Filtreleme
Kategoriler

ThinkFun Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Zingo Thinkfun oyuncak çeşitleri en uygun fiyatlar ile Otoys’da. Çocukların oyun oynarken birçok şey öğrenmelerini sağlayan ve gelişimlerin destek veren eğitici oyuncaklar ile karşınızdayız. Hem eğlenmek hem de öğrenmek için en doğru adrestesiniz. Her yaş grubuna uygun olan oyuncak seçimi ile hızlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

 

Eski adı ile Binary Arts, Bill Ritchie ve Andrea Barthello tarafından kurulmuş oyuncak ve masa oyunu şirketidir. Daha sonra kurdukları şirket Binary Art, Thinkful ismini almıştır. 1985 yılında evlerinin bodrum katında, en çılgın mucitlerin, mühendislerin ve matematikçilerin parlak fikirlerini basit oyuncaklara çevirmek için kurulan Thinkful, ilk olarak ‘’Rush Hour’’ isimli oyuncağı piyasaya sürdü. Zorluk dereceleri değişen ve 40 bulmacanın yer aldığı bu oyun, trafik temalı bir tahta oyunudur. Ayrıca Thinkfun, uygulama pazarına giren ilk oyuncak şirketlerinden biridir.

Thinkfun Oyuncakları Nelerdir?

Thinkfun eğitici ve öğretici oyuncaklar üreten bir oyuncak şirketidir. Her zaman yeni şeyler keşfetmeye ve öğrenmeye açık olan çocuklar, sürekli çevrelerindeki olayları incelerler ve keşfetmeye çalışırlar. Yapılan araştırmaların gösterdiği gibi, oyun yolu ile öğrenme, çocuğun gelişiminde önemli bir yere sahiptir.

Çocuğunuzun Thinkfun oyuncakları ile yeterli oyun zamanına sahip olmasını sağlayarak, gelişimlerine büyük oranda katkı sağlayabilirsiniz. Thinkfun oyuncakları, çocuklara eğitici ve öğretici oyuncaklar sunarak, çevrelerini daha iyi anlamalarına olanak sağlayacaktır. Thinkfun oyuncakları, çocukların hem merak duygularını tatmin edecek hem de onlara büyük bir eğlence sağlayacaktır.

Thinkfun’un farklı tasarım oyuncakları, çocukların yaratıcılığını teşvik ederek, IQ seviyelerini arttırmalarını sağlayacaktır. Burada ailelerin dikkat etmesi gereken husus, çocuklarına doğru Thinkfun oyuncağını seçmek olacaktır.

Thinkfun oyuncakları;

Beyin jimnastiği- Renkli Döngü

Moon Spinner yani Renkli Döngü oyuncağı 8 yaş ve üzeri çocukların oynayabileceği, ay şeklinde bir beyin jimnastiği oyuncağıdır. Altı tane renkli daire, hilal şeklinde desen oluşturarak birbirine bağlanmıştır. Amaç, renkli bölümleri karıştırıp sonra başlangıç konumuna döndürmeye çalışmaktır. Her yere kolayca taşınabilen Renkli Döngü, bağımlılık yaratan bir oyuncaktır.

Beyin Jimnastiği - 4D Puzzle

Thinkfun Brainteaser, dünyanın en iyi zeka oyunlarını oyun severlerle buluşturmaktadır. 4D Puzzle oyuncağında, puzzle parçalarını ayırıp tekrar bir araya getirmek oyunun amacıdır. 8 yaş ve üzeri tüm çocuklar için uygun olan 4D Puzzle, çocuklarınızın mantık, problem çözme, görsel algılama ve akıl yürütme becerilerini de geliştirecektir.

Beyin Jimnastiği - 5 Sandalye

4 sandalyeden 5. sandalyeyi oluşturmak için hazırlanmış 5 sandalye oyunu, 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Orijinal adı ‘’The Fifth Chair’’ olan bu oyunu, çocuklarınız rahatlıkla istediği her yere götürüp oynayabilirler.

Beyin Jimnastiği - 4T Puzzle

İçinde bulunan T harfini dışarı çıktıktan sonra yeniden mavi karenin içinde daha küçük bir kareye sığdırmak için oynanan bir oyundur. 4T Puzzle, 8 yaş ve üzeri tüm çocukların oynaması için uygundur.

Clue Master

Clue Master, kendini geliştirmek isteyen yetişkinler ve küçük mühendisler için üretilmiş mükemmel bir oyundur. Oyunda yapılması gereken, Tippy isimli köpeği evine götürmek için yardım etmek. Tüm kemikleri, tenis toplarını ve mama kaplarını doğru yerlere yerleştirerek Tippy’e yardım edebilirsiniz. Clue Master oyunu, tümdengelim metodu ile akıl yürütme becerisi geliştirmektedir. Ayrıca fen bilimleri, matematik, bilgisayar programlama gibi birçok alanda gerekli olan yetenekleri de geliştirmektedir. Bu oyunu oynarken sürekli farklı teknik ve stratejilerden faydalandığınızı göreceksiniz.

İnek Hırsızlarının İstilası

Çocukların UFO’ya pilotluk yapması zor olabilir. Işınlanacak bir sürü ineğin var ve çok az zamanın kaldı. İnek Hırsızların İstilası, mantıksal bir bulmaca oyunudur ve 60 zorluk seviyesi bulunmaktadır. Oyunun amacı, tüm inekleri sırayla önüne çıkan engellerden geçirmek ve eğlencenin tadını çıkarmaktır. Çocuklarınızın inanılmaz eğleneceği bu oyunla dilerseniz sizler de oynayabilir, eğlenceye ortak olabilirsiniz.

Tek Kişilik Satranç

Satranç oyunu, dünyanın en derin düşünme oyunudur. Solitaire Chess, geleneksel satranç ve solo test oyununun kurallarını birleştirerek farklı bir deneyim sunmayı hedeflemektedir. Satranç oyununu bilip bilmemeniz önemli değildir. 12 yaşından itibaren herkesin oynayabileceği bir oyundur. 80 farklı oyun seçeneği bulunan Tek Kişilik Satranç, basitten zora doğru bir oyun düzeninde ilerlemektedir. Tek Kişilik Satranç, çocukların hafızalarını ve odaklanmalarını geliştirecek, düşünmelerini hızlandıracak, görsel zeka ve muhakeme becerilerini geliştirecek ve eleştirel düşünme kabiliyeti kazandıracaktır.

Fasulyeler Dengede

Orjinal adı ‘’Balance Beans’’ olan Fasulyeler Dengede oyunu, hem mantık hem de matematik oyunudur. Fasulyelerle dolu bu mantık oyunu, çocuklarınıza temel cebiri tanıtmanın ve öğretmenin eğlenceli yollarından biridir.

Heads Talk Tails Walk

6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan bu oyunda, çocuklar açtıkları kartta çıkan hayvanların seslerini taklit ediyor ve onlar gibi yürüyor. Çocuklarınız ile birlikte bu hafıza oyunu ile komik ve eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Domino Maze

6 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Domino Maze oyunu, klasik domino oyununun tüm heyecanın farklı boyutlara çıkarıyor. Akıl yürütme becerilerini harekete geçiren bu oyunun 60 farklı zorluk derecesi bulunuyor.

Hoppers

Atlama oyunu olan Hoppers, 6 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Meydan okuma kartları ile oynanan oyun kolaydan zora doğru devam etmektedir.

Chocolate Fix

Sudoku oyununa benzeyen Chocolate Fix oyunu, tepsiye dizilen dokuz çikolata parçası ile oynanmaktadır. Harekete geçmeden önce meydan kartındaki bütün ipuçlarını dikkatle incelemek gerekmektedir. Chocolate Fix mantık oyununda, her mücadeleyi tamamladığınızda kendinize güveninizin arttığına şahit olacaksınız.

Gravity Maze

Görsel algı ve akıl yürütme becerilerini geliştiren Gravity Maze oyunu, yerçekimi ile çalışan bir labirent oyunudur. Oyunun amacı, kuleleri yerleştirmek ve bilyeleri hedefe ulaştırmak için bir yol oluşturmak. 8 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan oyunun 60 farklı zorluk derecesi bulunmaktadır.

Zingo

6-16 yaş arası çocuklar için hazırlanmış olan Zingo oyunu, sayma ve toplama becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Zingo oyunu, ‘’Parents’ Choice Award’’ ödülünü kazanmıştır.

Zingo ENG

Zingo ENG, resimli ve İngilizce yazılı plastik taşlarla oynanan, bir tombala oyunudur. Oyuncular zingomatikten çıkan taşların aynıları ile kartlarının üstünü kapatırlar. Kartında bulunan resimleri ilk kapatan oyuncu ‘’Zingo’’ diye bağırır ve oyunu kazanmış olur. Ailecek oynanacak bu oyunda, çocuklarınızla birlikte harika vakit geçirebilirsiniz.

Rush Hour

Arabaları kaydırarak oynadığın bu mantık oyununda arabayı sadece tek bir noktadan çıkarabilirsiniz. 40 adet görev kartı bulunan Rush Hour oyunu, tüm zamanların en iyi mantık oyunudur. Her evde olması gereken Ruch Hour ile çocuklarınız eğlenirken problem çözme becerilerini geliştirecek, plan yapma, mantık yürütme, odaklanma ve muhakeme yeteneklerini geliştirecekler. Sadece çocukların değil yetişkinlerin de keyifle oynayacağı bu oyun 8 yaş ve üzeri için uygundur. Rush Hour oyununda, 40 adet görev kartı, 16 araba, oyun tablası ve taşıma çantası bulunmaktadır.

Rush Hour 2

Rush Hour oyununun devamıdır ve görev sayısını arttırmak için üretilmiştir. Oyun, 4 farklı kategoride 40 adet kart ve 1 spor arabadan oluşmaktadır.

Rush Hour 3

Rush Hour oyununun devamıdır ve heyecanlı görevleri arttırmak için üretilmiştir. Rush Hour 3 seti, 4 kategoride 40 kart ve 1 beyaz limuzin araban oluşmaktadır.

Rush Hour 4

Rush Hour oyununun devamıdır ve 4 farklı kategoride 40 kart ve 1 adet taksiden oluşmaktadır.

Lazer Maze

8 yaş ve üzeri çocuklar için uygun olan Lazer Maze oyununda amaç, labirentlerin içinden lazer ışınlarını geçirmektir. Bu zorlayıcı labirent oyununda ışık ve aynalarla sihirli bir dünya içindeymiş gibi hissedeceksiniz.

Rush Hour Junior

5-8 yaş arası çocukların oynaması için uygun olan Rush Hour Junior, basitten zora 40 görevden oluşmaktadır. Bu oyun ile çocuklarınız eğlenerek problem çözmeyi öğrenecek, aynı zamanda da plan yapma ve mantık yürütme becerilerini geliştirecekler.

Brick by Brick

Uzaysal zekâyı güçlendiren tuğla örme oyunu Brick by Brick oyununun amacı, görev kartlarında bulunan şekillerin aynısını yapmaktır.

Shapeometry

Uzamsal, soyut ve sayısal aklı yürütme becerilerini geliştiren şekilometri oyunu, birbirinin aynısı şekilleri oluşturmak için farklı şekilleri bir araya getirerek oynanmaktadır.

Swish Junior

Görsel algılama ve uzaysal zekâ oyunu olan Swish Jr. Popüler Swish oyununun çocuklar için tasarlanmış versiyonudur.

Square by Square

Kare kare oyununun amacı, görev kartında bulunan görüntünün aynısını yapmaktır.

Shape by Shape

Şekillendir oyununun amacı, görev kartında bulunan şeklin aynısını yapmaktır. Oyunun parçaları geometrik tangramın parçalarına da benzemektedir.

Tipover

Türkçe adı ‘’Haydi Atla’’ olan oyun, hiç düşmeden son noktaya ulaşmayı hedeflemektedir. Mantık yürütme becerilerini geliştiren oyun, çocukların başarılı olmak için geleceği düşünmek ve yapacakları hamleleri planlamak gibi davranışları da kazanmasını sağlamaktadır.

Thinkfun Oyuncak Fiyatları

Çocuklarımıza ve biz yetişkinlere bu kadar katkısı olan Thinkfun oyuncaklarını birlikte tanıma fırsatı bulduk. Ürün çeşitliliği ile her gelişim alanına hitap eden bu oyuncakların fiyatları şaşırtıcı derecede uygundur. Yüksek kalitede, güvenilir, dayanıklı ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş Thinkfun oyuncak fiyatları, her kesime ve her bütçeye uygundur. Kaliteyi ucuza satın almak için doğru adrestesiniz. Thinkfun oyuncaklarını incelemek ve satın almak için lütfen sitemizi inceleyin.

ThinkFun oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR