Kategoriler

Polis Oyuncakları İle Şehrin Koruyucusu Sensin

Polis oyuncakları Çocuk gelişimde oyuncakların bedensel, zihinsel, dilsel ve sosyal gelişimlerine katkısı yadsınamaz. Çocuklar oyuncak polis dünyasında geleceğe, sosyal hayata hazırlanırken bir yandan da görsel, işitsel, dokunsal alanlarda bedenlerini ve zihinlerini gerçekleştirirler.

Her anne, baba çocuklarının oyun dünyasında ne kadar çabuk geliştiklerini gözlemler ve oyun dünyasında onları aktif tutacak, kaliteli malzemeden yapılmış oyuncaklarla oynamalarını isterler. Sosyal hayatın vaz geçilmez parçası olan meslek seçiminde de oyuncakların etkisi büyüktür. Polis oyuncakları da çocukların ilerleyen yıllardaki meslek seçiminde çocuk dünyasındaki deneyimini olumlu etkiliyor.

Polis Oyuncakları Kalite İle Buluşuyor

Polis oyuncakları, Oyuncak Telsizler mesleki deneyim sunarken anne ve babalar için oyuncak seçiminde en önemli kriter olan kaliteli malzemeden üretim kriterini de karşılıyor. Polis oyuncakları çocukların oyun zamanlarını kaliteli ve anlamlı hale getirirken hayal dünyalarını geliştiriyor, sorun çözme becerilerini arttırıyor.

Bir polisin en büyük becerilerinden biri hiç şüphesiz attığı hedefi on ikiden vurmasıdır. Kartela Hedefli Polis Set içeriğindeki hedef tahtası, poligonlarda kullanılan atış gözlüğü ve atış silahı ile çocukların ince motor gelişimine katkıda bulunuyor. Çocukların atış yaparken denge ve konsantrasyonlarını geliştirmelerini amaçlıyor. Kartela Hedefli Polis Set çocukların denge, odaklanma ve ince motor gelişiminde en iyi arkadaşı olacaktır.

Gerçek Gibi Görünen Polis Seti

Orta Polis Seti içeriğinde neler yok ki? Gerçek bir polisin görevini yerine getirirken ihtiyacı olan her şey bu setin içinde. Çocuklar Orta Polis Seti ile kendilerini gerçek bir polis gibi hissederken problem çözme becerilerini güçlendirir. Kelepçe, dürbün, atış silahı, kasatura…

İşte minik polis iş başında. Artık suçlular korkmalı. Orta Polis Seti minik polislerin iş başına geçmesi için gerekli bütün ekipmanı hazır bulunduruyor. Miniklere de renkli hayal dünyalarında suçluları yakalamak kalıyor.

Peki ya suçlular uzaktaysa, sayıları çoksa ya da gerçekten çok tehlikelilerse. O zaman minik polisin ona uzaktan müdahale etmesi gerekebilir. El Bombalı Polis Seti Kartela ile artık uzaktaki suçlularla da hayal dünyasında mücadele çok kolay. İki adet silahı, iki adet kasaturası, iki adet el bombası ve dengesini geliştirecek hedef tahtasıyla El Bombalı Polis Seti Kartela minik polisin gözde oyun arkadaşı olacak. El Bombalı Polis Seti Kartela minik polisleri maceradan maceraya götürecektir.

Arabalı Polis Setleri

Arabası olmayan polis mümkün mü? Asla değil. Sürt Sopalı Polis Araba ile minik polis artık suçluların peşinden gidebilir, onları kolaylıkla yakalayabilir. Sürt Sopalı Polis Araba çubuğu ve direksiyonu ile arabanın kolayca hareket etmesini sağlar. Başarılı polis de suçluların peşinden hızlıca gider. Bunu yapabilmek için anne babalara Sürt Sopalı Polis Araba alıp minik polisleri mutlu etmek kalır.

Çek bırak arabalarla oynamanın keyfi bambaşka. Hele hele bunlar bir de minik polislerin araç filosu ise oynamaya doyum olmaz. 4'lü Çek Bırak Polis Araçları Seti ile minik polisin elinden kaçacak suçlu yok. 4'lü Çek Bırak Polis Araçları Seti minik polislerin hizmetinde olmayı bekliyor.

LEGO® City Polis Devriye Arabası ile Motor Becerilerini Geliştirme

Lego setleriyle oynamayı sevmeyen çocuk yok. Minik bir polis kendi elleriyle devriye arabasını yaparsa gerçek bir polis olur. LEGO® City Polis Devriye Arabası / 92 parça minik polisin el ve ince motor becerisini geliştirirken yaptığı devriye arabasıyla yaşayacağı maceraları hayal eder. Bu legolar minik polislerin hayallerini gerçekleştirmek için bekliyor.

Üç ve Altı Yaş Üstü İçin Polis Setleri

Üç yaş üstü minik polisler için tasarlanan Oyuncak Telsizlerpolis oyuncakları hareketli parçaları, iki adet metal aracı ve her minik polisi heyecanlandıracak garaj tasarımı ile Polis Garaj Set Mega Pist minik polisleri ve maceralarını bekliyor.

Altı yaş üstü polisler için artık operasyona gitme vakti geldi. Heyecan dolu bir operasyon sonrası minik polis artık bir kahraman. Suçlular ondan artık daha çok korkuyorlar.380 parçasını bir araya getirirken el becerisini geliştiren minik polis artık büyük operasyonlara hazır. Wange Polis Operasyonu / 380 parça minik ve başarılı polisleri bekliyor.

Programlanabilen Polis Aracı Oyun Seti

Peki ya minik polis kendi programlayabildiği komutlarla aracını hareket ettirebilseydi? Bu artık Silverlit Tooko Programlanabilen Polis Aracı Oyun Seti ile mümkün. Üstelik yüz farklı komutu kaydetme özelliği, farklı eğlence deneyimi sunan iki oyun modu, labirent oyun aksesuarları ile labirent engelini aşma, dört yön hareketi ile beş yaş ve üstü ile Silverlit Tooko Programlanabilen Polis Aracı Oyun Seti minik polislerin oyun keyiflerine keyif katacak. Saatlerce sürecek olan oyun keyfi minik polisleri bekliyor.

Hava operasyonlarının vaz geçilmez aracı minik polislerin gökyüzü maceraları için birebir. Kaliteli malzemesi, parlak renkleriyle artık suçlulara kaçacak yer yok. Minik polisler Filede Polis Helikopter ile havalara uçacak.

Devriye Polislerine Özel Setler

Peki ya suçlular denize kaçarsa? İşte o zaman minik polisimiz peşinden LEGO City Polis Devriye Botu ile gider onu kolayca yakalar. Küçük parçalardan oluşan bot denizde devriye gezen bir minik polisin ihtiyacı neyse onu tam olarak karşılıyor.

Minik polisimize de denizde suçluları yakalamanın keyfi kalıyor. LEGO City Polis Devriye Botu minik devriye polislerini bekliyor. Artık denizler onlarla daha güvenli.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR