Filtreleme
Kategoriler

LOL Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Çocuklarda ilgi ve merak uyandıran oyuncakların başında gelen LOL Bebek, YouTube’taki kutu açma oyunlarından esinlenerek yaratılmıştır ve kısa zamanda bu sevimli bebekler ve şık aksesuarları en çok tercih edilen oyuncak trendleri arasında yerini almıştır. Topun içinde yer alan bebeğe ulaşmaya çalışan çocuklar bilinmez bir sürprizle karşılaşıyor… Birçok katmandan oluşan topun her katmanında farklı aksesuarlar çıkıyor ve beraberinde bebekle ilgili ipuçları da bir bir ortaya çıkıyor. Çocuklar topun içindeki bebeği bulmaya çalışarak hem merak duyguları hem de tahmin yürütme yetenekleri gelişiyor. Son zamanlarda çocukların en çok ilgisini çeken oyuncaklar arasında olan LOL Bebek, çocukların bilinmeyene ilgi duyma eğilimlerini arttırıyor ve çocuklar keşfetmeye açık hale geliyor. Çocuklar kadar yetişkinlerin de beğenisini kazanan sevimli bebekler bebek koleksiyonu yapan yetişkinlerin de oldukça ilgisini çekiyor. Minyatür ve küçük eşyalara ilgi duyan aynı zamanda koleksiyon yapmaktan hoşlanan kişiler mutlaka koleksiyonlarının arasına LOL Bebekleri de ekliyor…

Çocukların Hayal Dünyasını Harekete Geçiren Bebeklerin Özellikleri

LOL Bebek oyuncakları sadece sevimli küçük bebeklerden oluşmuyor. Çok fazla özelliği bulunan bebekler ağlayabiliyor, çiş yapabiliyor, su fışkırtabiliyor veya renk değiştirebiliyor. Aynı zamanda farklı konseptlerde piyasaya sürülen bebeklerin hayali masal kahramanları, sevimli hayvanlar gibi birçok farklı modeli bunuyor. Çocuklar birbirinden farklı bu oyuncakları biriktirerek kendi hayal dünyalarını kurabiliyor ve kendi koleksiyonlarını oluşturabiliyor. Zengin koleksiyona sahip olan çocuklar oyuncaklarını arkadaşlarıyla paylaşıyor ve sosyalleşme yetenekleri gelişiyor. Çanta, ayakkabı, kıyafet, takı, gözlük gibi birbirinden farklı aksesuarlara sahip olan bebekler, çocuklara kendi oyunlarını yaratma imkânı sunuyor. Bebekler çocukların evcilik oyunlarına eşlik ediyor ve hayal dünyalarını harekete geçiriyor. Sürpriz yumurtayı andıran kutuların içinden çıkan oyuncaklar ile çocuklar yepyeni bir dünyanın içine atılacak…

Sürpriz Barındıran Oyuncaklar

2016 yılından beri piyasada olan ve bir oyuncak bebekten çok daha fazlası olan LOL bebek oyuncakları, bebeklerin dünyasını kurabilmek amacıyla da başka oyuncaklara yer veriyor. Çocuklara, bebekleri ile yeni bir dünya kurma fırsatı veren bu oyuncaklar çocukların çok ilgisini çekiyor. Özellikle de bebeklerini yerleştirebilecekleri bir alana sahip olabilecekleri LOL Bebek Evi’ne tüm çocuklar sahip olmak istiyor. Birbirinden farklı sürprizlerle çocukların karşısına çıkan LOL Bebek Evi, oynadıkça tüm özelliklerini gözler önüne seriyor. Teleferik, jakuzili, havuz, buz pisti gibi bulunan ev gerçek ahşaptan yapılmıştır ve çocuklar için zararlı hiçbir madde barındırmaz. 3 katı ve 6 odası bulunan evde çocuklar teleferikle bebeklerini üçüncü kata çıkarabilir. Kış aylarında bebekler şöminenin karşısında sohbet ederken, yaz aylarında da havuz keyfi yapabilir. Farklı ses ve ışık efektlerinin bulunduğu bu evde bebekler disko topunun altında müzik eşliğinde dans edebilir ya da saunada dinlenebilir. Tüm bu özellikleri ile LOL bebek evi çocukların gözdesi olmaya devam ediyor.

LOL Bebek Alırken Nelere Dikkat Edilmeli

LOL Bebek alırken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta ürünün orijinalliğinden emin olunmasıdır. Orijinal ürünlerde çocukların sağlığını etkileyecek zararlı madde bulunmazken sahte ürünlerde buna dikkat edilmez. Dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da ürünün çocukların yaşına uygun olup olmamasıdır. Çok küçük parçalar içeren LOL Bebekler 5 yaşın altındaki çocuklar için uygun değildir. LOL Bebek alırken çocuklarınızın hem eğlenmesini hem de öğrenmesini amaçlıyorsanız LOL sürpriz kar tatili bebekleri tercih edebilirsiniz. Beş ayrı katmandan oluşan ve içerisinde kış temaları bulunan bu kutular, çocukların mevsimleri tanımasına katkı sağlar. Oyunun en iyi öğrenme yolu olduğunu unutmayıp LOL Bebeklerle, çocuklarınızın hem eğlenip hem de kaliteli vakit geçirerek bir şeyler öğrenmesini sağlayabilirsiniz.

Oyuncak alırken dikkat edilmesi gereken bir diğer unsur da oyuncağın çocuğun zevkine göre olmasıdır. Çocuğun ihtiyacını karşılamayan ve zevkine uygun olmayan oyuncakların çocuğun gelişimine herhangi bir katkısı yoktur. Ürün seçiminde çocuğun yaşını göz önünde bulundurmanız da son derece önemlidir. Çocuğun yanşa uygun olmayan ürünler çocuğun sağlığına zarar verebilir. Ürün seçimi yaparken bu doğrultuda filtreleme yapmanız çocuğunuza en uygun ürünü daha kolay seçmenize yardımcı olur.

Çocukların Dünyasında LOL Bebek

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana kız çocuklarının en çok ilgi gösterdiği oyuncakların başında gelen LOL bebek, birbirinden farklı sürprizleriyle çocukların karşısına çıkıyor. Kutu tasarımları ile çocukların karşısına çıkan bu oyuncaklar ile çocuklar kutuları açarken birbirinden farklı deneyimler yaşıyor. Çocuklar kutunun katmanlarını açtıkça ipuçlarıyla karşılaşıyor ve ipuçlarını takip ederek kutunun içindeki bebeğe ulaşıyor. Her kutudan farklı oyuncaklar çıkıyor ve çocuklar koleksiyonlarını oluşturarak oyunu eğlenceli hale getiriyor. Paketlerin içinden çıkan kostüm ve aksesuarlarla çocuklar bebeklerini partiye hazırlıyor ve keyifli dakikalar geçiriyor. LOL Bebek sürprizleri tek kutu ile bitmiyor! Bazı kutular birbirleri ile bağlantılı oluyor. Bir kutunun içinden çıkan anahtar başka kutunun içindeki sürprizin anahtarı oluyor. Bu yüzden bu anahtarı saklamak gerekiyor. Bazı kutulardan da bir yapbozun parçaları olan çıkartmalar çıkıyor. Bu çıkartmaları biriktiren çocuklar yapbozun parçalarını tamamlayabiliyor… Küçük parçalar içerdiğinden dolayı 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan LOL Bebek ailesine her sezon yeni bebekler ekleniyor. Bu yeni karakterler ve temalarla çocuklar eşsiz kombinler yapabilir ve bebeklerini diledikleri gibi şekillendirebilir.

Kendine has tarzları ile göz alıcı saç şekilleri ile birbirinden şık aksesuarları ile dikkat çeken LOL Bebek, modaya yön veren bir bebek oluyor. Her paketin içinden yeni bir tarz bebek, kıyafetler, ayakkabılar, çantalar ve aksesuarlar bulunuyor. Hatta bu aksesuarları koyabilecekleri kutular, ayakkabı ve kıyafetler için dolaplar bulunuyor. Çocuklar LOL Bebeklerin eşyalarını düzenliyor böylece diledikleri kombinleri kolaylıkla oluşturuyor. Çocuklar sürpriz yumurtaların içinden çıkan oyuncaklar ile yepyeni bir dünya kuruyor ve bu dünyada oldukça eğlenceli vakit geçiriyor.

LOL Sürpriz Bebek Fiyatları

Özel serileri ve sıra dışı koleksiyonları ile karşınıza çıkan LOL bebek fiyatları ürünün özelliklerine göre farklılık gösteriyor. Birçok çeşidi bulunan ve her biri farklı özelliklerde olan bebeklerin fiyatları belirlenirken birçok farklı kriter göz önünde bulunduruluyor. Kutu içerisinde bulunan aksesuarlar ve temaya göre fiyatlar değişebiliyor. Çanta formatında bulunan kutuları LOL bebek evi ve LOL bebek karavanı gibi ürünlerin fiyatları yüksek olabiliyor. Fiyatların yüksek olmasındaki en büyük etken ise çocukların sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen kaliteli malzeme kullanılması! Her çocuğun ilgi alanlarına ve yeteneklerine aynı zamanda ebeveynlerin bütçesine uygun LOL bebekler piyasada bulunuyor.

Çocukların kişisel gelişiminde önemli katkı sağlayan oyuncakların başında LOL Bebekler geliyor. LOL Bebekler dikkat çekici özellikleri ile çocukların yeni bir dünya kurmasına yardımcı oluyor ve hayal güçlerini genişletiyor. Farklı temalarla ve farklı özelliklerle karşımıza çıkan bebekleri çekici kılan özellikleri ise çocukları karşılayan sürprizler. Her setin içerisinde birbirinden farklı kıyafetler, aksesuarlar, ayakkabılar bulunuyor. Bebeğin özelliklerine ve yanındaki aksesuarlara göre de fiyatlar değişiklik gösteriyor.  İçinde tekli bebeklerin olduğu küçük sürpriz yumurtaların fiyatları nispeten daha düşün olabilirken; LOL Bebek karavanı ve LOL Bebek evi gibi setlerin fiyatları daha yüksek oluyor. Çocukların en sevdiği temalardan biri olan LOL Bebek karavanı setinin içinde 50’den fazla sürpriz bulunuyor. Oyun alanlarında çocuklar LOL Bebekleri ile eğlenceli dakikalar geçiriyor. Gerçek sesli ve ışıklı Bu karavanla çocuklar eğlenceli maceralara yolculuk yapıyor. Çocukların dolu dolu vakit geçirmesi için gereken her şeye sahip olan karavanda yüzme havuzu ve DJ kabini bulunuyor. Çocuklar burada eğlenceli havuz partileri düzenleyebiliyor.

Farklı LOL Bebek Koleksiyonları

Farklı LOL Bebek koleksiyonları ile çocuklar farklı hikâyelere tanık oluyor. Sıra dışı koleksiyonları ile çocukların ilgisini çeken LOL Bebek kutu tasarımları ile ön plana çıkıyor. Kutulardan çıkan bir birbirinden renkli bebekler ile çocuklar kendi koleksiyonlarını oluşturuyor. Kutuyu açarken çocukların heyecanı başlıyor ve oyun sırasında da devam ediyor. Kutu içinden çıkan sürprizlerle LOL Bebek’ler zengin bir gardıroba sahip oluyor. Birbirinden renkli ve ışıltılı etekler, elbiseler, tişörtler, ayakkabılar ve aksesuarlarla bebekler son derece şık bir görüntüye sahip oluyor. Çocukların yepyeni maceralara atılmasını sağlayan ürünler ile çocuklar kendilerine yepyeni bir oyun hayatı kurabiliyor. Bu hayatı ister tek başlarına yaşıyor ister oyunlarına arkadaşlarını da dâhil ediyor.

LOL Bebek sürprizleri paketten pakete değişiyor. Bu paketlerin her birinden birbirinden farklı sürprizler çıkıyor. Ayakkabılar, gözlükler, çantalar, kıyafetler ve benzeri ürünlerin sonunda kutunun içindeki bebeğe ulaşılıyor. Çocuklar bu sürprizlerle birbirinden farklı koleksiyonlar oluşturuyor. Bazı bebekler ağlayabiliyor ve tuvalete gidebiliyor. Bazıları da renk değiştiriyor. Bu figür oyuncaklarla çocuklar kendi koleksiyonlarını oluşturuyor ve bu koleksiyonlarla yepyeni bir dünya kuruyor. LOL Bebek araba ile bebekleri dağ evlerine, yazlık evlerine veya partilere götürüyor. Bazı paketlerin üzerinde neon sürprizler bulunuyor ve sadece fenerle bakınca görülebiliyor. Bu paketler çocukların heyecanına heyecan katıyor. Siz de çocuğunuzun ilgi alanları doğrultusunda istediğiniz LOL Bebek serisini sipariş verebilir, çocuğunuzun yepyeni maceralara atılmasına yardım edebilirsiniz.

LOL oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR