Kategoriler

Minik Tamirciler İçin Tamir Setleri

İlgi çekici, eğitici ve eğlenceli oyuncak tamir setleri büyük indirimler ve en uygun fiyatlarla Otoys’da! En çok parçalı, farklı özellikli ve boyutlara sahip olan oyuncak setlerine sahibiz. Çocuğunuzun motor becerilerini geliştirmek ve zekâ gelişimine destek olmak için sizlere aracılık etmekten mutluluk duyarız. Lisanslı, markalı ve en kaliteli oyuncak satın almak istediğinizde daima ilk sıralardayız.

Tamir Setleri; Her çocuk hayata oyunla hazırlanır, oyunların büyülü dünyasında ufkunu geliştirir. Çocukların oyun saatleri sadece zaman geçirme amaçlı değildir. Her çocuk oynadığı oyunlarla ilgi alanlarını keşfeder, keşfettiği ilgi alanını geliştirir. Oyunlar bir çocuğun ruh, beden ve motor becerilerini güçlendirmekteki en büyük silahıdır.

Algıları, duyusal yetenekleri, sorun çözme becerileri oyunlar sayesinde gelişir. Anne, babalar çocukların oyun saatlerine kaliteli oyuncakların eşlik etmesini sağlayarak çocuklarının keşfetmesini, eğlenirken öğrenmesini hedefler.

Gerçek hayatta kullanılan materyallerden oluşturulmuş oyuncaklar çocuğun gerçek hayata hazırlanmasını kolaylaştırırken, çocukların yetişkin rolüne hazırlanmasını sağlar.

Görüntüsü Gerçekle Birebir Matkap

Aslında her çocuk keşfederken sadece görmek ve duymakla yetinmez. Dokunmak, parçalara ayırmak, ayırdığı parçaları birleştirmek ister.

İşte böyle gerçek hayattan oyunlar için tamir setleri bir çocuk için bulunmaz nimet olur. Tamir setleri minik ellerin ince motor gelişimini sağlarken yetişkin rolünde kendini çok daha iyi ifade etme fırsatı da sunar.

Bosch Matkap Tamir Seti belki de böyle gerçek hayattan çıkıp gelen oyunların baş aktörü olmaya en yakın oyuncaklardan biri. Tamir setleri içinde mutlaka bir matkap seti vardır. Öyleyse minik tamircilerin de tamir setleri içinde mutlaka gerçeğiyle bire bir uyumlu bir Bosch Matkap Tamir Seti bulunmalı.

Rengarenk Eğlencesiyle Tamir Seti

Elbette çocukların dünyası rengarenk. Öyleyse çocukların tamir setleri de rengarenk olmalı. Kartela 11 Parça Renkli Tamir Seti rengarenk tornavidaları, çekici, anahtarı ile minik tamircilerin tamir setleri içinde yerini almalı. Ayrıca tornavidasız, çekiçsiz ve anahtarsız tamir setleri asla tamamlanmış sayılmaz.

Akülü Vidalamanın Cazibesi

Çocukları için parçaları bir araya getirmek çok önemli. Öyleyse tamir setleri içinde mutlaka bir Bosch Oyuncak Akülü Vidalama bulunmalı.

Gerçeğiyle bire bir uyumlu görünümü ve pille çalışan sistemiyle minik tamircinin gerçekten bir akülü vidalama aleti kullanmadığına kim inanabilir? Tamir setleri içinde bir Bosch Oyuncak Akülü Vidalama seti yoksa tamir setleri yarım kalır.

Tamir Setleri Süper Kahramanla Birleşirse

Otopark Setleri ve Tamir setleri süper kahramanlar arasından en çok sevilenlerden biri olan Spiderman ile birleşirse minik tamircinin keyfi artar. Artık tamir edilecek ne varsa minik tamirciden sorulur. Spiderman Alet Çantası, tamir setleri arasından minik tamircilerin gözdesi olmaya hazır.

On iki parçadan oluşan tamir setleri neleri barındırmıyor ki? Çekiç, vidalar, pense, testere… Daha neler neler… Minik tamirci keyifle tamir setini toparlasın ve işe koyulsun.

Zor İşlere Kesin Çözüm

Belki de minik tamirciyi bu sefer çok zor bir görev bekliyor. Zor işlere kesin çözüm gerekir. 

Tamir setleri içinden Bosch Oyuncak Testere çıksın ve minik tamirci görevini hemen kolayca yapsın. Bire bir gerçek testere görüntüsü, pillerle çalışan mekanizması ile  Bosch Oyuncak Testere minik tamircilerin tamir setleri içinde mutlaka bulunmalı. Tamir setleri hiç bu kadar zengin olmamıştı.

Tamircinin Olmazsa Olmazı

Bir tamircinin olmazsa olmazı elbette şık ve kullanışlı bir tamir çantasıdır. Tamir setleri tamir çantasında kolayca taşınır. Minik tamirci işine rahatça gider. Bosch Oyuncak Tamir Seti El Çantası 14 Parça, zengin içeriği, kaliteli üretim malzemesi ile minik tamircilerin kullanımına hazır. Tamir setleri ancak tamir çantası ile tamamlanır. Tamir setleri, tamirci çantası ile tamamlanır.

Tamirde Kemer Rahatlığı

Çalışırken aradığı malzemeye kolayca erişmek, işini çabukça bitirmek minik tamircinin de hakkı. Kemerli Tamir Seti ile bu artık mümkün. Tamir setleri için de en sevdiği olmaya aday Kemerli Tamir Seti içinde neler yok ki? Bir testere, bir tornavida, bir çekiç, bir kombinasyon anahtarı, bir şerit metre, üç vida, üç inşaat kuralı ve üç somun… Tren Setleri ve Tamir setleri artık daha kolay kullanılır, minik tamirci işini hemen bitirir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR