Filtreleme
Kategoriler

Paw Patrol Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Keith Chapman tarafından yaratılan ve ilk olarak 12 Ağustos 2013 tarihinde karşımıza çıkan Paw Patrol çizgi filminden ilham alınarak tasarlanan Paw Patrol oyuncakları sevimli köpeklerden oluşan bir oyuncak setidir. “Pençe Devriyesi” isimli arama kurtarma köpeklerinden oluşan bu ekip acil durumlara karşı mücadele eder. Kahraman köpeklerin itfaiyeci, pilot, polis gibi özel yetenekler vardır. Bu yeteneklerini kullanarak ihtiyacı olan herkese yardım ederler.

Ekranlarda severek izlediği çizgi film karakterlerine sahip olan çocuğunuz hayal gücünü kullanarak çizgi filmi yeniden canlandırır. Bunu yaparken arkadaşlarını veya ailelerini de oyuna dâhil edebilir. Böylece hem keyifli vakit geçirir hem de sosyalleşir. 4 yaş ve üzeri çocukların kullanımı için uygun olan figürler farklı meslek gruplarından oluşmuş karakterler içerir. Çocukların meslekleri eğlenceli bir şekilde öğrenmesini sağlayan Paw Patrol oyuncak çeşitleri ile çocuğunuz keyifli zaman geçirir.

Paw Patrol Figürleri

Paw Patrol oyuncakları birbirinden farklı yeteneklere sahip olan karakterleri ile çocuklarınızın da maceralara katılmasını sağlar. Çizgi filmdeki temaları çocuklarınız oyunlarına taşıyabilir ve kendi çizgi film hikâyesini yaratır. Sevdiği karakterlere sahip olan çocuklar böylece ekrana maruz kalmaktan kurtulur. 6 farklı karaktere sahip olan Paw Patrol oyuncakları arasında hem kız hem de erkek çocukları için karakterler bulunur. Karakterleri ister set halinde ister tek tek satın alabilirsiniz. Setlerin içerisinde bulunan helikopter aksesuarlı modeller daha çok kız çocukları için uygundur. Pembe renkli bu sevimli helikopterin pilotu da sevimli bir köpekçik… Ayrıca hem kız hem de erkek çocuklarının severek oynadığı polis, itfaiyeci gibi meslek gruplarının yansıtıldığı karakterler bulunur. Bazı setlerin içinde bulunan kara aracının deniz aracına dönüşmesi de çocuklarınızı çok heyecanlandırır. Her çocuğun zevkine hitap eden oyuncaklar bulunan Paw Patrol figürleri çocuklarınıza verebileceğiniz en güzel hediyelerden biridir. Bu hediyeyi ister set olarak ister tek tek satın alabilirsiniz. Tekli figürleri zamanla biriktirerek zengin bir Paw Patrol koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Küçük boyutlardaki figür oyuncakları çocuklarınız her yere yanında götürebilir. Yolculukta, tatilde, evde eğlenceli vakit geçirebilir.

Paw Patrol Oyuncaklarının Çocuklar Üzerinde Olan Etkisi

Ebeveynler çocuklarının gelişimini sağlıklı bir şekilde tamamlamasını aynı zamanda mutlu olmasını ister. Bunu sağlayan en önemli materyaller oyuncaklardır. Kimi oyuncaklar çocukların tek başına oynamasına uygundur. Tek başına oyun oynamanın ocuğun gelişimine olan katkısının önemi büyüktür. Tek başına oynayan çocuklar hayal güçlerini en iyi şekilde kullanmayı öğrenir. Böylece tek başınayken bile sıkılmadan kaliteli vakit geçirir. Arkadaşları ile oynarken çocuklar sosyalleşir ve bir şeyler paylaşmayı öğrenir. Oyuncakların çocuklar üzerinde olumlu etki bırakması için doğru oyuncak seçimi oldukça önemlidir. Doğru oyuncak seçimindeki en önemli nokta oyuncağın çocuğun yaşına uygun olmasıdır. Küçük çocuklar için büyük çocuklara hitap eden küçük parçalı oyuncaklar tercih etmek çocuğun sağlığı için tehlikeli olabilir. Tam tersi durumda da çocuklar oyuncaklardan sıkılabilir. Çünkü okul çağındaki çocuklar daha kapsamlı oyuncakları tercih eder ve kaliteli vakit geçirir.

Paw Patrol oyuncaklarının da çocuklar üzerinde birçok olumlu etkisi vardır. Paw Patrol çizgi filminde sevgi, dostluk ve yardımlaşma gibi temalar işlenir. Paw Patrol oyuncakları çocukların gerçek hayatta da bu pozitif temaları yaşamaları için tasarlanmıştır. Farklı modelleri dikkat çeken oyuncaklar çocukların aileleri ve arkadaşları ile vakit geçirebilmesi için de oldukça faydalı bir oyuncaktır. Paw Patrol oyuncaklarının 6 farklı karakterinin yanında setlerin içerisinden çıkan rozetler de çocuklarınızın kendilerini maceranın tam ortasında bulmalarını sağlıyor. Minik figürleri yolda, tatilde, evde, okulda yanından ayırmayan çocuklar her yerde eğlenmenin tadını çıkarıyor.

Paw Patrol Oyuncaklarının Özellikleri

Kişilerin karakter özellikleri bebeklikten itibaren şekillenmeye başlar. Bu nedenle bebeklik çağından itibaren çocuğun ne şekilde eğitildiği hangi oyuncaklarla oynadığı önemlidir. Çocukların zevkine hitap eden oyuncaklar çocukların eğlenirken öğrenmesine ve gelişimin olumlu yönde etkilenmesine neden olacaktır. Her yetişkinin kendine has bir zevki olduğu gibi çocukların da kendi zevkleri vardır. Her çocuk her oyuncakla oynamaktan hoşlanmaz. Kimi çocuk tek başına oynamaktan puzzle, lego gibi eğitici oyuncaklardan hoşlanırken kimisi de arkadaşlarıyla, aksiyon dolu oyunlar oynamaktan hoşlanır. İzlemekten keyif aldıkları çizgi film karakterlerinden esinlenerek tasarlanan oyuncaklar ve aksesuarlar ise her çocuğun ilgisini çeker.

Paw Patrol Çizgi filmini seven ve karakterlerine hayran olan çocuklar için birçok oyuncak modeli vardır. Bu modeller tekli ve set halinde olacak şekilde satışa sunulur. Hem kız hem de erkek çocuklarının tek başlarına, arkadaşları ile ve aileleri ile keyifli vakit geçirmelerini sağlayan Paw Patrol oyuncakları 4 yaş ve üzeri çocuklar için uygundur. Ana karakteri köpek olan Paw Patrol oyuncakları ile çocuklar farklı maceralara atılır ve bir yandan meslekleri öğrenir. Her biri farklın maceralara atılmayı sağlayan Paw Patrol setleri ile çocuklarınız polis olup hırsızları yakalayabilir, itfaiyeci olup hayat kurtarabilir, kara ve deniz araçları ile her yere ulaşabilir.

Paw Patrol Oyuncak Fiyatları

Oyuncakların kalitesini ve fiyatını belirleyen üretim esnasında kullanılan malzemelerdir. Oyuncak kalitesi çocukların sağlığı için oldukça önemlidir. Ebeveynlerin oyuncak alırken en çok dikkat ettiği noktanın sağlığa zararlı madde içermemesi olduğunu göz önünde bulunduran Paw Patrol oyuncakları kalite performans ilişkisini sağlam temeller üzerine kurmuştur. Çocuk sağlığına zarar vermeyen herhangi bir madde içermeyen Paw Patrol dayanıklı olması ve uzun süre kullanılabiliyor olması iel de dikkat çeker. Üstelik fiyatları da son derece uygundur. Birbirinden farklı modelleri bulunan Paw Patrol oyuncaklarının fiyatları set içerisindeki ürünlere göre değişiklik gösterir. Her bütçeye uygun hem tekli hem de set halinde ürün bulmak mümkündür. Sizde çocuğunuza en uygun oyuncağı seçerek ona hediye edebilir, çocuğunuzun eğlenceli vakit geçirmesiniz sağlayabilirsiniz.

Paw Patrol oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR