Kategoriler

Oyuncak Süpürge ve Temizlik Setleri & Modelleri  Oyuncak büyük, küçük, pilli ve sesli gibi özellikleri ile oyuncak süpürge ve temizlik setleri en uygun fiyatlarla Otoys’da! Çocuğunuz eğlenirken ona ev işlerini öğretmek, sorumluluk kazanmasını sağlamak ve gelişimlerine katkıda bulunmak oldukça kolay. Aradığınız en kaliteli oyuncağı en ucuza satın almak için stoklar tükenmeden sipariş verin.

​​​​​​Çocuklara hitap eden şahane tasarımlı ürünler, eğlenceli ve aynı zamanda eğitici oyuncak modelleri, onların gelişimi ile ilgili titiz olan ebeveynlerin kafasını hâliyle karıştırabiliyor. Oyuncak seçerken çocuğunuzun yaş aralığı ve gelişim beklentisine uygun oyuncakları tercih etmenizde yarar vardır.

Çocuklar evde oyunlarla annelerini taklit ederken hem eğleniyor hem de sorumluluk sahibi olmayı öğreniyorlar. Oyuncak süpürge ve temizlik setleri, çocukların hayal gücünün gelişmesini destekler, onların daha dikkatli ve sorumluluk sahibi bireyler olmaları için katkı sağlar. Çocuklar bu temizlik seti ürünlerini istedikleri yere taşıyarak oyun oynayabilir ve eğlenerek temizlik yapabilirler. Oyuncak süpürge seti evde ve dışarıda onların en iyi oyun arkadaşı olurlar.

Oyuncak süpürge ve temizlik setleri ile çocuklar hem meraklarını giderecek hem de eğlenecekler. Anneleri ile beraber ev temizliği yapan çocukların eğlenceli vakit geçirebilmesi için muhteşem bir oyuncak türüdür.

Çocukları annelerinin her yaptığına özenirler ve evde temizlik yaparak hem annelerine yardım etmiş olurlar hem de oyuncak temizlik seti sayesinde eğlenirler. Çocuklar genellikle yetişkinleri taklit ederek oyunlar oynarlar,  böylece hayatı oyunlar aracılığıyla öğrenirler. Çocuklara tavsiye edilen oyuncak temizlik setleri evcilik oyunlarının vazgeçilmez aksesuarları olarak öne çıkmaktadır. Çocuklarınızın iyi vakit geçirebilecek olmaları sizi de çok mutlu edecek bir durumdur. Oyuncak temizlik malzemeleri ile temizlik yaptığı zaman sizi örnek alacağı için çocuğunuza temizlik duygusu aşılamış olursunuz. Çocuğunuz oyuncaklarıyla oynarken siz de rahatça işlerinize odaklanabilirsiniz.

Oyuncak Süpürge Temizlik Setleri Çocuğunuzun Hayal Gücünü Destekler 

Bebekler ve çocuklar için hayatı anlamaya çalışırken onlara rehberlik eden en iyi araçlar oyuncaklardır. Bu sebeple çocuğunuza çeşit çeşit oyuncaklar alır, onların hayatın her alanında eğitilmesini ve bilgi sahibi olmasını istersiniz. Oyuncakların diğer büyük bir yararı da çocukların hayal gücünü geliştirmesidir. Oyuncak süpürge makinesi gibi oyuncaklar çocuğunuzun hayal gücünü en fazla destekleyen ürünlerdendir. Çocuğunuz, temizlik setlerindeki temizlik kovası, süpürge, bez ve fırça gibi malzemelerle sizler gibi temizlik yapmaya çalışacaktır. Böylece sosyal becerilerini geliştirecek, sorumluluk duygusunu pekiştirecektir.

Genel itibariyle bu ürünlerin özellikleri aşağıdaki gibidir;

  • 3 yaş ve üstü kullanıma uygundurlar,
  • Metal parçalar ve vida içermezler,
  • Çocukların sağlığına uygun plastik ve boyalardan üretilmişlerdir,
  • 9 parçadan oluşan bir oyuncak temizlik takımında; temizlik kovası, faraş, süpürge, fırça ve bez aksesuarları yer alır.

Oyuncak Süpürge ve Temizlik Setleri & Modelleri Alırken Dikkat Edilecekler 

Çocukların sağlığı ebeveynler için her şeyden önemlidir. Bu sebeple her şeyde olduğu gibi oyuncak seçiminde de oldukça titiz davranmalısınız. Oyuncak temizlik setleri satın alırken, zararlı plastiklerden üretilmediğine dikkat edilmesi gerekmektedir. Ucuz diye merdiven altı yerlerden almak yerine, kaliteli yerlerden alınmalıdır. Firmamız, çocukların sağlığını ön planda tutarak en kaliteli oyuncakları bünyesinde bulundurmaktadır. Böylece çocuklarınız güvenle oyun oynarken ebeveynler de içleri rahat bir şekilde onlara eşlik edebilirler.

Oyuncak Süpürge ve Temizlik Seti Fiyatları 

Oyuncak süpürge ve temizlik setleri farklı renk ve model seçenekleri ile her bütçeye uygundur. Sitemizde her çocuğun seveceği ve beğenerek oynayacağı tarzda oyuncaklar bulunmaktadır. Fiyatlar oyuncağın modeline ve özelliklerine bağlı olarak değişmektedir. Çocuğunuz için en iyi oyuncağı satın almak için kategorimizi inceleyebilir ve ürünler arasından tercihinizi yaparak siparişinizi hemen oluşturabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR