Yürümede Yoldaş Olan Çınçın Oyuncak 

Bebeklerin fiziksel ve zekâ gelişimlerini destekleyen bebek çınçın oyuncak çeşitleri farklı modellerle Otoys’da satışa sunulmaktadır. Sesli, farklı boyutlarda, ışıklı ve daha pek çok özellikli çınçın modelleri için sitemizi ziyaret etmenizi tavsiye ederiz. Eğitici ve eğlenceli oyuncak çeşitleri satın almak istediğinizde sanal mağazamızı ziyaret etmenizi tavsiye ederiz.

Çınçın çeşitleri çocukların küçücükken ilgi duyduğu ilk oyuncaklar arasında yer alıyor. Ördek çınçın gibi destek alınan oyuncaklar, kendisine dayanılarak yürümeye yardımcı olan ürünler arasında yer alıyor.

Çocuklar özellikle parkta ya da bahçede çınçın oyuncak sürmekten büyük keyif duyuyorlar. Daha küçük yaşta yeni yürümeye başlayan çocuklar, merakla ve heyecanla çıkardığı sese odaklanarak keyif alıyorlar.

Balık çınçın gibi çeşitleri de olduğu için, tercih ederken en sevdiği hayvan figürünü alarak daha candan vakit geçiriyorlar. 

Yürümede Yoldaş Olan Çınçın Oyuncak 

Çınçın, aktivite oyuncak çeşitleri bazen tek tekerlekli olup, bazen de çift tekerlekli olarak iki çeşide ayrılıyor. Hangi modeli olursa olsun çocuklar sevdiği figürleri tercih ederek kendilerini daha mutlu ve güvende hissedebiliyor.

Sevdiği figürler sayesinde yürümekten zevk alan çocuklar kirpi araba çınçın gibi oyuncakları kendilerine yoldaş gibi görüyorlar.

Özellikle yeni adım atmaya başlayan çocuklar daha kendinden emin değilken bile, dışarıda çınçın oyuncaktan destek alarak daha rahat adımlar atabiliyor. Bu sayede yürümeyi daha kolay şekilde ilerletiyor. 

Ritimli Ses Desteği 

Bazen yeni adım atmaya başlayıp yürümeyi sökmeye çalışan çocuklar cesaretsizlenerek direkt geri dönüş gerçekleştirebiliyor.

Böyle durumlarda onlara sevimli gelen oyuncaklar alınarak destek verildiğinde, daha güzel ve verimli sonuçlar alınabiliyor. Kirpi araba çınçın  gibi oyuncaklar destekle beraber sürüldüğünde, hoş ritimli bir ses çıkarıyor.

Bu ritim çocuklara daha hoş gelerek yürümeyi sevdirebiliyor. Bu nedenle dışarıda kendine güvenecek şekilde adımlar atmaya başlıyor. Ördek çınçın şeklindeki sevimli oyuncaklar yetişkinler için basit ve önemsiz gibi görünse de, çocuklara büyük destek ve motive oluyor. İç dünyalarında renkli hayvan figürleri ile arkadaşlık yapan çocuklar, yine en zor zamanlarında onlardan destek alıyor. 

Rahat Seyahat ve Gezi 

Çocuklu aileler seyahat yaparken veya gezi ya da yürüyüşe çıktıkları vakitte, çocuklarda bazen beklenmeyen hareketler meydana geliyor.  Böyle durumlarda çocukları gözetim altına almak için, kısıtlamak veya emirler koymak yerine ördek çınçın ve bebek bakım ürünleri gibi oyuncakları alarak onlara belirli rota çizmek daha yerinde bir yaklaşım oluyor.

Ebeveynler bu kadar basit bir yöntemle daha sakin ve güvenli ortamlar kurabiliyorlar. Zira çocukları zapt etmenin en kolay ve güzel yolu, onlara balık çınçın gibi hem renkli, hem de sesli ve hareketli oyuncaklar alarak onların iradesine vermek oluyor. Bu sayede ebeveynler rahat bir program yaparken çocuklar da kendi çapında eğlenceli vakitler geçirmiş oluyor. 

Kız ve Erkek Çocuklarına Özel Ürünler 

?Gerek kız çocukları, gerekse de erkek çocukları olsun her birisi için özel olarak üretilen hayvan figürlerinde oyuncaklar bulunuyor. Örneğin kız çocukları kirpi araba çınçın modeli ile pek ilgilenmeyip, daha çok ördek ya da civciv modelleri tercih ediyor.

Erkek çocukları ise hepsinden hoşnutluk duyuyor. Çocukların eğlenmesini sağlayan bu oyuncaklar çocukluklarını yaşamaları için de fırsat oluşturuyor. 

Doya Doya Koşma Keyfi 

Çocuklar belli bir yaş döneminde sesli oyuncaklara çok fazla ilgi duyuyor. Ayrıca birde oyuncak hareketli olunca onunla bazen saatlerce vakit geçirebiliyor. Her yaş döneminin etkilendiği yönler farklı oluyor.

 Örneğin ördek çınçın oyuncakla oynayan 2 yaşındaki çocuk onun ritimli çınçın sesine hayranlık duyabiliyorken ve yürüme arkadaşı olarak görebilir. 4 yaşındaki artık hem konuşmayı hem de yürümeyi tamamen öğrenen çocuk aynı oyuncağın hareketli olması ile ilgilenebiliyor.

Bu sebeple çocuklara büyüdü gözüyle bakarak eski ve ilk dönem oyuncaklarını almamak bir nevi onların his ve duygularını anlamamak demek oluyor. Her dönemin etkilenme unsuru farklı olduğu için oyuncaklar çocukların zihninde daima yerini koruyor. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR