Kategoriler

Otoys XL çeşitleri

Büyük çocuklar ve yetişkinler oyuncak kategorimizde arayıp hiçbir yerde bulamadığınız eğlenceli ve eğitici oyuncakları sizler için filtreledik. Sevilen kahramanların aranan figürleri, bilim setleri, macera pistleri ve sabır küpleri gibi her kesime hitap eden oyuncakları bir araya getirdik. Puzzle yapmadan duramayanlar için en uygun fiyatlı ve yüksek parça sayılı çeşitler burada. Hem eğlenmek hem de öğrenmek için oyuncaklarımıza göz atabilirsiniz.

Otoys XL kategorisi içeriğine ulaşabilir,  oyuncaklar dünyasına adım atabilirsiniz. Otoys XL kategorisinde birbirinden güzel, farklı türden, farklı yaşıtlara, farklı cinsiyetlere  uygun 520  oyuncak var. 

Bu oyuncaklar çocukların  birçok  yönden kendilerini  geliştirmelerini sağlıyor.  Bu oyuncakların içinde puzzellar,  çocukların hayran kalacağı bebekler, ayıcıklar,  oyuncak arabalar, Legolar gibi sayısız türden oyuncaklar bulunuyor. Siteyi ziyaret ederek isteğinize göre oyuncak bulup seçebilirsiniz. 

Çocuklara Özel Oyuncak Çeşitleri 

Ahşap satranç, Otoys XL kategorisinde bulunan oyuncaklardan sadece biri.   Ürünün ahşap olması oyunun  oynanmasını kolaylaştırıyor.  Çok  popüler bir zeka oyunu olan satranç özellikle çocukların bilişsel gelişimi için tercih edilebilir. 

Çünkü bireylerde yaratıcılığı, problem çözme yeteneklerini geliştirme  gibi etkiler bırakır. Ayriyeten çocuklarda kişiliğin, karakterin oluşma döneminde olumlu bir gelişim göstermelerini sağlar. Peluş Goril  bu kategoride bulunan başka bir oyuncak.  Çocukların arkadaşı olabilecek, oldukça tatlı bir yapısı var. 

Farklı Görsel ve Parçalar İçeren Oyuncaklar

8 Yaş ve Üzeri, Mahşerin dört atı puzzle.  Puzzle bu kategoride farklı görsellerde ve parçalarda bulunuyor. Örneğin “kaplumbağa terbiyecisi puzzle’ı  bunlardan sadece biri.  1000 parçası bulunan mahşerin dört atı  puzzelın, 66x48  cm boyutu var.  40 cm uzunluğundaki pembe tavşan göz alıcı bir görseli  bulunuyor. 

3 Yaş üzeri çocukların oynayabileceği bu pembe tavşan pelüş ve welsoft kumaştan imal edilmiş, kanserojen AZO boyası kesinlikle kullanılmamış. Sağlığa zarar vermeyen yumuşacık ve kaliteli  pelüş malzemeden üretilmiş bir yapıda. Kullanımında ise aleve yaklaştırılmamalı ve temiz bir bezle temizlenmeli şartı bulunuyor.

Çocukların En Sevdiği Oyuncaklar

Şarjlı Kumandalı Jeep de çocukların gözde oyuncaklarından biri. Uzaktan kumanda ile hareket edebilen jeep oyuncağı birde şarj edilebilmesi sayesinde uzun ömürlü bir oyuncak haline geliyor.  Dizilerde  mutlaka görebileceğiniz magic words kelime oyununa da bu sitede ulaşabilirsiniz.

Kelime dağarcığın da gelişmesini sağlayan bu oyun rakiplerle kıyasıya mücadele edilebilmesini mümkün kılıyor. Sunman kızma birader de arkadaşlarla oynarken oldukça eğlenilebilecek heyecanlı bir oyun. 

Çantalı aksesuarlı makyaj seti ve ayakkabı kutulu güzellik seti ise kız çocuklarının en sevdiği oyuncakların başında geliyor. Kaliteli ürünü ile ebeveynler gözü kapalı bu oyuncakları alabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR