₺20,13 KDV Dahil
₺26,25 KDV Dahil
Kategoriler

Kovboy Maceralarının Vazgeçilmezi Kovboy Setleri

En sevilen oyuncak sitesi Otoys, oyuncak kovboy setleri aradığınızda en uygun fiyatlar ile dilediğiiz ürünü kapınıza kadar getiriyor. Kargo ile oyuncak almanın keyfini çıkartın. Huzurlu ve güvenli oyuncak alışverişinin yanı sıra en kaliteli ve dayanıklı ürünleri en ucuza satın alan siz olun. Stoklar tükenmeden çocuğunuzun hayalini kurduğu oyuncağı birkaç tıklama ile satın alın.

Kovboy Setleri; Çocuklar izledikleri bir filmden, animasyondan ya da okudukları bir hikâyeden etkilenip kendi hayal dünyalarında bambaşka ufuklara yelken açarlar. Her hayalde biraz daha gelişir, biraz daha büyürler.

Eğlenirken hayal dünyalarında geliştirdikleri senaryolardan yola çıkarak sorun çözme becerilerini oyunlarına yansıtırlar. Kovboyların büyülü, güçlü ve hareketleri dünyaları her çocuğu etkiler. Hayal dünyalarında geliştirdikleri kovboy senaryolarını oyunlarına yansıtırken kovboy setleri minik maceraperestlerin vazgeçilmezidir. 

Kovboy setleri ile minik maceraperestler hayal dünyalarında geliştirdikleri kovboy senaryolarından daha fazla keyif alırlar. Eğlenirken daha çok öğrenirler. Kovboy setleri minik kovboyların vazgeçilmezidir.

Havalı Kılıflı Tabanca

Tabancasız kovboy düşünülemez. Beline taktığı havalı kılıfından çıkardığı tabancası, yedek mermileri, şerif yıldızı minik bir kovboyun her şeyidir. Kovboy setleri arasından en sevdiği set olmaya hazır Kartela Kovboy Tabanca Seti minik kovboyun maceralarında mutlaka bulunmalıdır. Minik kovboy artık birbirinden heyecanlı serüvenlere kovboy setleri ile hazır.

Uzun Namlusu İle Suçluların Korkusu

Maceraperest kovboyların kovboy setleri arasında uzun namlulu, estetik, tutuşu rahat bir tabancası vaz geçilmez parçalarından biridir. Kartela Kovboy Seti, minik kovboyların kovboy setleri içinde mutlaka görmek isteyeceği bir parçadır. Kartela Kovboy Seti ile artık maceralar daha heyecanlı, serüvenler daha sürprizli.

Kovboy maceralarındaki vazgeçilmez aktörler, elbette Kızılderili macera arkadaşlarıdır. Sunman Kızılderili Oyun Seti kovboy setleri arasında olmazsa olmazdır. Totemi, çadırları, atları, ocakları, at üstündeki Kızılderilisi ile Sunman Kızılderili Oyun Seti kovboy setleri tamamlayıcısıdır. Şimdi minik kovboyların maceraları daha hareketli ve heyecanlı.

Maceralar İçin Gerekli Her Şey Bu Poşette

Minik bir kovboyun aklından ne maceralar ne serüvenler geçmez ki? Büyük maceralara büyük kovboy setleri gerekir. Hayal dünyası geniş minik kovboylar için kaliteli malzemesinden üretilmiş Poşetli Kovboy Seti kovboy setleri arasından minik kovboyun en iyi macera arkadaşı olmak için bekliyor.

İşte Gerçek Bir Kovboy

Gerçek bir kovboy, yeleği, şapkası, kementi, kasaturası, kareli boyun bağı, kemeri, şapkası, tüfeği, su matarası ile gerçek bir kovboydur. Kovboy setleri arasından minik kovboyu çok heyecanlandıran Sunman Western Kovboy Seti işte minik kovboyun bu ihtiyaçlarının hepsini bu tek sette karşılar.

Minik kovboylara da kovboy setleri ile kuşanıp maceralara atılmak kalır. Sunman Western Kovboy Seti ile artık suçluların korkulu rüyası olmaya minik kovboyları sevindirmenin tam zamanı.

Aksesuar Her Şeydir

Gerçek bir kovboyun giyimi kuşamında ayrılmaz parçalar aksesuarlardır. Sunman Kovboy Seti Aksesuarlı kovboy setleri minik maceraperestin tüm aksesuar ihtiyaçlarını karşılar. Tabancası, tüfeği, belden bağlamalı tabaca kılıfı, kementi, maskesi… Kovboy setleri deyince akıllara gelen her şey Sunman Kovboy Seti Aksesuarlı kovboy setleri ile artık hazır.

Maketlerin Gücü Maceraların Ayrılmaz Parçası

Market & Yazar Kasa Setleri ve diğer Maketlerle oynamak, onları hareket ettirmek, onları konuşturmak hangi çocuğun hoşuna gitmez? Maketlere yükledikleri rollerle, aksesuarlarını kullandırarak yüzlerce senaryo yazabilir çocuklar. Yazdıkları her bir yeni senaryoda hayal güçleri, sorun çözme becerileri gelişebilir. 

Sunman Kovboy Kızılderili Oyun Seti ile zengin aksesuar maket içeriği ile çocukların oturdukları yerden yepyeni maceralar yazmalarını, oynamalarını sağlarken, hayal dünyalarını, ufuklarını genişletiyor. Hareket ettirdikleri her bir maket parçası dokunsallıklarını arttırıyor.

Gözlem becerilerini, taklit yeteneklerini güçlendiriyor. Kovboy setleri dünyasının en özel parçalarından biri olan Sunman Kovboy Kızılderili Oyun Seti ile minik kovboyların maceraları hiç bitmez. Hayal dünyaları her oyunda gelişir.

Artık minik kovboylar kaliteli üretim malzemesi ile üretilmiş Sunman Kovboy Kızılderili Oyun Seti ile saatlerce sürecek eğlenceli, öğretici, geliştirici ve güçlendirici serüvenlere hazır. Kovboy setleri arasından Sunman Kovboy Kızılderili Oyun Seti minik maceraperestlerin en iyi arkadaşı olmaya hazır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR