Filtreleme
Kategoriler

KS GAMES Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Puzzle (yapboz) yapmak hiç bu kadar keyifli olmamıştı! En yüksek rakamlı ve en farklı çeşitler ile karşınızdayız. Yapboz ile huzurlu saatler geçirmenize destek olmak için ürünleri en ucuz fiyatlar ile satışa sunuyoruz. Güvenli alışveriş ve kaliteli oyuncak için bizi seçin. Yeni sezon ürünleri en sevilen ve aranılan puzzle çeşitleri için 7/24 hizmetinizdeyiz.

1989 yılında bir aile şirketi olarak kurulmuş olan KS Games, günümüze kadar ilerleyen süreç içerisinde puzzle, oyuncaklar, oyun aletleri ve kutu oyunları gibi birçok alanda üretim gerçekleştirmiştir. Özellikle de puzzle üretimleri anlamında ülkemizdeki sayılı firmalar arasında yer almaktadır. 350’den fazla model çeşitliliği ve 2 parçadan 4000 parçaya kadar, tamamı yerli sermaye üretimi olan puzzle oyunları ile AB kalitesinde hizmet sunmaktadır.

7000 metrekare kapalı alan içerisinde 75 çalışan kapasiteli olarak, full otomasyon süreçlerinin devam ettiği bir ortamda üretimlerini gerçekleştirmekte olan KS Games, zincir mağazalar dışında, genel olarak ülkemiz içerisinde yer alan birçok toptancı kuruluşlar ile faaliyet göstermektedir. Sadece ülkemiz içerisinde değil, üretimlerinin bir kısmını, İtalya, ABD, Lübnan, Mısır, İsrail, Yunanistan, Almanya, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Romanya, Irak ve Ürdün gibi birçok ülke içerisinde de gerçekleşmektedir. Kaliteli ve uzman kadrosu ile tamamen müşteri memnuniyetini gözeten sonuç odaklı bir çalışma sağlayarak özel projeler için de hizmetlerini sunmaktadır.

Oyuncak sektörü içerisinde müşterilerinin adını sıkça duyduğu firma olan KS Games, her daim başarıyı kalıcı kılmak, yeni, güvenilir ve kaliteli bir firma olarak müşterilerine ürünlerini en iyi şekilde sunmak amacı ile çalışmalarını gerçekleştirmektedir.

KS Games, her geçen gün ortaya çıkmakta olan oyun ve oyuncak sektörü içerisinde gelişme ve büyümeyi, sürekli olarak kendine bir hedef haline getirerek bu amacına hız kesmeden devam etmektedir. Her daim kendine kaliteyi amaç haline getirmiş, bu görevleri sürekli olarak büyüme hedefleri ile devam ettirmiştir. KS Games, bu görevleri yerine getirirken, çevreye karşı da duyarlı bir şekilde yaklaşım göstererek herhangi bir zarar vermemekte, tüm üretim işlemlerini çevre dostu bir şekilde gerçekleştirerek bu işlemlerini birçok sertifika çalışması ile tasdiklemektedir.

KS Games Puzzle

Puzzle, oldukça eski yıllardan beri eğitici oyunlardan biri olarak eskimeyen bir oyun türü olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu oyun, hem zevkli hem de eğitici olma yönüyle, küçük parçaların birleştirilerek büyük görüntünün ortaya çıkma amacını taşımaktadır. Küçük parçaları birleştirme süreçleri, odaklanma gerektirmektedir ve bu odaklanmalar, çocuklar için birçok anlamda gelişimlerine katkıda bulunmayı sağlar. Bu gelişim sadece çocuklar için değil, yetişkinlerin de oldukça sık bir şekilde tercih ettiği, aile olarak güzel vakitlerin ortaya çıkabileceği keyifli bir aktivitedir.

Çocuklar, küçük ve oldukça karışık parçalar içerisinde doğru parçaları elde ederek büyük resme ulaşmayı amaçlarken, oldukça fazla dikkat harcarlar. Bu sebepten ötürü puzzle yaparken, konsantrasyon becerilerini de geliştirerek dikkat eksikliği gibi problemlerin ortadan kaldırılmasını da sağlamış olurlar.

Şekil, zemin ya da desen algılarına ihtiyaç duyulan puzzle, parçaları doğru bir şekilde yerleştirerek bütüne gitme özelliklerinden ötürü bu algıyı geliştirmektedir. Zaman içerisinde gelişen tecrübe ile parçaların daha hızlı bir şekilde yerine oturduğu ve çocukların bu işten keyif aldıkları açık bir şekilde görülebilmektedir. Bunun asıl nedeni ise, puzzle oyununun çocuklardaki görsel hafızayı geliştirme gücüdür.

Parçaları doğru bir şekilde birleştirerek anlamlı bir görsel oluşturmaya yardımcı olma, düşünsel ya da problemlerin çözümüne dayalı olarak birçok katkısı mevcuttur. Puzzle oyunu bu avantajları sayesinde çocukların problemlerini çok daha kolay ve etkili bir şekilde çözümleyebilmesini sağlar. Puzzle yaparken çocukların sonuca varmak için düşüncel zekalarını da oldukça geliştirmekte olduğu görülmüştür.

Genel olarak bakıldığında puzzle yapmak, oldukça dikkat gerektiren bir aktivitedir. Sabırlı bir şekilde parçaları doğru birleştirerek çocukların etkili bir şekilde sonuç elde edebilmesi ve puzzle parçalarını tamamlayarak bitirebilmesi, sevinç ve başarı duygularını kazandıracaktır. Bu güzel duygular, özellikle çocukların bu zaman içerisinde başarma duygularını direkt olarak etkilemesinden ötürü, özgüven duygusunun da iyi bir şekilde yansıtılmasını sağlayacaktır.

KS Games firması, oldukça uzun süredir çocukların etkili öğrenme becerilerini geliştirebilmesi için birçok puzzle çeşidi üretmekte. Ailelerin sağlıklı ve gelişime açık bir şekilde büyümesini istedikleri çocukları için puzzle etkinlikleri, oldukça iyi bir alternatif olarak yer alabilmekte.

KS Games oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR