Bebek Bakım Ürünleri İle Rahat Edin

Bebek Bakım Ürünleri seti ile her zaman daha sağlıklı bir şekilde bebeğinizi kucağınıza alabilirsiniz. Bebek bakım için gerekli tüm ürün çeşitleri burada.

Artık bir bebeğe sahip olan ebeveynler, hayatının amacı olarak ilk bebeğini sağlıklı büyütmeyi belirler. Gerek bebek bakım ürünleri gerekse de manevi gelişimi ile ilgili aktiviteler ile bebeğin gelişimini düşünen anne babalar, çocuklarını kendilerine verilmiş bir emanet olarak görmelidir.

Her ne kadar İlk 2 yıl erken çocukluk döneminde anneyle bebek yapışık ikiz gibi olup, annesine muhtaç olsa da, onun da farklı bir birey olduğu unutulmamalıdır. 2 in 1 Bebeğimin yataklı çantası gibi malzeme ile bedeninin rahat etmesini sağlarken, psikolojik ve ruhsal tarafını da ihmal etmemelidir. 

Bebeğin İlk İhtiyaçları 

Bebek bakım ürünleri ile Aktivite içerisinde gerekli olanlar ile tercihe bağlı olarak alınanlar vardır. Örneğin 5 in 1 bebeğimin yataklı koltuğu herkesin alması gerekenler arasında olmasa da, isteğe bağlı olarak çocuğun her türlü kullanımdan faydalanması için tercih edilebilir. Fakat bebeğimin portatif yatağı tıpkı alt değiştirme örtüsü ve bezler kadar gerekli ihtiyaçlar arasındadır.

Ev içerisinde bebeğin yatırılabileceği bir çok alan bulunurken, herhangi bir yere davete gidildiğinde misafirlerin oturduğu yerlerde bebeği yatırmak yerine bebeğimin portatif yatağı rahatlıkla katlanıp götürülebilir. Bu sayede kendine özgü bir alanda temiz ve sağlıklı bir şekilde yatırılan bir bebek, aynı zamanda yabancılık da hissetmeyecektir. 

Şişme Alt Açma Yatağı 

Bebek alt değiştirme yatağı  genellikle ev ortamlarında kullanmak yerine daha çok balkon ya da bahçe gibi yerlerde kullanıma uygun olarak üretiliyor. Şişme yatak dilediğiniz yere rahatlıkla götürebileceğiniz yer kaplamayan bir yapıya sahipken, aynı zamanda çocuğunuzun üzerinde rahat edeceği kadar da yumuşak ve konforlu oluyor.

 Bebek alt değişim yatağı herhangi bir durumdan ötürü kirlendiyse rahat ve kolay temizlenebilir olduğundan, sizlere herhangi bir zorlukta çıkarmıyor. Diğer şişme oyuncaklara aşina olan bebekler kendisini bebek alt değişim yatağı üzerinde rahat hissedecek ve orada olmaktan memnuniyet duyacaktır. 

Bebeğimin portatif yatağı genellikle ev içlerinde kullanıma uygunken, şişme yatak dış bölgeler için kullanıma ayarlanmıştır. Yahutta bebeğin odasına da kurarak kullanmak sizin tercihinize kalmıştır. 

Bebekler İçin Konfor 

5 İn 1 bebeğimin yataklı koltuğu bebeğinizin vücut ve kemik gelişimi için herhangi bir zararı olmayıp bilakis sağlıklı kalmasına amaçlamak için üretilen ürünler arasında yer alıyor.

Konforlu bir şekilde uyuması ve 6 aydan sonra rahatlıkla oturabilmesi için hazırlanan 5 in 1bebeğimin yataklı koltuğu bebeklerinizin her türlü aktivitesini üzerinde yapabileceği genişliğe sahip.

Bu nedenle üzerinde kendisini rahat hisseden bebekler, emeklemekten yorulduğunda oturma ihtiyacı hissedince onun üzerine çıkarak kendisini rahat ettirecektir. 5in 1 bebeğimin yataklı koltuğu üzerinde aktivitesini tamamlayan çocuk, uyuyakalırsa koltuk hemen yatırılarak rahatlıkla uykusunu tamamlayabilecek. 

Bebeğin Kendisini Güvende Hissetmesi 

Bebek bakım ürünleri aslında sadece bebeğinizin bedensel ihtiyaçlarının giderilmesi açısından gerekli olmayıp, aynı zamanda ruhsal ve manevi ihtiyaçlarını da karşılayacaktır.

Çocuğunuzu düşünerek almış olduğunuz bebek bakım ürünleri onlara kendisini değerli hissettirecek ve aynı zamanda güvende olduklarını düşündürecektir. Kendisini güvende hisseden bir bebek anne ve baba ile daha da kuvvetli bağ kurmuş olur. Kendi iyiliğini düşünen anne babasına karşı geliştirdiği güven duygusu onu rahatlatacaktır. 

Bebek Bakım Ürün Fiyatları 

Bebek bakımı, Mama Sandalyesi gibi ürünlerinin fiyatları ürünün kalitesine ve modeline göre değişiklik gösterir. Bebeklerin bir kaç ihtiyacını gidermeye uygun olarak hazırlanan ürünler, diğerlerine nazaran biraz daha fazla fiyata sahip olsa da, aslında bir kere de birçok ihtiyacın giderilmesini sağladığı için bu fiyat anne babaya çok daha fahiş gelmeyecektir. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR