ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

LINO Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

 

Anaokulu müzik setleri ile ünlü olan Lino markalı oyuncak çeşitlerini en ucuza almak için Otoys’a bekleriz. Oyun hamuru, kinetik kum, melodika ve piyano gibi aradığınız birçok ürün burada yer almaktadır. Çocuğunuzu keyifli şekilde oyun oynarken görmek için ürünlerimize göz atmanızı tavsiye ederiz.

 

Lino markası, ilk olarak Karadeniz Kırtasiye Pazarlama Ltd. Şti. adı ile 1995 senesinde, İstanbul ilinin Cağaloğlu ilçesinde kurulmuştur. Bir oyuncak toptancısı olarak piyasaya giriş yapan bu marka, önemli markaların bayiliklerini yapmakta iken, 2005 senesinde alınan bir karar ile Lino markası adı altında, ithalata başlamıştır. Bunun dışında bir İtalyan markası olan Carioca ürünlerinin de ülkemizdeki distribütörlüğünü sağlamaktadır.

Lino markası, günümüzde 100’den dazla toptan bayileri ile, ülkemizde hizmet sağlayan büyük oyuncak üretim şirketleri arasında yer almaktadır. Oldukça kısa bir süre içerisinde kalite ve yenilik anlayışları ile sektör içerisinde öncü markalardan biri olmayı başarmıştır. Oyuncak haricinde müzik aletleri ve okul öncesi malzemeleri konusunda akıllara gelen ilk markalar arasında yer edinmesi, senelerdir verdiği kusursuz hizmetten ötürüdür.

Lino Oyuncaklar

Lino, oyuncak sektörüne her ne kadar yeni giriş yapmış olsa da, oldukça hızlı bir şekilde büyüme göstererek çocukların ve ebeveynlerin ilgi odağı haline gelmeyi başarmıştır. Özellikle en çok ilgi gören ve kimyasal barındırmayan oyun hamurları ile hem çocuklarınız zararsız bir şekilde oyunlarını oynayabilecek, hem de ailelerin gözü arkada kalmayacak. Her yaşa hitap eden Lino oyuncak ürünleri ile çocuklar, hem eğlenerek hem de öğrenerek yaratıcı hayal güçlerinin geliştiriyor. Böylece çocuklar oyunlarını oynarken birçok yeteneklerini de geliştirerek çok daha sağlıklı gelişim gösterebiliyor. Birçok zevke göre üretilen oyuncaklar ile siz de çocuklarınızı Lino marka ürünlere gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz.

Lino Müzik Aletleri

Oyunlar ve oyuncaklar sayesinde gelişim göstermekte olan çocuklar aynı zamanda yetenek ve duyusal anlamda da gelişimleri adına erken yaşta müzik aletleri ile tanıştırılması gerekir. Lino markası da bu anlamda, sadece oyuncakları ile değil, üretimini gerçekleştirmekte olduğu birçok müzik aletleri ile çocukların öğrenme becerilerine katkı sağlamayı ihmal etmiyor. Çocuklar kendisine en doğru müzik aletini seçerek yeteneklerini öğrenebiliyor, ilerde kendine katabileceği büyük bir yeteneğin de farkına varabiliyor.

Müzikler, insan hayatının su gibi vazgeçilmez gerçeklerinden biridir. Her bebek, anne karnındayken bile müzikle tanışmaktadır. Bebeğin daha doğum öncesinde dinlemeye başlamış olduğu müzikler, onun beyin gelişimine katkı gösterir ve hayatımızın mutlaka birçok evresinde bizler ile beraber gelir. Bunun önemini gayet iyi bir şekilde bilen aileler ise çocuklarının ya da bebeklerinin müzikle iç içe büyümesini ve bir enstrüman ile gelişim göstermesinin önemini gayet iyi bir şekilde önemserler.

Lino Oyuncak Çeşitleri

Oyuncaklar, çocukların gelişimleri adına oldukça önemli araçlar arasında yer almaktadır. Bu oyuncakların seçiminde, doğru ve eğitici olan oyuncakların yer alması da oldukça önemlidir. Sadece çocukların eğlenmesine değil, onların bilimsel olarak düşünmelerine, fiziksel anlamda becerilerini öğrenmeye ve problem çözme ya da sayıları okuma gibi birçok temel bilgileri kolay bir şekilde kavraması adına birçok yararı da bulunmaktadır.

Temel olarak göz atıldığında oyuncaklar, günlük yaşam içerisinde önemli becerilerin gelişimleri adına kayda değer ve bağımlılık gösterebilen birçok güzel şeyi keşfetmesine olanak sağlar. Özenle seçilmekte olan oyuncaklar ile beraber hem fiziksel, hem de psikolojik olarak sağlıklı bir şekilde gelişimleri büyük bir ölçü içerisinde teşvik edilmesini de sağlayabilir.

Lino Oyuncaklarda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Lino oyuncaklar ya da diğer oyuncak türleri için dikkat edilmesi gereken bazı noktalar yer almaktadır. Bu noktalara göz attığımızda, belirli yaş kategorisine uygun olarak oyuncak seçimleri, çocukların sağlıklı gelişimleri adına da oldukça önemlidir. Bebeklik dönemlerinde iken genel olarak fiziksel gelişimine katkı sağlayabilecek bazı şekil oyunları çok daha fazla katkı sağlayabilir. Bunun haricinde alınan oyuncak bebekler ile de, bir insana karşı davranışların nasıl olması gerektiği küçükken öğretilebilir. Bunun haricinde bebek yaşta olan kişiler adına küçük boyutta olan oyuncakların da alınması oldukça büyük tehlike arz edebilir. Bebekler bu oyuncakların ne anlama geldiklerini bilmemesinden ötürü ağzında oynamaya çalışabilir ve yutarak boğulma tehlikesi geçirebilirler. Bu anlamda bebeklerin oyuncak seçimlerinde oldukça dikkat edilmesi gerekilir.

İlkokula başlayacak çocukların ise oyun anlamında daha çok fiziksel ve zihinsel öğretiler ile alakalı oyuncaklar tercih edilmesi daha iyi olacaktır. Böylece yaratıcı yanları ön plana çıkarak ilerde hayatında kararları çok daha farklı görebilme ve stratejilerini daha doğru belirleme anlamında oldukça fazla katkı sağlayabilecektir.

Lino Oyuncak Fiyatları

Lino marka oyuncakların genel olarak fiyat politikasına baktığımızda, güncel oyuncak piyasasında yer alan markalara göre oldukça uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerden oluştuğunu görebiliriz. Bu anlamda bir Türk firması olmasından ötürü herhangi bir ithalat ya da dolar kuruna bağlı kalmadan çok daha ucuz fiyatlar ile oyuncakların alımlarına imkân verir. Uygun fiyatların haricinde malzeme kalitesine de oldukça dikkat eden Lino oyuncak firması, çocukların herhangi bir şekilde sağlığını etkileyecek hiçbir kimyasal maddeleri oyuncaklarında kullanmamaktadır.

Lino oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR