ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR
Kategoriler

Cese Toys Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Cese toys oyuncaklar indirim fırsatları ile birlikte Otoys’da sizleri bekliyor. İsterseniz hediye edin isterseniz de kendinizi şımartın. Bebekten yetişkinlere, küçükten büyüğe herkese uygun oyuncak çeşitleri sitemizde mevcuttur.  Kinetik kum, zıp zıp kurbağa, oyun hamuru ve tarım setleri gibi birçok ürüne sahibiz. Zengin oyuncak yelpazemiz arasından dilediğinizi seçin ve siparişinizi tamamlayın. Oyuncak ihtiyacınızı karşılarken konforunuzdan ve ödeme yaparken huzurunuzdan ödün vermeyin.

Çocukların bedensel ve zihinsel gelişiminde oyuncakların büyük etkisi vardır. Doğru oyuncakla oynayan çocukların yetenekleri ortaya çıkar ve aynı zamanda hayal güçleri gelişir. Çeşitli özelliklerde, renk ve dokularda üretilen oyuncakların her biri çocuğun eğlenceli vakit geçirmesini sağlamanın yanında farklı beceriler kazanmasına da yardımcı olur. Kimi oyuncaklar kasları çalıştırarak motor becerilerini geliştirirken, kimisi de çocukların zihinsel gelişimine katkı sağlar. Kaliteli üretim anlayışıyla 10 yılı aşkın bir süredir oyuncak sektöründe faaliyet gösteren Cese Toys, zengin ürün yelpazesiyle hem çocukların hayal güçlerini geliştirir hem de bedensel gelişiminin sağlanmasına yardımcı olur.

Çocukların en çok sevdiği ve en çok vakit geçirdiği oyuncaklardan olan oyun hamurları, kinetik kum setleri Cese Toys’un en sevilen ürünlerindendir. İçerisinde farklı konseptlerde kalıplar bulunan rengârenk kumlarla ve hamurlarla çocuklar yaratıcılık özelliklerini geliştirir. Ortaya birbirinden eğlenceli şekiller çıkararak başarma duygusunu tadar. Yumuşacık ürünlere elleriyle şekil veren çocukların el beceriler gelişir. Çocukların sağlığına zarar verecek maddeler bulundurmayan Cese Toys oyuncaklarını ebeveynler gönül rahatlığıyla çocuklarına hediye edebilir.

Cese Toys Zekâ Oyunları

Ürünlerinde çocukların zekâ gelişimini ön planda tutan Cese Toys, zekâ oyunları ile dikkat çekiyor. Penta Blok Zekâ ve Strateji oyunu ile çocuklar geometrinin temel kavramlarını öğreniyor. Çocuklar bu setle ister tek başına ister arkadaşlarıyla oynayabiliyor. Farklı seviyeleriyle çocuklara sıra dışı bir oyun deneyimi yaşatan Penta Blok oyun seti ile her yaştan çocuk severek oynuyor.

Fun Cups Bardak Oyunu da Cese Toys’un bir diğer sevilen oyunudur… Çocuklara dikkat ve hız becerileri kazandıran bu oyun çocuklar kadar ebeveynler tarafından da seviliyor. Her oyuncuya 5 renkten oluşan bardaklar dağıtılıyor. Kartlar sırayla açılıyor ve renkli bardaklarla kartlardaki şekiller oluşturuluyor. Kartlardaki objeleri doğru şekilde dizen ve ilk zile basan oyunu kazanıyor. Okullarda oyun saatlerinde kullanılan Fun Cups Bardak Oyunu ile çocuklar hızlı bir şekilde strateji yapmayı öğreniyor.

Cese Toys’un okullarda oyun saatlerinde ve fiziki etkinliklerde kullanılan bir diğer oyuncağı da Hedef 5 Zekâ ve Strateji Oyunu… Belli kurallara göre oynanan bu oyun ile çocukların görsel algıları ve güçlü düşünme becerileri gelişir.

Cese Toys Oyun Setleri

Çocukların en sevdiği oyun setleri Cese Toys’da… Oyun hamuru setleri ile çocuklar oldukça eğlenceli vakit geçiriyor. Birçok kalıp ve şekille birlikte satışa sunulan oyun hamur setleri ile çocukların hayal güçleri gelişir ve iç dünyasının dışa vurumu sağlanır. Yeni bir şeyler başarmanın verdiği özgüven ile çocukların girişkenliği ve kendine güveni artar. Çocuklar düşünmeye yönlendirilir ve hayal güçleri gelişir. Çocuklar günlük hayatta gördüğü objeleri oluşturur ve aynı zamanda hayal dünyasını yansıtır. Bu sırada çocukların el kasları, el becerileri ve dokunma duyuları gelişir.

Cese Toys Mini Tarım Seti ile de çocukların sorumluluk bilinci artar. Çocuklar çiftliklerini eker, sular ve ürünlerini alır. Bu set ile çocuklara hem sorumluluk bilinci hem de doğa sevgisi aşılanır. Hem eğitici hem de öğretici Cese Toys setleri ile ebeveynler de çocukların oyunlarına eşlik eder ve çocukların sayılar, renkler ve bazı şekilleri oyun oynayarak öğrenmesine yardımcı olur. Ebeveynler çocuklarına oyun hamuru alırken en çok endişe ettiği konu sağlığa zarar verip vermediğidir. Happy Dough Tray Game oyun hamuru setinde çocuğun sağlığına zarar verecek kanserojen hiçbir maddeler bulunmaz.

Cese Toys Fiyatları

Oyuncak fiyatları oyuncakların üretildiği materyale, set halinde satılıp satılmadığına ve modeline ve teknik özelliklerine göre değişiklik gösterir. Zengin ürün yelpazesiyle raflarda yerini alan Cese Toys oyuncakları her bütçeye hitap eden uygun fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Set halinde satılan Egg Bags, Tepsili Oyun Hamuru Seti, bardak oyunu ve Enjoy Sand Tepsi gibi ürünlerin fiyatları tekli ürünlere göre yüksek olabilirken, piyasada bulunan aynı kategorideki oyun setlerine göre son derece uygundur.

Cese Toys oyuncak çeşitleri ve daha fazlasını uygun fiyatlara otoys.com.tr'de satın alabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR