Filtreleme
Kategoriler

Miraculous Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Fransız yapımı aksiyon ve macera animasyon filmi olan Miraculous, Paris’i kurtarmak için seçilen Marinette ve Adrien’in maceralarını anlatmaktadır. Animasyon filminin popüler olmasının ardından oyuncakları da üretilen Miraculous çocuklar tarafından çok sevilmektedir. Miraculous oyuncakları son zamanlarda ülkemizde çok popüler olmuştur.

Paris tehlikede iken süper kahramana dönüşen Marinette, Ladybug yani uğur böceğine, Adrien ise, Chat Noir yani kara kediye dönüşmektedir. Gerçek hayatlarında birbirlerinin kara kedi ve uğur böceği olduğunu bilmeyen süper kahramanlardan Marinette aslında Adrien’e âşıktır. Adrien’de Mirinette’ye âşıktır.

Miraculous Oyuncak Çeşitleri

Miraculous Lady Noire - 26 cm

26 cm boyundaki dişi kara kedi siyah kostümü ve uzun siyah örgülü saçları ile karşımızda. Tüm eklemleri hareket edebilen Miraculous oyuncak ile maceradan macera koşmaya hazır mısınız?

Miraculous Multimouse - 26 cm

O süper güçleri olan bir fare! Harika kostümü içinde, hareket eden eklemleri ile sizlerle maceralara koşmak için bekliyor! 26 cm uzunluğundaki Miraculous oyuncak, pembe silahı ile kötülerle savaşmaya hazır!

Miraculous Misterbug - 26 cm

Harika kırmızı benekli kostümü ile erkek uğur böceği Misterbug, elinde özel silahı ile sizleri bekliyor. 26 cm boyundaki Miraculous oyuncağı 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Miraculous Cat Noir - 26 cm

26 cm uzunluğundaki kara kedi ile eğlenceye doyamayacaksınız. Harika kostümü ve kuyruğu ile o kadar güzel görünüyor ki, herkes bu Miraculous oyuncağa sahip olmak isteyecek.

Miraculous Marinette - 26 cm

Marinette ne kadar da şık görünüyorsun! Pembe pantolonu, pembe ayakkabılar ve çantası ile adeta bir moda ikonu!

Miraculous Cat Noir - 19 cm

Siyah kostümü, maskesi ve uzun kuyruğu ile maceradan maceraya koşun! Harika hikâyeler yazacağınız ve keyifli oyunlar oynayacağınız Miraculous oyuncak 19 cm uzunluğundadır ve tüm eklemleri hareket edebilmektedir.

Miraculous Lady Wifi - 13 cm

İnternet sağlayıcısı ile maceralara hazır mısın? 13 cm boyundaki oyuncağın tüm eklemleri hareket etmektedir. Mor kostümü ve mor maskesi ile özellikle kız çocuklarının ilgisini çeken Miraculous oyuncak, 4 yaş ve üzeri çocuklarının oynaması için üretilmiştir.

Miraculous Ladybug - 13 cm

Ladybug’ın harika bir kostümü ve elinde pembe ipi bulunmaktadır. 13 cm boyundaki Ladybug’ın tüm eklemleri hareket edebilir özelliktedir. Kız çocuklarının elinden düşürmeyeceği Miraculous oyuncak, 4 yaş ve üzeri çocukların en yakın arkadaşı olacak gibi görünüyor.

Miraculous Adrien - 13 cm

Kahramanımız Adrien’in normal halini yansıtan oyuncak, filmde gördüğümüz Adrien’in tıpatıp aynısı gibi görünüyor. Adrien kolunda çantası ile harika görünüyor. 13 cm boyundaki Miraculous oyuncak, 4 yaş ve üzeri çocukları bekliyor!

Miraculous Marinette - 13 cm

Kahramanımız Marinette’nin günlük halini görenler bayılacak. Pembe pantolonu ile tam bir moda ikonu. Mavi saçları ile harika görünen Marinette’yi istediğiniz gibi hareket ettirebilirsiniz. 4 yaş ve üzeri için uygun olan Miraculous oyuncak, 13 cm uzunluğundadır.

Miraculous Chloe - 13 cm

Sarışın Chloe yine çok havalı! Kafasında gözlüğü ve sarı saçları ile harika göründüğünü söyleyebiliriz. 13 cm uzunluğunda ki Miraculous oyuncak ile heyecan dolu oyunlar oynayabilirsiniz.

Miraculous Antibug - 13 cm

Sarı saçları, kırmızı benekli siyah kostümü ile eşsiz görünen Antibug ile tanışmaya hazır mısınız? 13 cm uzunluğunda ki Miraculous oyuncak ile arkadaşlarınızı tanıştırabilir, çok eğlenceli oyunlar oynayabilirsiniz.

Miraculous Queen Bee - 13 cm

O bir kraliçe arı! İnanılmaz kostümü ve sarı saçları ile harika görünen bir Miraculous oyuncak daha! 13 cm boyundaki bu oyuncak 4 yaş üzeri çocuklar için uygundur.

Miraculous Stormy Weather - 13 cm

Nasıl ilginç bir kostüm? Saçları ve esrarengiz görüntüsü ile fırtınalı havayı çok seveceksiniz. Elinde pembe şemsiyesi ile sizi bekleyen Miraculous oyuncak ile sürprizler yaratın!

Miraculous Lady Aquabug - 13 cm

Uğur böceği şimdi denizin altında da harikalar yaratıyor! Miraculous oyuncağı ile su altında harika maceralara atılabilir, dilediğin gibi oynayabilirsin.

Miraculous Cat Noir - 13 cm

13 cm boyundaki kara kedi, siyah kostümü ile yine bizi büyülemeyi başardı. Tüm eklemleri hareket edebilen Miraculous oyuncak ile zamanın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.

Miraculous Flutter Ladybug - 13 cm

Herkes dikkatli olsun çünkü sevimli uğur böceği geliyor! Kırmızı kostümü ve mavi saçları ile harika görünen oyuncak, 13 cm uzunluğunda ve 4 yaş üzeri çocuklar için uygundur.

Miraculous Rena Rouge - 13 cm

Harika bir tilki karşımızda! Rena Rouge ile inanılmaz oyunlar oynamaya hazır mısınız? 13 cm uzunluğundaki Miraculous oyuncak, sıra dışı kostümü ile özellikle kız çocuklarının beğenisini kazanacak.

Miraculous Misterbug- 13 cm

Hareket kısıtlaması olmadan istediğin şekilde hareket ettirebileceğin Miraculous oyuncak, bu kez de karşımıza erkek uğur böceğini çıkartıyor. 13 cm boyundaki erkek uğur böceği 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur.

Miraculous jump & Fly Ladybug

Yoyoyu çek bırak ve uğur böceğinin çömelip zıplamasını eğlence içinde izle!

Miraculous Uğur Böceği ile Kara Kedi

Sette uğur böceği ve sadık dostu Tiggy ile Kara kedi ve sadık dostu Plagg figürü bulunmaktadır. Bu set ile oyunlar oynamaya doyamayacaksınız.

Miraculous ve Scooter

Uğur böceği bu defa scooter ile maceralara koşuyor. Bir de yardımcısı Tikki var! Sadık, eğlenceli ve iyimser Tikki ile uğurböceğine Paris’i korurken yardım et!

Miraculous Işıklı Mucize Uğur Böceği

Kırmızı puantiyeli kostümü, içi yandan bağladığı saçları ve harika kanatları ile tam bir uğur böceği! Paris sokaklarında kötülerle savaşırken sırtındaki çantasının düğmesine basın ve harika kanatları açılsın. Üstelik harika kanatlarından ışıklar saçmakta! Setin içerisinde 1 adet Ladybug ve özel ışıklı sırt çantası bulunmaktadır.

Miraculous Yoyo Özellikli Uçan

Bir yoyo ancak bu kadar eğlenceli olabilir! Kolay mekanizması ile yoyoyu çek ve fırlat! Uğur böceğinin uçuşunu keyifle izle!

Miraculous Oyuncak Fiyatları

Ürettiği sağlam ve kaliteli oyuncaklar ile tanınan Miraculous oyuncak markası, hem ebeveynlerin hem de çocukların çok fazla tercih ettiği oyuncaklardır. Marka, çocukların keyifli oyunlar oynayıp, eğlenip zaman geçirmesini sağlayan oyuncaklar üretmektedir. Ürünlerinde çocukların sağlıklarına zarar verecek hiçbir kimyasal madde kullanmaz. Ayrıca çocukların oyuncaklara sert davranma ihtimallerini de göz önünde bulundurarak, dayanıklı oyuncaklar üretir.

Ürünlerimizi piyasanın en uygun fiyatları ile almak için sitemizi inceleyebilirsiniz. Bu macera dolu oyuncaklarla çocuklarınızı tanıştırmak için acele edin!

Miraculous oyuncak çeşitleri ve daha fazlası şimdi otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR