Filtreleme
Kategoriler

Robocar Poli Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Günümüzde çocuklar için birçok oyuncak seçeneği bulunur. Oyuncaklar çocukların eğlenceli zamanlar geçirmelerine katkı sağladıkları gibi, çocukların gelişimi açısından da oldukça önemlidir.  Çocukların meslek tanımlamaları küçük yaşlarda başlar. Çizgi film karakterleri olsun, sanal dünyadaki videolar olsun birçok görsel seçenek çocuklara hitap etmektedir. Çocuklarda bu karakterleri hayal dünyalarına yerleştirir ve meslek gruplarına ilgi duymaya başlar. Robocar Poli oyuncakları da tam olarak bu şekildedir. Robocar Poli oyuncakları içerisinde ambulans, polis arabası, itfaiye, helikopter, uçak gibi birçok meslek grubuna yönelik oyuncak karakterleri bulunur. Birbirinden farklı meslek gruplarının birbirleri ile ortak hareket ederek şehrin güvenliğini sağladığı bu oyuncaklar ile çocuklar dayanışma, yardımlaşma ve işbirliği gibi temel duygularını geliştirir. Çocuklar bu oyuncaklar ile aynı zamanda birbirleri ile sosyal etkileşime girerek arkadaş ortamında sosyalleşme duyularını da geliştirirler.

Robocar Poli Oyuncak Modelleri

Robacar Poli oyuncak modelleri farklı meslek gruplarını içinde barındıran birçok oyuncaktan oluşur. Şehirlerin güvenliği, sağlığı ve düzeni için gerekli olan bütün meslek gruplarının oyuncakları Robocar Poli oyuncakları içerisinde yer alır. Poli karakteri Robocar oyuncakları içerisindeki ana karakterdir. Poli’nin görevi polisliktir ve şehirde güvenliği sağlamaktadır. Suçluların korkulu rüyası olan Poli, düzeni sağlamak için çalışır. Bir diğer oyuncak modeli ise helikopterdir. Helikopter oyuncağına Helly karakteri hayat verir. Helly ortaya çıkan her türlü acil durumlarda helikopterlerin yapmış olduğu görevi yapar. Çocukların helikopterlere ve uçaklara karşı fazla bir ilgisi bulunur. Bu sebeple Helly karakteri çocuklar tarafından çok sevilir. Amber ise ambulans oyuncağının karakteridir. Pembe şirin bir renge sahip olan bu oyuncak hastaların yardımına hızlıca koşar. İtfaiye görevini yapan karakter ise Roy’dur. Roy karakteri şehirde kurtarma görevlerinde çalışır. Çıkan yangınlarda ve afetlerde çocuklara itfaiyecilik kavramının önemini anlatır ve meslek açısından ne kadar gerekli olduğu öğütleri çocuklara verilir. Robocar Poli içerisinde Jin karakteri de bulunur. Jin karakteri bir robocar oyuncağı değil ekibi yöneten bir insandır.

Robocar Poli karakterleri içerisinde otomatik olarak çalışabilen fonksiyonlu oyuncaklar da bulunur. Bu oyuncaklar piller ile çalışır ve uzaktan bir kumanda yardımıyla kontrol edilir. Oyuncaklar sesli ve ışıklı olabildikleri gibi, dönüşebilen bir yapı da da olabilmektedirler. Bu tür oyuncak modelleri çocukların ilgisini bir hayli çeker. Set halinde satılan oyuncak karakterleri ise 1 modelli tek oyuncak, 2 modelli set, 6 oyuncaklı set ve 8 oyuncaklı setler bulunur. Aynı zamanda setler içerisinde farklı aksesuarla da yer alabilir. Robocar Poli oyuncakları farklı çeşitlerde ve modellerde birçok seçeneği çocuklara sunar. Özellikle çizgi filmden bire bir karakterlerin oyuncakların yapılması da çocukların izlediği karakterler ile beraber oyunlar kurmasına ve hayal güçlerini daha fazla harekete geçirmelerine katkı sağlar.  Bu karakterde çocuklara yönetimin ve iş bilincinin ne denli önemli olduğunun çocuklara öğretir.  Robocar Poli oyuncakları çocukları için oldukça önemli oyuncaklardır. Çocuklara bir çok önemli kavramı öğreten bu oyuncaklar meslek bilinci sağladıkları gibi, çocukların eğlenceli oyunlar kurabilmelerini de sağlar.

Robocar Poli Oyuncakları Çocukları İçin Önemi

Robocar Poli oyuncakları çocuklar için oldukça önemli oyuncaklardandır. Günümüzde çok çeşitli oyuncaklar bulunmaktadır. Anne ve babalar çocuklarına oyuncak satın alırken onların isteklerini önemsedikleri gibi, oyuncakların çocuklara katacağı olumlu durumları da önemserler. Robocar Poli bu noktada önemlidir. Çünkü Robocar Poli oyuncakları çocukların hem çok sevdiği, hem çok eğlendiği hem de onlara çok faydalı oyuncaklardır. Bu sebeple ebeveynler güvenle Robocar Poli oyuncaklarını satın alabilir.  Robocar Poli oyuncakları çocuklara fiziksel ve zihinsel anlamda birçok şey katmaktadır. Fiziksel anlamda çocuklar bu oyuncaklar ile oynayarak, vakit geçirerek ince ve kaba motor becerilerini geliştirirler. Aynı zamanda çocuklar bu oyuncaklar ile meslekleri de öğrenirler. Meslek bilinci çocuklara erken yaşta kazandırılması gereken bir durumdur. Çocuklar farklı Robocar Poli oyuncakları ile oyunlar kurarak ekip çalışması alışkanlığı kazanırlar. Sosyal anlamda gelişirler. Robocar Poli Oyuncakları çocukların oyun deneyimi kazanmalarını da sağlar. Çocuklar anne ve babaları ile de oyunlar kurarak eğlenerek öğrenmenin tadını çıkarır.

Robocar Poli Oyuncaklarının Fiyatları

Robocar Poli oyuncakları çizgi filmdeki karakterlerin bire bir aynısı olarak belli bir orantı çerçevesinde üretilir.  Oyuncak modelleri tek bir karakter ya da karakterlerin ve aksesuarların bulunduğu setler ile birlikte satışa sunulmaktadır. Bu sebeple satışa sunulan setlerin ve tek karakterlerin fiyatları birbirlerinden farklı olabilmektedir. Robocar Poli oyuncaklarının fiyatları üretim aşamalarında kullanılan malzemeler, ürünün boyutu, ürünün fonksiyonel özellikleri dikkate alınarak belirlenir. Tekli olarak satılan oyuncakların fiyatları set halinde satılan oyuncak fiyatlarına göre daha uygundur. Set içerisindeki oyuncaklar arttıkça fiyatta da artış görülür.

Malzemelerin plastik ya da metal olması da fiyatı etkiler. Ancak uzaktan kumanda ile kontrol edilebilen sesli ve ışıklı oyuncaklar fiyat olarak en yüksek fiyata sahiptir. Dönüşebilen oyuncak fiyatları da fonksiyonsuz oyuncaklara göre yüksektir. Robocar Poli oyuncakları lisanslı olarak üretilir. Son derece dayanıklı ve sağlam olarak üretilen bu oyuncaklar çocukların sağlığına zarar verecek herhangi bir malzemeyi içinde bulundurmaz. Bu sebeple anne ve babalar bu oyuncakları güvenle satın alabilir. Çocukların eşsiz eğlenceler yaşayacakları bu oyuncaklar her bütçeye yönelik modeli sunar.

Robocar Poli Oyuncaklarını Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Robocar Poli oyuncakları son derece kaliteli ve güvenli olarak üretildiğinden söz ettik.  Oyuncak modelleri üretiminde birbirinden farklı malzemeler kullanılabilir. Bu sebeple Robocar Poli oyuncaklarını satın alırken üretilen malzemelere dikkat edilmelidir.  Robocar Poli oyuncakları belirli bir yaş aralığına yönelik üretilir. Oyuncakların üzerinde minimum yaş aralığı belirtilir. Oyuncaklar satın alınırken mutlaka bu detaylara dikkat edilmeli. Robocar Poli oyuncakları bebeklerin için uygun değildir ve tavsiye edilmez. Fonksiyonlu oyuncakları satın alırken oyuncakların sahip olduğu ses ve ışık gibi özelliklerin ne tür olduklarına dikkat edilebilir.

Set halinde satın alınacak olan oyuncakların hangi oyuncak karakterlerini içinde bulundurduğuna dikkat edilmeli ve çocukların zevkine yönelik alım sağlanmalıdır. Robocar Poli oyuncakları lisanslı olarak üretilirler. Bu sebeple güvenilir alıcılardan alınmaları daha doğru olacaktır. Bu sebeple içerisinde zararlı hiçbir malzeme bulundurmayan oyuncaklar ile çocukların buluşması sağlanmış olur. Ürünlerin fiyatlandırmaları da belirli bir standarda uygun olmalıdır. Satıcılar istedikleri fiyatlandırmayı yapamaz. Bu sayede Robocar Poli oyuncaklarına her bütçeden bireyin ulaşabilmesi sağlanmış olur.

Robocar Poli oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR