Filtreleme
Kategoriler

Marvel Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Sevilen süper kahramanları bir araya getiren Marvel oyuncakları şimdi Otoys’da. Her gün farklı bir macera yaşamak ve hayalini kurduğun oyuncağa sahip olmak için bir tık uzağınızdayız. Dilerseniz doğrum günü hediyesi olarak dilerseniz de bir sürpriz için Marvel oyuncaklarından birini seçebilirsiniz. Kaptan Amerika, Hulk, Spiderman ve daha pek çok ürün için bizi seçin.

Marvel Comics, bilinen adıyla Marvel, Amerikan çizgi roman yayımlama şirketidir. En ünlü çizgi romanları Örümcek Adam, Demir Adam, Thor, Kaptan Amerika ve Fantastik Dörtlü’dür. 2009 yılında The Walt Disney Company tarafından satın alınan Marvel’in öyküsü 1939 yılına dayanmaktadır.

1939 yılında Timely Comics isminde bir şirket kurulmuştur. Şirketi kuran Martin Goodman, herkesin yayınladığı tarz çizgi romanlar yayınlamak istemiyordu. Aklından geçen tek şey süper kahraman öyküleri yayınlamaktı. Ve aklından geçeni yaparak, Superman isimli süper kahramanını yarattı ve çizgi romanlara altın çağını yaşattı.

Marvel Oyuncakları Nelerdir?

Iron man (Demir Adam)

Marvel oyuncaklarının en tanınmışlarından biri olan Iron Man, 1903 yılından beri hayatımızdadır. Iron Man’in gerçek adı Tony Stark’tır. Karakter olarak biraz ukala olan Iron Man, kötüler için savaşan bir süper kahramandır. Özel üretim bir zırh giyen Iron Man ile çocuklar maceradan maceraya koşacaklar. Kötüleri yakalamak için birbirinden güzel hikayeler oluşturup, hayal dünyalarında eşsiz bir yolculuğa çıkacaklar.

Captain America

Normalde çok zayıf bir karakter olan Steve Rogers’in bir deney sonrası süper güçlere sahip olması ile doğan Kaptan Amerika, Marvel’in en güçlü kahramanlarındandır. Amerika bayrağına benzer bir kostüm giyen Kaptan Amerika, kötülerle savaşmak için yaratılmıştır. Renkli kostümü ile çocukların dikkatini çeken Kaptan Amerika oyuncakları, çocukların sevdiği süper kahraman oyuncakları arasındadır.

Thor

Avengers filminin en güçlü karakterlerinden biri olan Thor, aslında bir şimşek tanrısıdır. En sıra dışı süper kahraman olan Thor, çocukların oyunlarını hareketlendirecek ve ilginç hikayelerin çıkmasına neden olup, yaratıcılıklarını geliştirecek en güçlü karakterlerden biridir.

Hulk

Asıl adı Robert Bruce Banner olan Hulk, Marvel karakterlerinin çoğu gibi Avengers ekibinin parçasıdır. Hulk normal insan olduğunda çok sakindir. Fakat yeşil deve dönüştüğünde belki de dünyanın en sinirli varlığı olmaktadır.

Black Widow

Black Widow yani Kara Duli en asi kahramanlardan biridir. Kız çocuklarının vazgeçilmez süper kahramanı olan Black Widow, çocukların dünyasında bambaşka kapılar aralayacak.

Spider Man

Marvel’in en çok tanınan karakteri olan Spiderman’i yeryüzünde sevmeyen yoktur. Sempatik tavırları ile büyük küçük herkesin sevgisini kazanmış bir süper kahramandır. Özellikle erkek çocuklardan çok fazla ilgi gören kahramanın adı, aslında Peter Benjamin Parker’dır.

Captain Marvel

Carol Danvers, vatansever bir Amerikalıdır. NASA’nın güvenlik direktörü olan Carol, kozmik enerji toplayan bir cihazın patlaması sonucu yayılan enerji ile Kaptan Marvel’e dönüşür. Özellikle kız çocukları tarafından çok sevilmektedir.

Wasp

Büyüyüp küçülme, uçma, süper hız gibi süper güçlere sahip olan Wasp’ın ellerinden biyoelektrik ışın çıkmaktadır. Wasp, kadın süper kahraman olması sebebiyle kız çocukları tarafından çok sevilmektedir.

Hawkeye

Hawkeye, Marvel oyuncaklarının en sevilen ve en saygı duyulan karakterlerinden birisidir. Sirklerde ok atarak para kazanan Hawkeye, Iron Man ile tanıştığı gün hayatı değişir ve süper kahraman olmayı kabul eder.

Scarlet Witch

Asıl adı Wanda Maximoff olan Kızıl Cadı anlamına gelen Scarlet Witch, enerji manipülasyonu konusunda üstün yeteneklere sahiptir. Dünyanın en tehlikeli ve en güçlü büyücülerinden biridir. Üstün yetenekleri sebebi ile kız çocuklarının hayalindeki süper kahramandır. Bu yüzden Scarlet Witch oyuncakları çok fazla tercih edilmektedir.

Vision

Iron Man tarafından üretilen ve yapay zeka olan Vision’un alnında zihin taşı adı verilen bir taş bulunmaktadır. Vision, insan üstü reflekslere, hıza, zekaya ve dayanıklılığa sahiptir.

Ant-Man

Türkçe ismi ile Karınca Adam olan Ant-Man, karınca kadar küçülebilme özelliğine sahiptir. Ayrıca karıncalar ile konuşabilmektedir.

Star Lord

Kurgusal bir süper kahraman olan Star Lord, Guardians of the Galaxy’nin lideridir. Peter Quill olarak da bilinen Star Lord ile çocuklar, uzun maceralara katılmak ve iyilere yardım etmek isteyeceklerdir.

Gamora

Zen-Whoberi ırkının sonuncusu olan Gamora ile uzayda seyahat etmek ve maceradan macereya ilginç hikayeler yaratmak isteyen çocuklar, onun çok farklı yeteneklerini de keşfedecekler.

Doctor Strange

Süper kahraman olmadan önce bir cerrah olan Doctor Strange, geçirdiği bir kaza sonucu ellerini kullanamaz ve bütün servetini elini kurtarmak için harcar. Daha sonra tanıştığı bir büyücüden dersler alan doktor, bu derslerin sonucunda süper güçlere sahip olur. Amerika’da Doctor Strange’a ‘’Evrenin Mistik Koruyucusu’’ denilmektedir.

Loki

Gerçek hayatta adı Loki Laufeyson olan Loki, Thor’un öz kardeşidir ve kötü bir karakterdir. Telepati, hipnoz, enerji patlaması, moleküler düzenleme ve şekil değiştirme gibi yetenekleri vardır. Loki kötü bir karakter olmasına rağmen insanlar onu çok sevmektedir ve oyuncakları çok satılmaktadır.

Thanos

Mad Titan’ı olan Thanos, sonsuz yaşam gücüne sahiptir. Telepatik ve tele kinetik yeteneklere sahiptir. Dünyada yaşayan insanları yok etmeye çalışan Thanos, kötü bir karakterdir.

Ultron

Üstün zekalı ve güçlü bir karakter olan Ultron oyuncakları tasarımı ile oldukça dikkat çekmektedir. Avengers kahramanlarının düşmanı olan Ultron ile çocuklar oyunlarını zenginleştirecek ve daha yaratıcı hikayeler oluşturacak.

Groot

Marvel oyuncaklarının en sevilenlerinden biri olan Groot, herkesi anlar fakat kurduğu tek cümle ‘’Ben Groot’um’’ dur. Çocuklar konuşmayan Groot’u konuşturabilir ve birbirinden güzel macera dolu hikayeler oluşturabilir.

Black Panther

Wakanda’nın kralı olan Black Panther, eşsiz kıyafeti ile çocukların vazgeçilmez kahramanıdır.

Falcon

Şahin gibi uçabilen Falcon, kanatları ile çocukların en fazla tercih ettiği Marvel oyuncaklarındandır.

Winter Soldier

Sol kolu sibernetik olması sebebiyle süper güçleri olan kış askeri Winter Soldier, maceracı özellikleri ile çocuklar tarafından tercih edilip, sevilmektedir.

War Machine

Özellikleri ile Iron Man’a çok benzeyen War Machine, aynı zamanda Iron Man’in çok yakın dostudur. Iron Man oyuncağına sahip her çocuğun sahip olmak istediği bir oyuncak olan War Machine, tasarımı ile göz doldurmaktadır.

Deadpool

Gerçek adı Wade Wilson olan Deadpool, son zamanların en ilgi çekici kötü kahramanıdır.

Venom

Venom, uzaylı bir canlıdır. Sadece simbiyoz halinde yaşayabilmektedir. Zehir anlamına gelen ismi ile etrafına korku saçmaktadır.

Venompool

Venom ve Deadpool karakterlerinin birleşimi ile oluşan korkutucu Venompool, son zamanlarda en çok oyuncakları yapılan karakterlerden biridir.

Wolverine

Sansargillerden gelen ve bu nedenle elinde üçer tane kemik pençe bulunan Wolverine, güzel kostüm tasarımı ile çocukların dikkatini çok fazla çekmektedir.

Marvel Oyuncakları Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Süper kahraman çizgi filmleri ya da oyunları çocukların oldukça dikkatini çekmektedir. Hatta son zamanlarda süper kahramanlar, çocukların hayatlarının tam merkezinde yer almaktadır. Okul çantaları, yatak örtüleri, kıyafetler hatta ayakkabılar bile süper kahraman konsepti ile üretilmektedir. Durum böyle olunca süper kahraman oyuncakları da çocuklarımızın hayatlarının oldukça büyük bir alanını doldurmaktadır. Çok küçük yaşlarda çocuklar televizyonda gördükleri karakterlere ilgi duyuyor ve o karakterlerin oyuncaklarına sahip olmak istiyor. Bu sebeple çocuklarımızın ilgisini çeken, oynamak istedikleri oyuncakları çocuklarımıza fırsat vererek almamız gerekmektedir. Çocuklar istediği oyuncaklar ile oynarsa kaliteli vakit geçirir, eğlenirken öğrenir.

Firmamızda satılan tüm oyuncaklar gibi, Marvel oyuncakları da klasik ama sıkıcı olmayan oyuncaklardır. Hiçbir zaman modası geçmeyecek oyuncaklara ‘’klasik oyuncaklar’’ denilmektedir. Çoğu yetişkin çocukluk döneminde sahip olduğu Marvel oyuncakları ile evlerinin bir köşesinde koleksiyon oluşturmaktadır.

Toksit içeriği olmayan, kimyasal malzemeden üretilmemiş, içeriğinde kanserojen madde bulundurmayan, senelerce oynayabileceği kadar dayanıklı ve sağlıklı malzemelerden üretilmiş Marvel Oyuncakları, çocuklarınızın tüm gelişim alanlarını desteleyecek şekilde üretilmiştir.

Firmamızda hem kız hem de erkek çocuklarının oynayabileceği çeşit çeşit Marvel oyuncakları bulunmaktadır. Oyuncak seçimi yaparken cinsiyet ayrımı yapmamamız gerektiğini de unutmamamız gerekmektedir. Çocuğumuzun istediği oyuncak ile oynamasına fırsat vererek onu doğal ortamında gözlemlemeliyiz. Böylece çocuğumuzun karakteri ve davranışları ile ilgili daha fazla bilgiye sahip olabilir ve çocuğumuz hakkında daha net çıkarımlar yapabiliriz.

Marvel Oyuncak Fiyatları

Oyuncak mağazaları, kırtasiyeler, online alışveriş siteleri ve hatta bazı marketlerde bile satılan süper kahraman ürünleri kalite ve fiyat konusunda her zaman kafa karıştırıcı olmuştur.

Bu kafa karıştıran durumu ortadan kaldırmak amacı ile kaliteyi ucuza almak ilkesi ile satış yapan firmamızda, her bütçeye uygun süper kahraman Marvel oyuncakları bulunmaktadır. Çocukların oldukça fazla ilgisini çeken ve hayatlarının merkezinde yer alan süper kahraman Marvel oyuncaklarını firmamızdan güvenle satın alabilir ve çocuklarınıza bu eşsiz deneyimi yaşatabilirsiniz.

Marvel oyuncakları ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR