₺46,46 KDV Dahil
₺50,89 KDV Dahil
₺123,09 KDV Dahil
₺134,82 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺123,09 KDV Dahil
₺134,82 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺123,09 KDV Dahil
₺134,82 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺31,66 KDV Dahil
₺34,67 KDV Dahil
₺50,43 KDV Dahil
₺55,23 KDV Dahil
₺50,43 KDV Dahil
₺55,23 KDV Dahil
₺35,31 KDV Dahil
₺38,67 KDV Dahil
₺43,37 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
₺43,37 KDV Dahil
₺47,50 KDV Dahil
₺112,75 KDV Dahil
₺123,49 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺127,93 KDV Dahil
₺140,11 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺72,67 KDV Dahil
₺79,59 KDV Dahil
₺14,62 KDV Dahil
₺16,01 KDV Dahil
₺31,59 KDV Dahil
₺34,60 KDV Dahil
₺10,12 KDV Dahil
₺11,09 KDV Dahil
₺23,00 KDV Dahil
₺26,25 KDV Dahil
₺102,35 KDV Dahil
₺115,50 KDV Dahil
%11 İndirim
%11İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

 

Kukla Setleri

Kukla Setleri sayesinde çocukların hayal dünyaları her zamankinden fazla çalışır. Kukla oyunları ile yeni keşifler ve yeni oyunlar öğrenebilirler. Kukla set için her zaman doğru seçim yapmalısınız.

Bebeklerin ve çocukların taklit yetenekleri epey gelişmiştir. Bebekler ve çocuklar ebeveynlerinin hal ve hareketlerini, çevresinde olup bitenleri taklit eder. Bu taklitler ışığında oyun kurar.

Oyun kurmak çocukların hayal güçlerini geliştirir, onların sebep-sonuç ilişkisi içerisinde hikâye kurmalarına ve bu hikâyeleri anlamlandırmalarına yardımcı olur. Oyun kurmakta etkili en önemli unsurlardan biri de kukla setleridir. Kukla setleri çeşitli hayvan şekillerinden, insanlardan oluşabilmektedir. 

Eğlence Ellerinizde

Kukla setleri eğitici ve öğretici olduğu kadar çocuklar için önemli bir eğlence unsurudur. Kuklalar eğlence aracı olduğu kadar çocukların bilgi edinmesini de sağlar. Oynarken öğrenmek çocuklar için olduğu kadar ebeveynler için de keyifli olacaktır. Anadolu, Meslekler Kukla Seti 10'lu ile çocuğunuz mesleklerin ışığında bir masal ya da hikâye yaratabilir.

Kuklalar sayesinde bu hikâyeyi ailecek canlandırabilirsiniz. Çocukların pek çok duyguyu öğrenmesine ve bu duygu durumlarını ifade etmesine de yardımcı olmaktadır. Bu kukla setinin içerisinde polis, öğretmen, ressam, hemşire, doktor, aşçı ve çiftçi gibi pek çok meslek grubuna mensup kuklalar bulunmaktadır.

Çocuğunuz bu kukla seti ile hem meslekleri öğrenir hem de keyifli oyunlar kurabilir. Anadolu, İnsanlar Kukla Seti 10'lu ise çocuğunuzun aile bağlarını, akrabalık ilişkilerini öğrenmesi için birebir olan bir kukla setidir. Kukla setinin içerisinde anne, baba, çocuklar, dede ve nine gibi pek çok yakın aile üyeleri bulunmaktadır.

Çocuğunuz bu kukla seti ile bir uyku öncesi masalı anlatabilir veya yaşanmış bir olayı tekrar canlandırabilir. Mesleklerin ve aile üyelerinin yanı sıra çocuklar hayvanları tanımak için de can atarlar.

Bütün hayvanlar çocukların ilgisini çeker ve onlar hakkında bilgi edinmek, dokunup tanımak isterler. Anadolu, Hayvanlar Kukla Seti 10'lu ise bunu mümkün kılacak bir kukla setidir.

Çocuğunuzun çeşitli hayvanların seslerini çıkararak onları taklit etmesi hayvanları daha iyi tanımasına, onların görünümlerini bilmesine neden olacaktır.

Bu kukla setinin içerisinde inek, fil, fare, ayı, tavşan, ördek, köpek, aslan ve kaplan gibi pek çok hayvanı içerisinde barındırır. Çocuklarınız bu hayvanlarla bir hikâye anlatabilir veya bir masal kurabilir. Bu kukla setleri çocuğunuzun oyun kurma ve taklit yeteneğini geliştirir. 

İşlevsel Parmaklar 

Eldiven şeklinde giyilen kuklaların yanı sıra çocuğunuzun on parmağını da kullanabileceği parmak kuklaları bulmakta mümkündür. Bu parmak kuklalar küçük ve sevimli formlarıyla çocuğunuzun ve arkadaşlarının dikkatini çeker. Ellerini daha çok kullanan çocuklar parmak kuklalarıyla oynamaktan epey zevk alacaktır. 

Sebze Meyve Parmak Kukla, çocuğunuzun on parmağı için on farklı sebze-meyve kuklası içermektedir. Çocuğunuz bu kuklalar sayesinde sebze ve meyveleri tanıyacak onların görünüşlerini ve renklerini öğrenecektir.

Bu kukla setinin içerisinde biber, havuç, domates, muz, üzüm, armut, patlıcan gibi pek çok sebze ve meyve bulundurmaktadır. 3 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan İnsan Figürlü Parmak Kukla ise 3 farklı formandan oluşmaktadır.

Yetişkinlerin olduğu parmak kuklalar, çocukların bulunduğu parmak kuklaların yanı sıra korsan parmak kuklalarda bulunmaktadır.

Çocuğunuzun zevkine ve hayal gücüne göre istediğinizi seçebilirsiniz. 10'lu Parmak Kuklası ise ördek, koyun, köpek gibi çeşitli hayvanlardan oluşmaktadır. 

Masal Kahramanları Evinizde

Çocuğunuzun masal kahramanlarını ve milli kahramanları tanımasını, onların hikâyesini bilmesini istiyorsanız Masal Kahramanları Kukla Seti tam size göre. İçerisinde Kırmızı Başlıklı Kız ve Pamuk Prenses masallarının kuklalarını bulmak mümkündür. 

Milli Kahramanlar Kukla Seti ise içerisinde Nasreddin Hoca ve eşeğini, Keloğlanı, Hacivat ve Karagözü barındırmaktadır. Çocuğunuz deneyimleyerek masalları öğrenme şansına sahip olacaktır.