Kategoriler

 

En Güzel Kumandasız Arabalar 

Kumandasız Arabalar erkek çocukları için özel tasarlanmıştır. Kumandasız Arabalar  en uygun fiyata sizlere sunulmaktadır.

Kumandasız arabalar çocuğun her yaşta severek oynadığı, büyüdüğünde ise bazen koleksiyonu yaptığını oyuncaklardandır. Gerek erkek gerek kız çocukları için ilgi çekici olan arabalar, onların hayal dünyalarına katkıda bulunur, motor becerilerini geliştirir ve el göz koordinasyonunun canlı kalmasını sağlar. Elleriyle nesneleri kavramaya ve tanımaya başladıklarında çocuklar için arabalar vazgeçilmez oyuncaklardandır. 

Rengarenk Oyuncaklar Dünyası

Renkler her yaşta ve her cinsiyette çocukları kendine çeker. Canlı renkli oyuncaklar çocuklara daha cazip gelmektedir. Onların ilgisini çeker ve onlara özenle bakmasına, saklamasına, koruyup kollamasına neden olur. Baby Clementoni Arazi Aracı 12 ile 48 ay arası çocuklar için uygun küçük ve sevimli bir oyuncaktır.

Kumandasız olduğu için sürtünme kuvvetiyle çalışır yani çek bırak mekanizmasına sahiptir. Bu sayede çocuğunuz arabasının hızını kendi ayarlayabilmektedir. Renkleri, çeşitli ışıklar içermesi ve içerisinde bulunan pek çok farklı ses ile çocuğunuzun ilgisini diri tutmayı sağlar.

Büyük tekerlekleri ve göz alıcı sarı rengiyle tam bir arazı aracıdır. Baby Clementoni Yarış Arabası ise kırmızı rengiyle ön plana çıkan hızlı bir yarış arabasıdır.

Arazi aracının özelliklerindedir ve bu arabanın da çek bırak mekanizması bulunmaktadır. Çocuğunuz yarışın kaderini kendi belirler. Gerçekçi ses efektlerine sahip bu yarış arabası ile çocuğunuz kendisini gerçek bir araba yarışının içerisinde gibi hisseder. 

Fisher-Price Hızlı Arabalar ve Metal Arabalar ile eğlence sadece eğlence olarak kalmıyor, eğlence artık öğretici bir kıvama geliyor. Mor, yeşil ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği bulunan bu arabanın 3 farklı hayvan seçeneği de mevcuttur.

El göz koordinasyonunu geliştirebileceği bu arabalar ona hayvanları da öğretecektir. Soft Sevimli Kırılmaz Araçlarım ise uçak, kamyon ve otobüsten oluşmaktadır. Farklı formların yanı sıra yeşil,pembe ve sarı olmak üzere 3 farklı renge de sahiptir. Bu araçların dışları mattır. 

Kırılmaz Formula Sürtmeli Araba ise kırmızı ve sarı olmak üzere 2 farklı renk seçeneğine sahiptir. Gerçek formula deneyimi yaşatacak bir forma sahip olan bu oyuncak araba, sürücüleriyle birlikte çocuğunuza keyifli vakitler vadeder. 

Sağlam Oyuncak Arabalar

Bazen ebeveynler çocuklarına aldıkları oyuncakların kırılmadan uzun yıllar kendileriyle kalmasını isterler. Bazıları anı olarak saklamanın bazıları da kumandasız arabalar ile gizli gizli kendi kendine oynamanın derdindedir. Herkesin içinde hala küçük bir kız veya erkek çocuğu yaşamaktadır. 

Özel Seri Metal Şehir Araçları ise hem çocuklara hem de koleksiyoner genç ve yetişkinlere hitap eden bir oyuncak serisidir. Sarı renkte bir klasik araba, kırmızı bir taksi, bir karavan ve mavi bir arabadan oluşan oyuncak arabalar çek bırak mekanizmasına sahiptir.

Her yaştan çocuğun ilgisini çekebilecek niteliktedir. Çılgın Renkli Seri Mini Metal Arabalar ise 4 farklı renge sahip olan arazi araçlarından oluşmaktadır. Pembe, mavi, açık mavi ve sarı renkleri bulunan bu oyuncak arabaların üzerinde değişik şekiller bulunmakta adının hakkını vererek çılgın renkli araba olduğunu ispatlar. 

10'lu Aksesuarlı Metal Araç Setleri, içerisinde çeşitli meslek gruplarını ve onların etrafındaki bir takım araç gereçleri barındırır. Polisler, bariyerler ve polis arabasının bulunduğu bir set, pilot, hostes ve uçağın bulunduğu bir set varken.

Bir yandan da itfaiye ve inşaat mesleklerinin bulunduğu setlerde bulunmaktadır. Çek Bırak Metal Akrep Polis Aracı ve Kepçe Kamyonlar da sağlam metal oyuncaklarsan biridir.

Orijinal araç baz alınarak yapılmış olan bu oyuncak araba çocuğunuzun oyunlarının başrolü olabilecek niteliktedir. Maisto Fresh Metal Mini Çek Bırak Araçlar ise farklı renklerde ve farklı formlarda küçük metal araçlar içermektedir.

Sarı, beyaz, yeşil ve kırmızı renk seçeneklerinin bulunduğu bu oyuncak arabalarının içerisinde bir adet polis arabası da bulunmaktadır. Özel ilgileri bulunanlar için ise kırmızı, siyah ve mavi renk seçeneklerine sahip Minitro Metal Çek Bırak Işıklı G500 Jeep ve mor, mavi, kırmızı renk seçeneklerine sahip Minitro Metal Çek Bırak Corvette Dodge adlı oyuncak arabalara sahip olmak hiçte zor değil.

Hem çocuğunuz oynasın hem de o oynadıktan sonra anı olarak kalacak karizmatik oyuncak araçlar raflarınızı süslesin. 

Eğlenerek Meslekleri Tanımak                       

Eğer çocuğunuzun meslekleri tanımasını küçük yaşta onlarla haşır neşir olmasını istiyorsanız oyuncaklar bu durum için biçilmiş kaftandır. Oyuncaklar çocukların kendilerini tanımasına, sevdikleri ve sevmedikleri olay ve olguları ayırt etmesine yardımcı olmaktadır.

Bununla birlikte çevresinde gördüğü olay ve hareketleri güvenli bir ortamda deneyimlemesini sağlamaktadır. Sunman Sesli ve Işıklı Kurtarma Araçları çocuğunuzun bir polis olarak oyun kurmasına yardıma ihtiyacı olanlara yardım etmesine sebep olur.

Siyah polis arabası, beyaz polis arabası ve beyaz bir ambulans seçenekleri vardır. Gerçekçi sesler ve ışıklar ile çocuğunuz yardımseverliği tadar. 

Çek Bırak Sesli ve Işıklı İlk Yardım Araçları ise itfaiye, jandarma ve polis olmak üzere 3 farklı araç formundan oluşmaktadır. Gerçekçi ses efektlerine ve araca özgü ışık oyunlarına sahiptir. Road Rippers Hizmet Araçları ise çocuğunuzun yolda kalan araçlara ve insanlara yardım etmesini sağlar.

Yeşil ve turuncu renk seçenekleri bulunan bu oyuncak araba çek bırak mekanizmasına sahiptir. 3 yaş ve üzeri olan çocukların kullanımına uygun olan kumandasız oyuncak çeşitleri gerçekçi ses efektlerine ve ışık oyunlarına sahiptir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR