Filtreleme
Kategoriler

Transformers Oyuncak Bumblebee Çeşitleri ve Fiyatları

1984 yılında Amerikalı oyuncak şirketi Hasbro ile Japon oyuncak şirketi Takara Tomy ortaklığında geliştirilen Transformers oyuncakları, taşıtlar, hayvanlar gibi farklı şekillere dönüşebilen, canlı duyguları olan robotların hikâyelerini konu alır. İlk olarak oyuncak robot olarak tasarlanan figürler sonrasında geliştirilerek farklı özelliklere bürünmüş, ardından çizgi dizi ve film serisi olarak seyircilerin karşısına çıkmıştır. Büyük küçük herkesin beğenisini kazanan Transformers, kısa sürede popülerlik kazanmıştır. Günümüzde hala bu popülerlik devam ediyor ve Transformers figürleri hem oyuncak olarak hem de ekranlardan evlerimize misafir oluyor.

Optimum Prime Liderliğindeki Autobotlar, Cybertron gezegenindeki enerji kaynaklarının tükenmesi ile yeni bir enerji kaynağı arayışına giriyor ve Ark adlı gemi ile yolculuğa çıkıyor. Bu yolculuk sırasında dünyayı ele geçirmeye çalışan Megatron liderliğindeki Decepticonların saldırısına uğruyor. Autobotlar ve Decepticon’lar dünya üzerinde bir volkana düşerek orada sıkışıyor ve iki grubun arasındaki savaş başlıyor. Bu bitmeyen mücadele sırasında Transformers karakterleri uçağa, kamyona, arabaya ve çeşitli elektronik aletlere dönüşebiliyor. Konuşabilen robotlar olarak karşımıza çıkan karakterlerin hızlı bir şekilde robottan arabaya, arabadan robota dönüşebiliyor olması çocukların oldukça ilgisini çekiyor.

Çocukların Dünyasına Heyecan Katan Transformers Figür Oyuncak Modelleri

Transformers bambılbi oyuncağı, her biri kendine has özelliklere sahip olan kahramanları ile oyuncak sektöründe önemli bir yere sahiptir. 7’den 70’e herkesin beğenisini kazanan çok fonksiyonlu Transformers figür oyuncaklar arasında istenilen yaş gruplarına, özelliklere ve istenilen karakterlere göre seçim yapılabiliyor. Kimi çocuklar Autobotlardan hoşlanırken kimi çocuklar da Decepticon karakterlerine ilgi duyuyor. Her bir figür birden fazla fonksiyona sahiptir ve birden fazla karaktere bürünebiliyor. Çeşitli sesler çıkarak hareket edebilen modeller çocuklar tarafından ilgi ile karşılanıyor. Çok fonksiyonlu oyuncaklarla çocukların kolayca oynayabilmeleri için kutuların içinde kullanım kılavuzu yer alıyor.

Çocukların hayal güçlerini harekete geçiren Transformers serisinin öne çıkan figürleri arasında Autobotların lideri olan Optimus Prime yer alıyor. Optimus Prime TIR’a dönüşebiliyor.  Filmin insan kahramanının en yakın dostu olan Bumblebee, Chevroelt Camaro’ya dönüşebiliyor. Deceptionların lideri Megatron savaş uçağına dönüşebiliyor. Barricade, araba halindeyken bile kaputundan silahlar çıkarabiliyor ve polis arabasından robota dönüşüyor. Oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Transformers figürleri arasında aynı oyuncağın birden fazla özelliği ve farklı boyutları yer alıyor.

Transformers Figürleri İle Heyecanlı Maceralar

Transformers film serisinde hem iyi hem de kötü karakterler karşımıza çıkıyor. Birbirinden farklı özelliklerle karşımıza çıkan bu karakterlerin her birinin ayrı ayrı hayran kitleleri bulunuyor.  Piyasaya çıktığı günden bu yana hayran kitlesini her geçen gün arttıran Transformers oyuncak modelleri her yaştan insanın hayalini süslüyor. Transformers figürleri sadece oyuncak olarak karşımıza çıkmıyor. Aksesuarlar, lisanslı maskeler, kostümler, çantalar, kalemlikler, boyama kitapları, çıkartmalar ve çok daha fazlası Transformers figürlerinin yer aldığı aksesuarlar arasında yer alıyor. Dönüşebilen Transformers modelleri hem çocuklara hem de koleksiyon yapmaktan hoşlanan yetişkinlerin zevklerine hitap ediyor.

Transformers oyuncakları tek bir tuşla robottan arabaya, arabadan robota dönüşebiliyor. Farklı tasarımları ile dikkat çeken bu mekanik oyuncaklar farklı boyutlarda ve özelliklerde karşımıza çıkıyor. Transformers’ın en ünlü karakterlerinden biri olan Wİndblade, Titanlar ile telepati vasıtasıyla iletişim kurabiliyor. Oyuncak bebek ebatlarında üretilen bu karakter Transformers severlerin beğenisini kazanır. Robot ya da dinozor formunda üretilen Grimlock karakteri de sevilen karakterler arasında yer alır. Farklı özelliklere sahip olan bu karakterlere çocuklar farklı özellikler yükleyerek hayal dünyalarını harekete geçirir.  Çocuklar Transformers figürleri ile ister tek başarına ister arkadaşları ve aileleri ile heyecanlı maceralara adım atar.

Transformers Blackout figür robotu, çocukların kendi maceralarını oluşturmasına yardımcı olur. oynar eklemli olması nedeniyle birçok yerden hareket ettirilerek oynanabilen robot, helikopter ve arabaya dönüşebilmektedir. Çocukların oldukça eğlenceli zaman geçirebileceği bu set içerisinde 1 helikkopter ve 2 silah bulunur. Arabadan robota dönüşebilen Transformers modelleri çok noktadan hareket edebilir ve oldukça ince detaylara sahiptir. Çocuklar bu oyuncağı ister robota ister arabaya dönüştürerek oynayabilir. 15 cm boyunda dönüşebilen bir arabanın içinde bulunduğu 3D kutusu bir standa dönüşebiliyor. Çocuklar bu küçük araba robotla hem maceralı oyunlar oynayabiliyor hem de koleksiyonlarını genişletiyor.

Anında Dönüşebilen Transformers Modelleri

Transformers oyuncak modelleri deyince ilk akla gelen robottan arabaya, arabadan robota dönüşebilen modellerdir. Çeşitli boylarda üretilen modeller kendine has aksiyon ve figürlere sahiptir. Oynar eklemleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilen modeller dönüşüm sonrasında anında saldırıya geçebilir. Transformers serisinin en sevilenlerinden biri olan Rescue Bots, yangın söndürme ve polis kurtarma temalı oluşturulan bir araba oyuncak serisidir. Normalde hayvan görüntüsünde olan bu oyuncak 3 adımda kurtarma aracına dönüşür. Oldukça eğlenceli olan bu seride yer alan oyuncaklar sağlıklı olmaları nedeniyle ebeveynlerin beğenisini kazanmıştır. Shadow Striker sevilen Transformers araba oyuncak çeşitlerindendir. Çocukların aksiyon dolu anlar yaşamalarını sağlayan bu araç 8 manevrada kendini arabadan robota robottan da arabaya dönüştürebilir. Kendine özgü saldırıları bulunan araç otomatik olarak birkaç adımda saldırıları gerçekleştirebilir.

Transformers dönüşebilen robot, metal gövdesiyle serinin en dayanıklı modelleri arasındadır. Ynar eklemleri sayesinde kolayca hareket ettirilebilen model, 3 adımda arabadan robota, robottan arabaya dönüşebilir. Küçük parçalar içeren model 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Çocukların hayal güçlerini harekete geçiren, arkadaşları ile sosyalleşmesini sağlayan ve aynı zamanda koleksiyonları zenginleştiren model kanserojen madde içermemesi nedeniyle ebeveynlerin ilk tercihidir.  

Transformers hayranı çocukların en sevdiği model Transformers elektronik maske! Standart boyutlarda olan bu sayede her çocuğun kullanabildiği maske, farklı ses ve ışık ayarları ile çocukların dikkatini çeker. Çocuklar tarafından çok sevilen Transformers modelleri çocukların ekranlarda severek izledikleri karakterlerle oynama imkânı sunar.

Transformers Oyuncak Modelleri Arasından Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Transformers oyuncakları her biri farklı özelliklerle öne çıkan mekanik oyuncaklardır. Işıklı ve renkli modellerin de yer aldığı Transformers modelleri çocukların hayal dünyasını renklendirir. Ancak her Transformers oyuncağı her çocuğun oynaması için uygun değildir. Transformers oyuncakları hitap ettiği yaş aralığında güvenle kullanılabilir. Bunun için de oyuncak tercihi yaparken kutunun üzerinde bulunan yaş aralığına dikkat etmek gerekir. Tek parça halindeki büyük boyutlu figürler küçük çocukların oynaması için uygundur. Ancak Transformers transformers optimus prime oyuncakları oyuncak modelleri arasında yer alan küçük parçalar içeren setler küçük çocukların kullanımına sunulmamalı veya çocuklar ebeveyn gözetiminde oynamalıdır.

Bunun yanı sıra ebeveynlerin dikkat etmesi gereken önemli bir konu da oyuncağın sağlığa zarar veren maddeler içerip içermediğidir. Oyuncak alırken içerisinde kanserojen madde içermeyen oyuncaklar tercih edilmeli oyuncak içeriğine dikkat edilerek satın alınmalıdır. Transformers oyuncakları öbu anlamda ebeveynlerin gönül rahatlığı ile tercih edebileceği şekilde üretilmiştir. hem kaliteli hem de eğlenceli oyuncaklar yer çocuğun oyuncak koleksiyonunda yer almalıdır.

Transformers Oyuncak Fiyatları

Transformers serisinin oyuncakları kaliteli olmaları ile adından söz ettiriyor. Darbelere karşı dayanıklı olan oyuncakları çocuklar uzun yıllar kullanabiliyor. Çocuk sağlığına zarar vermeyen temiz bileşenlerden üretilen Transformers modelleri kolaylıkla muhafaza edilebilen tasarımları ile de dikkat çekiyor. En sert savaşlarda bile yıpranmayan ve yaralanmayan robotlar uzun süre çocukların oyunlarına eşlik ediyor.

Çok sayıda ve kendine has kahramanları ile dikkat çeken Transformers figürleri oyuncak sektöründe önemli yer tutuyor. Kısa sürede robottan arabaya, arabadan robota dönüşebilen çok fonksiyonlu bu oyuncaklar herkes tarafından çok beğeniliyor. Oyuncağın çok fonksiyonlu olması fiyatı da etkiliyor. Mekanik fonksiyonlar, karakterler, boyutlar, oyuncağın piyasaya sürüldüğü yıl da fiyat üzerinde etkili olabiliyor.

Farklı modelleri her yaş grubuna hitap eden Transformers figür oyuncak modelleri arasında birçok seçenek bulunuyor. Oyuncağın hitap ettiği yaş aralığı arttıkça oyuncağın zorluk derecesi ve özellikleri de artıyor. Aynı zamanda her Transformers figürü farklı boyutlarda üretiliyor. Transformers Oyuncak fiyatları da oyuncağın boyutuna, fonksiyonuna ve hitap ettiği yaş aralığına göre değişiklik gösteriyor. Tek parçalı minik oyuncak modellerinin fiyatı düşük olabilirken elektronik oyuncaklar ve setlerin fiyatları yüksek olabiliyor. Ancak Transformers oyuncak modelleri arasında her bütçeye uygun seçenekler yer alıyor. Son yıllarda oldukça ilgi gören ve çocukların hayallerini süsleyen Transformers oyuncaklarında siz de çocuklarınıza alabilir, onlara unutulmaz bir hediye verebilirsiniz.

Transformers oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR