Uyku Arkadaşı İle Rahat Uyku

Uyku Arkadaşı istediğiniz boy ve karakterlerde çocuklarınızın en iyi uyku arkadaşı olacak şekilde sizlere sunulur. Uyku Arkadaşı  oyuncaklarını en uygun fiyata bulabilirsiniz.

Uyku arkadaşı çocuklar için önemli bir yere sahiptir. Hem onları uyku esnasında yalnız bırakmayıp pekte sevmedikleri farklı bir aleme geçerken güçlü hissettirir, hem de normalinden daha hızlı bir şekilde uykuya dalmalarını sağlar.

Zira çocuklar oyun oynamaya ara vermemek için uykuyu pekte sevmezler. Yaşama sevinciyle kaplı oldukları için uyku onlara biraz boş vakit harcamak gibi gelir. Fakat uyku arkadaşı kuzu gibi oyuncaklar sayesinde bu psikolojiden biraz da olsa kurtulur. Kendisini daha güvende ve huzurlu hissedip, rahat bir akılla uykuya geçiş yaparlar. 

Yalnız Yatmaya Alıştırır 

Puset & Bebek Arabası ve Uyku arkadaşı sadece uyku esnasında değil, aslında her alanda çocuğun bağlandığı bir arkadaş oyuncaktır. Arkadaşına alışan çocuk artık onunla kendisini güvende hissederek her yere götürmek ister.

Bazıları sadece uyku esnasında arasa da bazı çocuklar daima onu yanında isterler. Hangi durum olursa olsun ortada bir bağlanma vardır.

Bu bağ sayesinde çocuklar 2 yaşından sonra annelerinden uyku vaktinde ayrıldıklarında zorluk çekmezler.

Uyku arkadaşı sayesinde yalnız yatmaya ve uyumaya alışırlar. Hatta bu husus odalarını ayırırken de kolaylık sağlayacaktır. Uyku arkadaşım +3 sayesinde çocuklar yanındaki bebek arkadaşı ile derin bir uykuya kolaylıkla dalacaklar. 

Rahat ve Güvenli Arkadaş 

Uyku arkadaşım Jumbo fil gri sayesinde rahat bir uyku çeken çocuklar, bazen arkadaşlarını yastık olarak da kullanabilir. İyice alıştığı ve samimiyet geliştirdiği arkadaşı özellikle uyku arkadaşı kuzu gibi yumuşak bir yapıya sahipse, bu durum daha fazla görülüyor. Aynı zamanda kış aylarında da sıcacık tutacak bir yapısı olması kendisine daha çok bağlıyor. 

Uyku arkadaşım Jumbo fil gri diğer oyuncaklara nazaran daha büyük ve yumuşak olduğu için kendisine çok rahat sarılıp uykuya geçiliyor. Hatta sadece küçük çocuklar değil, yalnız yatmayı sevmeyen yetişkinler dahi uyku arkadaşım Jumbo fil gri gibi büyük ve yumuşak oyuncaklar alarak, geceleri yalnızlıktan kurtuluyor. Çocuklar ise bu yumuşak oyuncakları daha iyi kavradığı için daha fazla tercih ediyor. 

Zararsız Uyku Arkadaşı 

Geceleri şekilden şekle giren yani dağınık yatan çocuklar için bazen uyku arkadaşı edinmek zor olabilir. Uyku esnasında sağa sola çarpan çocuk aynı zamanda uyku arkadaşı olarak seçtiği oyuncağa da çarpabilir. Bu durumda zarar göreceği için korkup tedirgin olabilir.

Fakat bu durumları engellemek adına uyku arkadaşı kuzu gibi yumuşak yapıya sahip olan oyuncaklar tercih edilmelidir. Özellikle ebeveynler çocuklarının yapısına daha çok vakıf olduğu için, onlara en uygun uyku arkadaşım olacak oyuncağı ona sunmalılar. Böylelikle daha güvenli ve istenilen sonuca da varılmış olur. 

Uyku Arkadaşının Faydaları

Uyku arkadaşı kuzu gibi oyuncaklar aslında her ne kadar kolaylaştırıcı ve basite alınan bir olay gibi görünse de büyük faydaları da kapsar. Uyku arkadaşı ile beraber tek başına yatmaya alışan çocuk zamanla kendine güven kazanarak bağımsız hale gelecektir.

Bu da yetişkinlik döneminde daha kaliteli kararlar vermesine yardımcı olur. Bir diğer faydası ise bazen gecenin karanlığında kabuslar görerek uyanan çocuk uyku arkadaşım jumbo fil gri ye sarılarak kendini güvende hissedecektir. Bu da anlık rahatlamasına yardımcı olduğu gibi zamanla korkusunu kendi kendine yenmesine de vesile olur. 

Uyku Arkadaşı Çeşitleri

Dönence&Projektör ve çocuğunuza uyku arkadaşı olarak seçeceğiniz oyuncak, tüm bunları göz önünde bulundurarak yanı sıra bir de onun sevdiği oyuncak olmalıdır. Sevdiği bir karakter olan uyku arkadaşına daha çabuk alışır.

Zira kaliteli bir uyku için kendisini güvende hissedip mutlu olduğu oyuncağı ile uykuya dalması gerekir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR