Kategoriler

Oyuncak Bebek Doktor Setleri ve Fiyatları

Şarkılı ve sesli olma özellikleri ile en güzel oyuncak doktor setleri en ucuz fiyatlarla Otoys’da! Çocuklara meslekler hakkında en etkili şekilde bilgi vermek için ışıklı, renkli ve en güzel doktor setlerini sitemizde bulabilirsiniz. Eğlenceli ve eğitici aktiviteler yapmak istediğinizde sevilen oyuncak sitesi olarak daima hizmetinize hazırız. Oyuncak alışverişi yaparken bütçenizi sarsmanıza hiç gerek yok. Çünkü biz bir tık uzağınızdayız.

Oyuncak bebek doktor seti geleceğin doktorları için özenle üretilmiş bir oyuncak türüdür. Bu set sayesinde çocuklar hem doktorluk mesleği ile ilgili gerekli bilgileri öğrenmekte hem de eğlenceli dakikalar geçirmektedir. Herhangi bir doktorun çantasında olması gereken her malzeme set içerisinde mevcuttur. Set içindeki doktor malzemelerini kullanarak sizleri ya da arkadaşlarını muayene eden çocuklarda meslek bilinci gelişmektedir. Çocukların hayal gücüne de katkısı olan bu doktor seti, beklediğinizden çok daha uygun fiyatlar ile web sitemizde yer almaktadır. Farklı renk ve desenlere sahip stetoskoplar, derece ölçerler ve şırıngaları kullanan çocuklar bu aletlerin ne işe yaradığını da oyunlar ile öğrenebilmektedir. Böylelikle çocukların doktora gitme korkusunu da yenebilmesi söz konusudur. Bu sayede çocuklarınız hasta oldukları ya da aşı olması gerektikleri zaman korkmadan hastaneye gidebilirler.

Çocuklar için kaçırılmayacak oyuncaklar arasında yer alan oyuncak bebek doktor seti sayesinde çocuklar hastalıkları öğrenmektedir. Aynı zamanda çocuklar arkadaşlarının nasıl bir hastalığa sahip olduğunu set içerisinde yer alan cihazlardan yardım alarak tahmin etmekte ve onlara nasıl muayene yapılacağını düşünmektedir. Tüm bu işlemler çocukların zekâ gelişimini büyük ölçüde desteklemektedir. Farklı parça sayısına sahip set içerisinde yalnızca stetoskop değil, aynı zamanda iğne, mikroskop, yara bandı ve makas gibi doktorların gerçek hayatta kullandıkları çeşitli araç gereçler de yer almaktadır. Bu oyuncaklar ile oynayan çocuklar da arkadaşlarını hasta rolüne soktukları ve onları iyileştirmeye çalıştıkları için sosyal ilişkileri önemli ölçüde gelişir. Oyuncak setleri sayesinde çocuklar yaratıcılık yetenekleri kazanmakta ve ileriki hayatlarında yazar, ressam, sanatçı gibi yaratıcılık gerektiren alanlarda uzmanlaşabilmektedirler.

Çocuklarınızın bir oyuncak ile oynarken aynı zamanda geleceğini de inşa etmesini isterseniz oyuncak bebek doktor seti tam size göredir. Çocukların bir meslek dalına heveslenmesi için ona uygun oyuncaklar tercih edilmesi gerekmektedir. Doktor seti okul çağındaki çocukların vakit geçirmeyi çok sevdiği oyuncaklardan biridir. İçerisinde doktor aleti olan set sayesinde çocukların doktorluk mesleğine hevesleri artmaktadır. Geleceğe, alanında uzman ve iyi niyetli doktorların yetiştirilmesi açısından çocukların küçükken doktor aletlerini tanıması, onlarla haşır neşir olması ve ne işe yaradıklarını bilmesi son derece önemlidir. İçerisinde tüm muayene aletlerinin yanı sıra bir de bebek doktor içeren set, çocuğunuzun isteğine göre kız ya da erkek olarak tercih edilebilmektedir. Çocuklarınız ister dostlarını muayene ederek arkadaşlarıyla isterlerse de set içerisinde gelen bebekleri muayene ederek tek başlarına eğlenebilecekler.

Oyuncak Bebek Doktor Seti Özellikleri

Oyuncak bebek doktor setine çocuklar tarafından gösterilen ilgi büyüktür. Bu set içerisindeki aletlerde sıklıkla kullanılan renkler; sarı, pembe ve yeşil olmak üzere farklı renk kombinasyonlarına sahip ve üretimi yapılmaktadır. Çocuklarınız, en sevdiği renkleri seçerken içerisindeki aletlere de bakılmaları gerekir. Tüm modeller içerisinde yer alan stetoskop ile çocuklar, oyun sırasında kalp sesi ve nabız dinlemeyi öğrenirler. Yine paket içerisinde yer alan plastik termometre ile ateş ölçülebilmekte ve plastik şırınga ile iğne vurulabilmektedir. Çocukların hayal gücüne kalmış hasta-doktor oyunları, bu setler sayesinde en eğlenceli halini alacaktır. Çocuklar oyun sırasında plastik makası gerçek gibi düşünerek hastalarına yapıştırdıkları yara bantlarını kesmeye çalışacaktır.

Oyuncak Bebek Doktor Seti Fiyatları

Bütün doktor oyuncakları seti çeşitleri, fiyatları bakımından farklılık gösterebilir. Oyuncak fiyatları genel olarak paket içerisindeki parça sayısına ve aletlerin büyüklüğüne bağlı olarak değişmektedir. Set içerisinde yer alan parça sayısı ne kadar çok ve set ne kadar çeşitli ise, fiyat da ona göre artabilir. Her bütçe için uygun doktor setlerinin yer aldığı sayfamız tam size göredir. Sayfamıza, çocuklarınız yanınızdayken giriş yapabilir ve onlarla birlikte satın alacağınız sete karar verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR