Filtreleme
Kategoriler

Karakterler

Çocukların sevecekleri ve genelde çizgi filmlerle tanıdıkları karakterler oyun esnasında eğlenceli dakikalar geçirmesine vesile oluyor. Örneğin Elsa' nın kamp ateşi ve arkadaşı figürü kız çocuklarının gözdesi olacak.

Veya Anna ve Olaf' ın pikniği hayal dünyalarında kurdukları birçok senaryoyu oyuna dökmeleri açısından ideal oyuncak figürleri arasında yer alıyor. Poony figür yeni bir nesil macera da kız çocuklarının en sevdiği çizgi filmler içerisinde olduğu için, oyuncak figürleri ile oynamak da onları oldukça mutlu ediyor.

Erkek Çocuklarına Özel Figürler

Karakterler arasında erkek çocuklarına özel ve kız çocuklarına özel figürler olduğu gibi ortak oyuncaklar da üretiliyor. Örneğin ultra one 8 yaşına uygun bir erkek oyuncağıdır.

Küçük büyük demeden her çocuğun oyuna ve oyuncağa ihtiyacı olduğu için, kendilerine özel olarak üretilen oyuncaklar onları son derece memnun ediyor. Yine aynı şekilde ultra select tüfek ve mermileri kendilerini gerçekçi bir kahraman gibi hissettiriyor. Fort nite heavy sr mega tüfeği de silahları seven çocuklar için ideal tercihler arasında yer alıyor.

Küçük Çocuklara Özel Şirin Oyuncaklar

Little People Araçlar tamda küçük erkek çocuklarına özel şirin oyuncaklar arasında yer alıyor. Arabalarla oynamayı seven çocuklar sürekli değişik araçlara merak duyduğu için bu merakını giderecek bir set halinde olan araçlar onları sevindiriyor.

Kız çocukları için de doktor malzemelerinin içerisinde yer aldığı bebeğim hasta oldu - kumral oyuncağı uzun süre kendi kendine oynamalarına vesile oluyor. Bu ve daha fazlası oyuncak karakterler , hem bedensel hem de ruhsal gelişimine katkı sağlıyor.

Grup Oyunları İçin Oyuncaklar

Sandıkta mega blok 100 parça LEGO seti çocukların bir araya geldiğinde keyifli grup oyunları kurmalarını sağlıyor. Aynı zamanda toplu oyun adabını öğrenirken aralarındaki arkadaşlık bağı da gelişiyor.

Ultra Sonic savaşı 795 parça oyuncak seti de büyük yaştaki çocukların eğlenmesi açısından oldukça dikkat çekici oyuncaklar arasında yer alıyor. Kalabalık ortamda vakit geçirecek olanlar için rahat oynanabilecek birbirinden farklı ve değişik oyuncak setleri, her yaştaki çocuğun eğlence ve gelişim kaynağı oluyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR