Kategoriler

Meslek Öğreten İtfaiye Setleri

Minik kahramanların oyunlarına yeni maceralar eklemek, görevlerine heyecan ve hareket katmak istediğinizde en uygun fiyatlarla satışa sunduğumuz itfaiye setleri sitemizde sizleri bekliyor. Oyuncak ihtiyaçlarınızı karşılamak istediğinizde çocuğunuzu mutlu ederken bütçenizi sarsmanıza hiç gerek yok. Oyuncak itfaiye arabaları sesli, ışıklı ve daha pek çok özellikleri ile sitemizde satışa sunulmaktadır.

İtfaiye Setleri; modelleri en uygun fiyatlarla sizlere sunulur. İtfaiye Setleri modelleri tüm çocukların dikkatini çekerken, aynı zamanda İtfaiye Setleri, yeni meslek öğreten harika oyuncaklardan biridir.

Her çocuğun, oyun ve oyuncakla yakından ilişkisi vardır. Yakın ilişki sayesinde çocuk oyun sırasında, duygu düşüncelerini açar. Belirli riskleri göze alarak deneyimleri artar. Kimi oyunlarda, farklı oyun kurma becerileri kazanarak, hayata dair pratik strateji yöntemi oluşturma pratiği kazanırlar.

Oyun sırasında toplumla bütünleşen çocuk, artık dışarıdaki nesnelere aşinalık kazanarak bilişim süreçlerine katkıda bulunur. İtfaiye setleriçocukların oyun dünyasını zenginleştirerek, oyun kurma becerilerine katkıda bulunur. Oyun dünyasında gelişim sürecini tamamlamaya çalışan çocuk, itfaiye arabalarının gerçek dünya bağlantısını yakalayarak, içsel tema oluşturur.

İtfaiye Setlerinin Oyun Terapisi

Gerçek bir yaşamdan kopan birebir aynı konsepte yapılan Tren Setleri ve İtfaiye Setleri, çocukların ilgisini çekebilecek ve onların oyun kurma becerilerini geliştirerek, sosyalleşmelerine imkan tanıyacaktır. Oyun sırasında çocuk,  duygularını ve ihtiyaçlarını çok doğal bir şekilde ifade edebilmektedir. 

İtfaiye setleri ile çeşitli duygular ve ifadeler ortaya çıkarken, çocuğun oyun esnasında kullandığı kelimeler onun dış dünyayla olan, yaşamına hazırlar. Özellikle 6 yaş grubunun hayal durumunun en üst seviyede olması nedeniyle, mutfak setleri, hayvan setleri, tamir setleri ve itfaiye setleri gibi oyuncaklar en fazla tercih edilen oyuncak grupları arasındadır.

Çocuklar ve Arkadaşları ile Oynayacakları Oyuncaklar

Set ağırlıklı oyuncak grupları, hayal gücünü desteklerken, onların arkadaş çevreleriyle yakın ilişkiler kurmasını sağlar. Mega İtfaiye Seti, Çocukların el ve göz koordinasyonlarını desteklerken ince motor gelişimlerine katkıda bulunur.

Ayrıca yaratıcıklarını geliştirerek hayal güçlerini destekler. Kartela İtfaiye Seti, İki şirin İtfaiye arabası ve bir kırmızı itfaiye uçağıyla gerçek bir deneyim yaşayacaklar. İtfaiyeci Kaskı, Hareketli bir göz koruyucusuna sahip olan itfaiyeci kaskı ile çocuklar, kendilerini gerçek bir itfaiyeci olarak hissedecekler. Aynı zamanda, rol alma yetenekleri, gerçek bir kaskla çocuklara tecrübe kazandıracak. 

Matcbox Taşıyıcı itfaiye Aracı Oyun Seti ile Polis Setleri  çocuklara macera deneyimi katarken, ayanı zamanda oyun kurma becerisini kazandıran bir settir.

Macera Seven Çocuklar İçin Oyuncaklar

Yeni maceralar için çok işlevli bir itfaiye aracı bulunur. Tüm ayrıntıları ile gerçeğini aratmayan, birebir bir itfaiye aracıdır. İtfaiye Kurtarma Ekipmanları Oyun Seti, yangın tüpü, telsiz, çekiç, rozet ve pusuladan oluşmaktadır.

Gerçekçi detaylarla, arkadaş grubu içerisinde oynanabilen bir settir. İnce Motor becerileri gelişirken aynı zamanda sosyalleşmelerine olanak tanır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR