Kategoriler

Şişme Havuzlar İle Yazın Keyfini Çıkarın

Anne karnında bir sıvının içerisinde 9 ay kalan bebek, doğduğundan itibaren yıkanmayı ve suyu çok severler. Bu sebeple havuz denize girmekten de oldukça hoşlanırlar. Çocuklarınız için alacağınız desenli havuz 102×25 onların alışkın olduğu ve kendisini rahat ettiği bir aktivite yapmalarına da vesile olacak.

Hem spor ve çocukların bedensel gelişimine katkı sağlayan, hem de aynı zamanda keyif alıp özellikle yaz aylarında serinleten havuz modelleri çocuklarınızın vazgeçilmez eğlencesi haline gelecek. Hatta daha küçük bebekler dahi havuzun içerisinde yıkanarak ve eğlenerek yüzmeyi de yetişkinlere nazaran daha kısa sürede öğrenecektir. 

Yüzmeyi Sevdiren Havuzlar 

Her ne kadar anne karnında suyun içerisinde kalsalar da bazı nadir bebekler suyu sevmeyip korkabilir. Böyle durumlarda en güzel yöntem, artık bazı şeyleri anlayacağı vakte geldiğinde onlara suyu sevdirecek alternatiflere baş vurmaktır. En güzel alternatiflerden birisi de şişme tekne oyun havuzu gibi onların dikkatini çekecek havuzlar almaktır. Hem görselliği dikkatini çekecek hem de korkusu azalacaktır. Zira bebek ve çocuklarda merak duygusu baskın olduğu için, merakı korkusuna galip gelecektir.

Bu sebeple mantar gölgelikli bebe havuzu gibi modelleri satın alarak, çocuğunuzun su korkusunu yenebilir ve onu artık sudan ve yüzmekten keyif alır hale getirebilirsiniz. 

Gölgelikli Havuzların Faydası 

Sıcak yaz aylarında en güzel serinleme araçlarından bir tanesi de şişme havuz, Gözlük & Snorkel modelleridir. Denizden mahrum kalan ve kurak memleketlerde havuz, insan içindeki yüzme hevesini gidermeye yardımcı olur.

Bilhassa çocuklarda da suda rahatlama meydana geldiği için en güzel oyun ve temizlik aracı yine havuzlar oluyor. Fakat havuzların en büyük sıkıntısı ise üzeri açık olduğu taktirde sıcak güneşin altında yanmalar meydana gelebiliyor.

Bundan korunmanın en güzel yolu ise gölgelikli candyvilla havuz modelleri gibi güneşin sıcağından koruyan ve güneş ışınlarının direk vücuda temas etmesine mani olan havuzlardır.

Hem güzel ve şirin görselleri ile çocukların ilgisini çekip hem de gölgeliği sayesinde güneşin zararlı ışınlarından koruduğu için küçük bebekler için ideal bir tercih olacaktır. 

Taşınabilir Havuz İmkanı 

Hızlı kurulumlu havuz, Gözlük & Snorkel modelleri istediğiniz zaman havuz keyfini oluşturmanıza yardımcı oluyor. Aynı zamanda evinizin dışında tatile ya da birkaç günlük akraba ziyaretlerine gittiğiniz vakitte de kolay taşınabilen ve yer kaplamayan şişme havuzlar en iyi yol arkadaşınız oluyor.

Havası alındığında çantanın içerisine rahatlıkla konulabilen desenli oval şişme havuz gibi modeller istediğiniz yerde kendisinden faydalanmanızı da sağlıyor. Eğlendiren ve geliştiren havuz modelleri birçok faydası ile çocukların vazgeçilmez oyun alanı oluyor. 

Birbirinden Şirin Havuz Modelleri 

Özellikle bebeklerin dikkatini çekecek olan şişme orman havuzu gibi havuz modelleri, oldukça şirin bir görüntüye sahip. Ayrıca eğlencenin zirvesini yaşatan kaydıraklı macera adası havuz seti de farklı oyun alanlarına ihtiyaç bırakmayacak kadar çocuklarınızın gözünü ve gönlünü doyuruyor.

Eğlenceyi sonuna kadar rahat ve güvenli bir şekilde yaşayacak olan çocuklarınız, sizin gözetiminizde dilediği gibi saatlerce eğleniyor. Evlerin balkonunda ya da bahçede rahat bir şekilde kurulan havuzlar en güzel oyuncaklar arasında yerini alıyor. 

Ailecek Havuz Keyfi 

Sadece çocuklarınız için değil, aynı zamanda ailecek her beraber sizi eğlendirecek olan koltuklu aile havuzu modelleri her beraber keyifli dakikalar yaşamanıza kapı açıyor. Aile bağını kuvvetlendiren ve beraber vakit geçirmenizi sağlayan aile havuzları birbirinden farklı modelleri ve boyutları ile sizin için tasarlanıyor.

Dilediğinizi seçerek geniş alanlarda kuracağınız havuz modelleri ailenizin vazgeçilmez eğlence kaynağı olacak. Özellikle yaz aylarında serinleten tüm gerginliklerden sizi arındıracak. 

Şişme Havuz Fiyatları 

Zürafalı çocuk havuzu, kaplumbağa ya da farklı figürlerde üretilen havuzlar çocuğunuzun seveceği şekilde tasarlanıyor. Onlarca modele ve her boyuta sahip olan havuzların fiyatı da kendileri gibi değişiklik arz ediyor.

Boyutuna, özelliğine, kalitesine, görünüş ve şekline göre fiyatlarda artıp azalabiliyor. Herkesin bütçesine hitap edecek tarzda hazırlanan havuzlar, sunduğu eğlence ve rahatlığın karşısında pek de fazla fiyata sahip değil.

Gerek aile havuzu gerekse bebek ya da çocuk havuzu alacak olan kişiler, nasıl model istediğine karar vermek için havuz modellerini tüm ayrıntısıyla beraber inceleyebilir ve kendi bütçesine, zevkine ve hayaline en uygun olan şişme havuz modelini satın alabilir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR