₺68,30 KDV Dahil
₺74,80 KDV Dahil
₺51,23 KDV Dahil
₺56,11 KDV Dahil
₺51,17 KDV Dahil
₺56,04 KDV Dahil
₺120,37 KDV Dahil
₺131,84 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺371,92 KDV Dahil
₺407,34 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺427,05 KDV Dahil
₺467,72 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
Ücretsiz Kargo
₺48,82 KDV Dahil
₺53,47 KDV Dahil
Kategoriler

 

En Eğlenceli Oyuncak Mangal & Barbekü Setleri

Küçük çocukların vazgeçilmez oyuncakları haline gelen oyuncak mangal & barbekü setleri birbirinden farklı modelleriyle ilgi odağı olmaya devam ediyor. Hemen hemen bütün çocukların beğenerek oynadığı bu setler hem eğitici hem de eğlendirici ürünler arasında yer alıyor.

Çocuğunuzun eğlenirken aynı zamanda öğrenmesini istiyorsanız barbekü setlerinden edinebilirsiniz.

İçinde barındırdığı ürünlerin renkleri ve modelleri sebebiyle barbekü seti birçok çocuğun ilgisini çeker.

Çünkü barbekü setlerinde birbirinden farklı renkte yiyecek oyuncaklar da yer alır. Rengarenk içerikte bir oyuncak seti gördüğünde sizin çocuğunuzun da ilgisini çekecektir. Böylece diğer ebeveynler gibi eğlendirmenin yanı sıra öğreten oyun setlerinden birini elde etmiş olursunuz.

Oyuncak Mangal & Barbekü Setleri Modelleri

Küçük yaştan itibaren yemek yapmaya ilgili olan çocuklar için oyuncak mangal & barbekü setleri gayet uygun ürünlerdir. Böylece çocuğunuzun bu alandaki gelişimine de katkı sağlamış olursunuz.

Çocuğunuzun yemekle ilgili bilgi edinirken sıkılmasını istemiyorsanız barbekü setleri eğlenceli bir oyun imkânı sunacaktır. Yapmanız gereken şey araştırmalarınız sonucunda barbekü setlerinden edinmektir.

Araştırmalarınız sonucunda birbirinden farklı Mutfak Setleri ve mangal seti bulmuş olabilirsiniz. Mangal setlerinin bu kadar çeşitlere ayrılmasının sebebi her zevke uygun çocuğa hitap edebilmektir.

Böylece çocuğunuzun zevk alacağı türden oyuncaklar alabilir ve uzun ömürlü kullanım imkânından faydalanabilirsiniz. Tabii araştırmalarınızda mangal seti oyuncaklarının özelliklerine mutlaka yer vermeniz gerekir.

Oyuncak Mangal & Barbekü Setleri Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle oyuncak mangal & barbekü setleri ve Ev Seti alacağınız zaman çocuğunuzun yaşını göz önünde bulundurun. Ona zarar verecek küçüklükte parçaların olmamasına ya da çocuğunuzun oynarken neyin ona zarar vereceğini anlayacak yaşta olmasına özen göstermeniz gerekiyor. Aksi takdirde geçici ya da kalıcı sağlık problemleriyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

İsterseniz mangal setlerinin oyun hamuru seti mangal keyfi versiyonunu da alabilirsiniz. Oyun hamurları yaşı çok küçük olan çocuklar için sorun teşkil edebiliyor. Çünkü oyun hamurunu küçük parçalara ayırıp ağzına alma tehlikesi bu tarz çocuklarda sıkça görülür. Bu sebeple eğer çocuğunuzun yaşı oyun hamuru oynamaya uygunsa ona göre ürün alabilirsiniz.

Oyuncak Mangal & Barbekü Setlerinin Fiyatları

Ebeveynler ürün araştırması yaparken genelde barbekü mangal setlerinin fiyatlarını incelemeyi uygun buluyor.

Oyuncak sektöründeki fiyat değişkenlikleri göz önünde bulundurulunca bu durum oldukça normaldir. Barbekü mangal setleri üreten firma sayısı arttıkça fiyatlarda da değişkenlikler meydana gelmiştir. Bu sebeple siz de mangal setlerinin fiyatlarını inceleyerek karar verebilirsiniz.

Bilmeniz gereken şey hamburger seti valiz fiyatlarının seçim yapmanıza yardımcı olsa da karar vermenizde tek başına yeterli olmayacağıdır. Özellikle çocuğunuzun yaşına uygun oyuncak almadığınız müddetçe fiyatın etkisi kalmayacaktır.

Bu tarz özellikleri düşünürseniz barbekü setleri arasından kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Sadece mangal seti fiyatlarına göre alışveriş yapan birçok ebeveyn çeşitli sorunlar yaşamıştır.

Çocuğunuza Uygun Oyuncak Mangal & Barbekü Setleri

Çocuğunuza uygun mangal ve barbekü seti bulmak sizin için zorlayıcı olabilir. Fakat son dönemlerde mangal setlerinin modellerinde çeşitlilik olduğunu düşünürseniz işiniz çok kolaylaşır. Artık her çocuğun zevkine ve tercihine göre mangal seti bulma olasılığını çok yüksektir. Araştırma yaparak çocuğunuza uygun mangal seti alabilirsiniz.

Oyuncak üreten firmalar günümüz koşullarında genelde çocukların zevklerine hitap edecek ürünler üretiyor. Böylece oyuncaklar arasından çocuğunuzun beğeneceği barbekü seti bulmanız düşündüğünüz kadar zor olmayacak.

Oyuncakların hangi yaşa uygun olduğunu, setin içindeki malzemeleri, ürünün dayanıklılığını ve daha birçok özelliğini göz önünde bulundurarak alışveriş yapmalısınız. Aksi takdirde mangal setleri dayanıklı olmaz ve uzun ömürlü kullanım imkânı sağlamaz.