ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Minions Çeşitleri Çocukların Dikkatini Çekiyor

Minion oyuncak modelleri peluş, figür ve set olarak aradığınız her ürün Otoys’da uygun fiyatlarla sizleri bekliyor! İndirimli fiyatları kaçırmamak ve en kaliteli oyuncakları hızlıca satın almak için daima buradayız. Eğlenceli karakterleri ile her çocuğun hayalini süsleyen Minion karakterleri en uygun fiyatları ile sitemizde yer almaktadır. Çocuğunuzun yüzünü güldürmek ve oyunlarına eğlence katmak için bizi seçin.

Minions oyuncakları, favori isimleri ve özellikleri vardır. Kevin, Dave, Stewart, Jerry, Phil, Mark, Bob onların asıl isimleridir ve bunlar ayrı ayrı karakterlerden oluşur. Aslında Tim ve Jorge gibi karakterleri duymaya çok alışkınız. Ancak diğer isimler de çocukların sevdiği karakterler arasındadır.

Bob'un karakterinin görünüşünü ilk düşündüğümüzde, onun en kısa Minions olduğunu söylemek mümkündür. Bob şişman ve kısa bir karakterdir.

Bob'un kel bir Minyon olduğunu, bir gözünün yeşil diğer gözünün kahverengi olduğunu varsayalım. Görünüşü bir yana, Bob nasıl bir minyondur bu sorunun cevabına odaklanalım. Bob çocuksu bir minyondur, eğlence için her şeyi yapar.

Kevin'in ve spirit görünüşüne baktığımızda Bob'dan farklı olduğunu görebiliriz. Kevin düzgünce taranmış saçları olan zayıf bir adamdır. Kevin, karakter özelliklerinde Bob'dan farklıdır. Nazik, sevecen, eğlenceli ve zeki bir karakterdir.

Şaka yapmayı sever ve arkadaşlarıyla oynamayı sever. Ancak nazik ve masum karakteri ile zaman zaman hata yapmak kolaydır. Onun bir dondurma canavarı olduğunu bilmeyen yoktur. Kek yapmaktan çeşitli başka yemekler yapmaya kadar, Kevin ağzının tadını bilen bir şeftir. 

Stuart, Kevin gibi, saçlarını dikkatlice tarayan bir minyondur. Bob ve Kevin'in aksine, Stewart'ın sadece bir gözü vardır. Bu özelliği onu sevimli gösteriyor. Minyonlar arasında Stuart, yaramaz ve komik biri olarak adlandırılır.

Kılık değiştirerek arkadaşlarını eğlendirmekten hoşlanır. Stuart'ın ister görünüşünden, ister kişilik özelliklerinden dolayı en samimi ve masum minyon olduğunu da söyleyebiliriz.

Artık Minions Animasyon Filmlerine hakim olan üç karakterin özelliklerini bildiğinize göre, onları izlerken gözlemleyebilirsiniz. Belki bir dahaki sefere dikkatlice izlediğinizde bu karakterlerin özelliklerini keşfetmeniz daha kolay olacaktır.

Çocuk Oyuncakları

Oyuncakların çocukların fiziksel ve zihinsel gelişimi için çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu nedenle çocuklar için kaliteli, uygun fiyatlı ve sağlıklı oyuncak ürünleri alınmalıdır. Çocuğunuz için tüm bu işlevlere sahip oyuncakları satın alabilirsiniz. Erkek çocuk oyuncakları birbirinden çeşitli seçeneklerden oluşur. En çılgın ustalara hizmet etmek için tasarlanmış Minyonların sürpriz oyuncak bebekleriyle oynamak çok heyecan verici olup aşağıdaki özelliklere sahiptirler;

 • Tarihlerinde ustalarını arayıp bulmaya çalışan Minyonların maceraları, ustalarını bulduklarında hız kesmeden sona erer
 • Minyonlar için kendi aracınızı tasarlamak için Minions özel araç oyun setini kullanın.
 • Minions özel oyuncak seti, son derece dayanıklı malzemelerden üretilmiştir ve size saatlerce eğlence ve macera yaşatır.
 • Minions özel oyun seti birçok parçadan oluşmaktadır. Oyuncak seti küçük parçalar içerdiğinden 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Minyonların Ürün Özellikleri

 Minions ürün özelliklerine bakıldığında aşağıdakileri söylemek mümkündür:

 • Ana karakterler ve ilginç düğmelerle eylemleri etkinleştirerek filme girilir
 • Bob, Tim'e Oyuncak Ayı ve Kung Fu ekipmanlarıyla birlikte altın bir gong getirmiştir
 • Daha fazla kahkaha atmak için Bob, Tim'i yakalayabilir ve onunla vurabilir.
 • Her favori karakter 15'ten fazla ses çıkarabilir ve tepki verebilir. Etkileşimli bir oyunun heyecanını yaşamak için aksiyonu kendi ellerinizle yeniden yaratabilirsiniz.
 • Kung Fu kıyafeti içinde Stuart ile ateş ederken gülen Kevin arasında seçim yapabilirsiniz.
 • Sırtındaki düğmeye basar ve gong'a basar. Yeterince sert vurursa ışını döndürür.
 • Temel eklem noktaları sayesinde her karakter çeşitli eylemler gerçekleştirebilir.
 • Yaklaşık 10 cm'lik bu hareketli figürlerin üniversal kulpları vardır ve çoğu çıkarılabilir ve ortak aksesuarlara sahiptir.
 • Yaş aralığı: 4 yaş ve üzeri olarak uygundur.

Tarihin en eski devirlerinden dinozorlardan firavunlara, Drakula'dan Napolyon'un girişimlerine kadar kötü liderler arayan Minyonlar başarısızlıkla sonuçlanmış olup, filmdeki üç kişiyi Amerika Birleşik Devletleri'ne götürmüşlerdir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR