Filtreleme
Kategoriler

Squishmallows Eğlence Hep Sizinle

Squishmallow oyuncak çeşitlerini en ucuz fiyatlarla Otoys’da. Peluş oyuncakların hiç bu kadar sevimli olduğunu görmemiştik! Bu şaşkınlığa ortak olmak için sizleri sitemize bekleriz. Oyunlara renk katmak, çocuğunuza yanından hiç ayırmayacağı bir oyuncak hediye etmek için bizi seçin. Doldurulmuş oyuncakların faydalarına bir göz attıktan sonra bu oyuncakları bir kez daha seveceğinize eminiz. Hayal dünyalarını genişleten, stres ve kaygıyı azaltan, iletişim kurmalarına destek veren ve daha birçok yönde fayda sağlayan Squishmallow oyuncak alışverişi için her zaman bekleriz.

Squishmallows, oldukça yumuşak ve şirin pelüş bir oyuncaktır. Her peluşta, eğlenceli ve yaratıcı oyunları teşvik eden kendi stiline ve kişiliğine sahiptir. Bu yumuşak, koleksiyonluk peluş oyuncaklar çocuklarınız için harika birer arkadaş olacaktır. Ayrıca her yaştan erkek ve kız çocukları için uygundur.

Peluş Oyuncaklar Hakkında

Squishmallows her çocuğun iyi bir arkadaşı olan peluş bir oyuncaktır. Bu yakın dostlukları kaybetmemeleri için oyuncakların her biri, çocuğun sağlığına zarar vermeyecek şekilde farklı bir hayvan veya çizgi film kahramanı görüntüsüne sahiptir. Çünkü en kaliteli markaların en yeni ürünleri arasından özenle seçilmektedir.

Ayrıca çocuklarınızın kendi peluş arkadaşlarını seçmelerine izin verebilirsiniz. Sevimli köpeklerden atlara, maymunlardan tavşanlara, kedilerden köstebeklere kadar her türlü peluş oyuncaklar tek bir kategoride toplanmıştır. Bu kategoriye tıkladığınızda, son derece zengin bir seçenekler seti göreceksiniz.

Yumuşak Oyuncaklar Kaygı Ve Stresi Azaltır

Squishmallows oyuncakların en belirgin işlevi can sıkıntısını ve kaygıyı gidermektir. Bebekler için dünya bazen belirsiz ve korkutucu bir yer olabilir. Peluş oyuncaklar, dostluk ve güveni temsil ettikleri için bu duygularla başa çıkmalarına yardımcı olabilir.

Peluş oyuncaklar, bebeğin ebeveynlerin yardımı olmadan yavaş yavaş sakinleşme yeteneğini geliştirmek için de önemlidir. Örneğin, bir kardeşin doğumu gibi önemli bir olay için, çocuğunuzun en sevdiği peluş arkadaşı etraftaysa, çocuk kendini daha güvende hissedecektir.

Araştırmalar ayrıca, peluş oyuncaklara sarılmanın, küçük çocukların rahatlık arama yeteneklerine güven duymalarına yardımcı olduğunu göstermiştir. Ayrıca peluş oyuncaklar çocukların bağımsızlığa ilk adımı atmalarına yardımcı olabilir.

Küçük çocuklara dünya büyük, korkutucu ve durdurulamaz görünebilir. Peluş arkadaşlarla çocuklar her zaman kendilerine eşlik edecek bir koruyucunun olduğunu hissederek dünyayı güvenle keşfetmelerini sağlar.

Squishmallows Şefkat ve Empatiye Teşvik Eder

Squishmallows oyuncaklarla ilgilenmek, bir çocuğun başkalarıyla bağlantı kurma konusundaki doğal arzusunu geliştirmede ve geliştirmede çok yardımcı olur.

Çocuklar rol yapma sırasında başkalarıyla olan ilişkilerini takdir edeceklerdir, çünkü rol yapma oyunları onların başkalarına karşı düşünceli olmalarını gerektirir. Küçük çocukların peluş oyuncaklara katılma eğilimleri onları ideal oyuncaklar haline getirebilir.

Uzmanlar, sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyan bir sınıfın yeni üyesi olarak, yeni peluş oyuncakları tanıtmanın ve dahil etmenin empati ve şefkati artırabileceğini söylüyor. Peluş oyuncaklar ayrıca çocukların daha karmaşık duyguları işlemesine ve anlamasına yardımcı olabilir.

Küçük çocuklar, peluş bebeklerle oynayarak duygularını yönetmeyi öğrenebilirler. Bu, deneyimlerini eğlenceli ve agresif olmayan bir şekilde iletmelerini sağlar. Bu nedenle çocuklar, anlaşılmaz duyguları karmaşıklaştırmak yerine, bu duyguları anlamak için peluş oyuncaklar da kullanabilirler.

Peluş Oyuncaklar Dil Gelişimini Destekler

Squishmallows oyuncakları, çocukların dil ve sunum becerilerini geliştirmelerine yardımcı olabilir. Rol yapma oyunlarına katılmak, sözlü ve dil becerilerini geliştirmenin uygun bir yoludur. Ortaya çıkan bu iletişim becerilerini geliştirmek de çok önemlidir ve bunu en sevdikleri peluş oyuncaklarla yapabilirler.

 Çocuğunuzun ilginç bir rol yapma sahnesi oynamasına yardım ettiğinizde, konuşma dili ve dil gelişimi sürecin doğal bir parçası haline gelecektir.

Çocuklar peluş arkadaşlarıyla konuştuklarında onların seslerini dinleyerek, söylemek istedikleri en güzel şeyleri söyleyerek ve telaffuz becerilerini geliştirerek dil gelişimlerini destekleyeceklerdir. Uzmanlar, peluş oyuncakların birbirleriyle "konuşmasına" izin vererek hikâyeler anlatmanın güçlü bir okuma ve yazma yolu olduğunu söylüyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR