve kendi sevdiği desenleri görünce dikkat kesiliyor.

 İlk arabam kız versiyonu farklı ve alışık olmadığı bir tarzda vakit geçirmelerini de sağlıyor. İlk defa pedal çevirmenin heyecanı ile arabası onun gözünde daha değerli oluyor. Kendisine özel olan ilk arabam kız versiyonu sayesinde hem motor becerileri gelişirken, hem de aynı zamanda özgüvenini kazanıyor. 

Yeni Tarzda Araba Modelleri 

oyuncak bebek  arabazı ve puset, F1 ilk arabam gibi yarış arabası tarzındaki araçlar, erkek çocukları in oldukça heyecan verici oyuncaklar arasında geliyor. Farklılığı ve yeniliği seven çocuklar bambaşka tarzlarla buluşunca oyunlarındaki heyecan da artıyor.

Birde francesco ilk arabam gibi daha önce görmedikleri model onlara ayrı bir heves veriyor. Bu farklılığı yaşamak ve ondan destek alarak kendisini geliştirmek çocuğa ayrı bir mutluluk veriyor. Zamanla alıştığı ve kullanmakta usta olduğu arabası ile dilediği kadar oyun oynayabiliyor.

Enerjisini atacağı cars ilk arabam modelleri onu sakinleştirerek can sıkıntısını da alıyor.