Kategoriler

Oyun Çadırı ve Oyun Evleri

Çocuklar oyun oynarken onları daha fazla mutlu etmek için çadır gibi ürünler kullanırız. Heyecanı arttıran, eğitime teşvik eden, gelişimi destekleyen oyun çadırları ve evleri en uygun fiyatlarla Otoys’da! Geniş ürün yelpazesi içerisinden dilediğinizi seçin, fiyatları inceleyin ve kolayca sipariş verin. Farklı boyutta ve şekillerdeki oyun evleri ve çadırları ile dış mekanı şenletmek ve odalara renk katmak şimdi çok kolay.

Çocuklar için oyun çadırı, çadır modelleri otoys.com.tr'de En sevilen ve tercih edilen dış mekan oyuncaklarından oyun çadırı ve oyun evleri kampanyalı ve indirimli fiyatlarla sitemizde bulmak mümkün.

Oyun oynamak, çocukların düşünce yapılarını geliştirirken aynı zamanda onlara keyifli bir vakit geçirmelerine de yardımcı olmaktadır. Oyun oynayan çocuklarda hem stres hem de kaygının büyük ölçüde azaldığı görülmektedir. Oyun oynamayı seven çocuklarda analitik düşünme yeteneği gelişmekte ve özgüven kazanılmaktadır. Özellikle evlerde ve diğer kapalı alanlarda canı sıkılan çocuklar için oyun oynamak zaman geçirici harika bir aktivitedir. Çocuklarınız, diğer çocuklar ile oyun esnasında daha kolay kaynaşmakta ve sosyallik kazanmaktadır.

Küçük yaşlarda kazanılmaya başlanan konuşma becerisi, iletişim kurma ve empati geliştirme yetenekleri de oyunlar aracılığı ile kazanılmaktadır. Çocuklarınızın gelecekte başarılı yerlere gelebilmesi, kendine güvenen ve kendini seven bir birey olması için oyuncaklar son derece önemlidir. Oyuncaklar arasında en popüler olanlardan biri hiç şüphesiz oyun evi çadır modelleridir.

Oyun Evi ve Oyun Çadırlarının Çocuklar Üzerinde Etkisi

Kısa sürede kurulumu mümkün olan oyun evleri ve oyun çadırları, ister evinizin bir odasında isterseniz de bahçenizde kurulabilmektedir. Ev ya da bahçenizde çocuklarınıza ait özel bir alan oluşturmak isterseniz hiç tereddüt etmeden bir oyun çadırı satın alabilirsiniz.

Çocukların hayal güçlerini ortaya çıkaran oyun çadırları onlara sosyalleşmesi için özel bir alan yaratmaktadır. Oyun oynamanın eğlencesini doyasıya çıkarmak isteyen çocuklar, gün içerisinde sık sık çadırlarına girmekte ve arkadaşlarını davet etmektedir.

Özellikle yaz aylarında çocukların yapabileceği çok fazla aktivite varken (örneğin Deniz ve Havuz ürünleri alıp zaman geçirmek gibi ) kış ayları aktivite bulmak oldukça zor olabilir. Oyun evi çadır ürünlerinin içine girerek evcilik, körebe, yerden yüksek, sayı saymaca, top yuvarlama, elim sende ve BOM gibi oyunlar oynayan çocuklar hiç sıkılmazlar.

İster henüz okula başlamamış yaşta çocuklar için isterseniz de okul çağındaki çocuklar için oyun çadırından yararlanabilirsiniz. Çocuklar, evde buldukları nesneleri çadırlarına götürmekte, orada yeni objeler ve oyunlar üreterek yaratıcılıklarını güçlendirmektedir. Ev içerisinde canı sıkılan ve kendine özel bir alan isteyen çocuklarınız için istediklerini vermek isterseniz hemen sitemizi dolaşmaya başlayabilirsiniz.

Çocuklarınızın çadırda kurduğu dostluklar, paylaşma ve iş birliği olgularını büyük ölçüde gelişmektedir. Aynı zamanda çocuklar kurduğu bu dostluklar sonucu birlikte hareket etme yeteneğini de kazanırlar. Oyun çadırı içerisine girerek izlenen filmler, okunan kitaplar, yapılan resimler çok daha eğlenceli bir hal alır.

Oyun Evi ve Oyun Çadırı Özellikleri

Çocuklarda 3 yaşından itibaren bu oyun çadırları çok rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Çocuklara özel oyun ve dinlenme alanı sunan bu çadırlar, dışarıdan içerinin görülemediği mat bir kumaşa sahiptir.

Genel olarak bir kapı ve bir pencereye sahip olan oyun çadırlarının iskeleti ahşaptan, dış kısmı da doğal pamuktan üretilir. Bu nedenle çocuğunuz çadır içerisine girdiğinde nefes alabilen bir kumaşa sahip olduğu için çadırda herhangi bir terleme yaşamamaktadır.

Oyun evleri ve oyun çadırlarında genel olarak kullanılan kumaş çıkarılıp çamaşır makinesinde yıkanabilir türdendir. Bu sayede çocuklarınız özel alanları olan oyun çadırı oyun evi içerisinde ne kadar kalırlarsa kalsınlar toz ve kirden dolayı endişelenmenize gerek olmaz.

Oyun Evi ve Oyun Çadırı Fiyatları

Oyun evi ve çadırların fiyat değişikliklerinde dikkat edilen hususlardan biri boyut farklılığıdır. Satın alınacak oyun evinin boyutu ne kadar fazla ise fiyat da ona paralel şekilde artmaktadır. Oyun çadırlarında fiyat değişikliğine sebep olan bir diğer unsur kumaşın kalitesi ve dokusu oluyor.

Çocukların severek girdiği oyun çadırları içerisinde onlara sağlıklı besinleri kamptaymış gibi gösterebilir ve faydalarını anlatarak onlara yedirebilirsiniz. Aynı zamanda çocukların sorumluluk duygularını geliştirmek amacı ile onlara meyve sebze yıkamayı öğretebilir, kıyafetlerinin nasıl katlanması gerektiği konusunda çadır içerisinde mini bir eğitim de verebilirsiniz.

Bütün bu oyun evleri oyuncak modelleri hakkında detaylı bilgilere sahip olmak için ürünler arasında dolaşabilir, beğendiğinizi hızlıca sipariş verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR