Filtreleme
₺157,15 KDV Dahil
₺164,29 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Ücretsiz Kargo
Kategoriler

Silverlit Figür Oyuncakları ve Fiyatları

Çocukların vazgeçilmezleri arasında yerini alan oyuncaklar, çocuğun oynayarak büyümesine ve gelişimine önemli katkı sağlar. Oyuncağın çocuğa olan katkısının arttırılması ve kaliteli vakit geçirmesini sağlamak için çocuklara hitap eden ürünler seçmek önemlidir. Renk, şekil, kullanım amacı ve hareketlilik bakımından farklılık gösteren sayısız oyuncak modelleri arasında en dikkat çeken robot oyuncaklardır. Ülkemizde robot oyuncak deyince akla gelen ilk marka olan Silverlit, çocukların ilgi alanları göz önünde bulundurularak hem kız hem de erkek çocuklarına hitap eden ürünler tasarlıyor. Renkli, ışıklı ve hareketli modelleri ile çocukların ilgisini çeken Silverlit robotlar çocuklar kadar yetişkinlerin de ilgisini çekiyor. Kırmızı led ışıklarıyla çocukların gözde oyuncakları arasına giriyor. Çocuklar bu robotlarla kendilerine eğlenceli bir oyun alanı oluşturuyor. Hareket eden ve ses çıkaran robotlarla gerçek bir arkadaş gibi vakit geçiriyor.

Silverlit her çocuğun oyun zevkine hitap eden ürünlerle karşınıza çıkıyor. Hayvanlara ilgisi olan çocuklar Silverlit oyuncak robot Robo Dackel setini tercih ediyor. Uzaktan kumandalı sevimli robotik köpekçik, nereye giderseniz sizi takip ediyor. Pille çalışan bu model çok yönlü hareket edebilme özelliğine sahiptir. Komutlarınızı takip ederek eylemler gerçekleştiriyor ve size her yerde eşlik ediyor.

Arabalara ilgisi olan çocuklar Robocar Poli robotlarını tercih ediyor. Poli, Amber, Helly ve Roy ile kurtarma timini kuruyor. Robocar Poli ışıklı dönüşen figür robotlar, eğlence ve macera dolu dünyasına tüm çocukları davet ediyor. Metalden üretilen takım arkadaşları ile hayallerindeki timi kuruyor. Poli, hem bir robot hem de polis arabası olabiliyor. Polis arabasını robota çevirmek için yapmanız gereken tek şey Poli’yi hızlıca döndürmek… Kız çocuklarının en sevdiği Robocar Poli karakteri Amber, hem bir robot hem de ambulans olabiliyor. Dilediğiniz zaman robot dilediğiniz zaman ambulans sahibi olabilmek için yapmanız gereken tek şey Amber’i hızlıca çevirmek… Takımının en hızlı üyesi Helly aslında bir helikopter. Üstelik ışıkları yanabiliyor. Işıklarının yanması için yapmanız gereken tek şey kuyruğunu çekmek ve pervanelerinin dönmesini sağlamak. Roy, hem itfaiye hem de robot olabiliyor. Sevimli robot Roy yangınları en kısa sürede söndürüyor…

Birbirinden Eğlenceli Silverlit Robot Oyuncak Modelleri

Çocukların en sevdiği oyuncak çeşitlerinden biri olan robot oyuncaklar, çocukların hem zihinsel hem de bedensel gelişimini destekleyen oyuncak modellerindendir. Dans eden, konuşabilen, şarkı söyleyen türleri bulunan Silverlit Robot oyuncakları ile çocuklar hem eğitici hem de eğlenceli vakit geçiriyor. Çocuklara birçok seçenek sunan Silverlit modelleri içinden dilediğinizi seçerek çocuklarınızın gelişimine katkı sağlayabilir, çocukların eğlenerek öğrenmesine ve keyifli zaman geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.

30 yılı aşkın süredir oyuncak piyasasında yer alan ve adından sıkça söz ettiren Silverlit, çocuklar kadar ebeveynleri de kendine hayran bırakıyor. Dünyanın ilk kumandalı helikopterini üreten marka olan Silverlit’in günümüzde de en dikkat çeken oyuncaklarının başında Silverlit Sky Griffin U.K Helikopter geliyor. Muhteşem tasarımı ile beğeni toplayan helikopter hızı ile de dikkatleri üzerine topluyor. Şarj ile çalışan ve kumanda ile hareket ettirilen robot çocuklardan çok yetişkinlerin de ilgisini çekiyor.

Silverlit Yapay Zekalı Maze Breaker Robot

Silverlit markasının en dikkat çeken modeli… Parlak led gözlere sahip yapay zekâlı robot; alkış, vuruş, tıkırtı, tıklama gibi seslere karşı farklı şekilde cevap veriyor. Dans edebilen, sesleri kaydedebilen ve söylenenleri tekrar edebilen yapay zekâlı motor çocukların en yakın arkadaşı oluyor. Özellikle de yeni konuşmaya başlayan çocukların dil gelişimine büyük katkı sağlıyor. Yetenekleri saymakla bitmeyen robot, bir yol çizip sensörleri ile takip edebiliyor ve labirentlerden çıkabiliyor. Üstelik bu zeki robot, 15 saniye kullanılmadığında 3 kez ard arda uyarı veriyor ve daha sonra uyku moduna geçiyor. Böylece güç tasarrufu sağlıyor.

Silverlit Tiny Furries Sesli Arkadaşım

Peluş özelliğiyle çocuklar tarafından çok seviliyor. İlgiden hoşlanan bu sevimli robot, dokunulduğunda ve sırtı okşandığında sevgi sözcükleri söylüyor ve mutlu sesler çıkarıyor. Sallandığında kıkırdıyor ve uzun süre sallandığında ise kahkaha atıyor. Yüzüne üflendiğinde uyuyor ve horlamaya başlıyor. Yüzüne dokunulduğunda ise ıslık çalıp şarkı söylüyor. Bu robot geri konuşma moduna da sahip! Ağız butonuna 1 saniye içinde 2 kere dokunulduğunda mesajınızı kaydediyor ve 1 kez basıldığında mesajınızı tekrarlıyor. Tiny Furries arkadaşları ile de sohbet edebiliyor. İki adet robot aralarında 40 cm olacak şekilde birbirlerine dönük olarak yerleştiriliyor. Ağız butonuna 1 saniye içinde 3 kez basıldığında eşleşme tamamlanıyor ve hemen sohbet etmeye, şarkı söylemeye başlıyorlar.

Silverlit Robot Oyuncaklarının Çocuk Gelişimine Olan Katkısı

Genellikle eğitici modlarda tasarlanan robot oyuncaklar çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlar. Şekilleri ve hareket özellikleri ile dikkat çeken Silverlite robot oyuncaklar çocukların daha önce beyinlerinde kodladıkları figürlerle eşleştirmelerini sağlar. Bu aktivite ile çocukların merak duygusu uyandırılır. Merak duygusu uyanan çocuklar çevreleriyle daha çok ilgilenmeye başlar ve böylece öğrenme kabiliyetleri de artar. Çocukların arkadaşları ve aileleriyle vakit geçirmesini sağlar ve böylece çocukların sosyalleşmesine yardımcı olur. Çocukların kodlama yeteneklerini, hareket kabiliyetlerini ve mantıksal düşünme süreçlerini harekete geçiren Silverlit robot oyuncaklar çocukların eğlenirken öğrenmesini sağlayan en doğru oyuncaklardır.

Silverlite Oyuncak Fiyatları

Silverlite oyuncakları birbirinden farklı modellerde ve özelliklerde olduğu için piyasadaki fiyatları da farklılık gösterir. Boyutu küçük olan ve standart hareket edebilen modellerin fiyatı uygun seviyelerde olabilirken; konuşan, şarkı söyleyen, dans edebilen modellerin fiyatları daha yüksek seviyelerdedir. Geniş ürün yelpazesine sahip olan Silverlite markasında her bütçeye uygun ürün bulunabilirken, önemli olan çocuğun ilgi alanına ve yaşına uygun ürün seçmektir. Aile bütçesine uygun olarak çocuğun ilgi alanı doğrultusunda ürün seçebilmek için filtreleme özelliklerini kullanmak, aradığınız ürünü daha kolay bulmanıza yardımcı olacaktır. 

Silverlit figür oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR