Filtreleme
Kategoriler

PJ Maskeliler Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Günümüzde çizgi filmler çocuklar için oldukça önemlidir. Çizgi filmler, çocukların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarlar. Aynı zamanda çocukların kişisel gelişimleri açısından da önemlidirler. Çocuklar için ilk temel öğrenimler çizgi filmler aracılığıyla edinilebilir. Bu sebepten dolayı aileler de çocukları için en eğlenceli ve en öğretici çizgi filmlerin seçimi konusunda özenli davranmak durumundadırlar.

PJ Maskeliler eğitici ve öğretici çizgi filmlerin başında gelmektedir. İlk olarak Eylül 2015 yılında Amerika’da, daha sonra da Mart 2016 yılında ülkemizde gösterime giren PJ Maskeliler oyuncakları, içerisinde birçok karakteri barındırır. PJ Maskelilerin konusu ise Connor, Greg ve Amaya etrafında geçmektedir. 6 yaşındaki bu 3 arkadaş hem çok yakın sınıf arkadaşı hem de aynı yerde oturan 3 komşudur. Bu 3 arkadaş gece olunca Kedi Çocuk, Kertenkele PJ Maskeliler, Baykuş Kız karakterlerine dönüşürler ve çeşitli maceraların içinde kendilerini bulurlar. PJ Maskeliler çizgi filminin içerisinde yer alan karakterlerin eşleşmeleri şu şekildedir; Greg-Kertenkele, Connor- Kedi Çocuk, Amaya-Baykuş Kız. Çizgi film içerisinde de Gece Ninjası, Kurt Çocuklar, Romeo ve Ay kızı gibi kötü karakterler de bulunmaktadır.

PJ Maskeliler Oyuncak Çeşitleri

PJ Maskeliler oyuncakları Connor, Grek ve Amaya maceraları için oldukça çeşitli olabilmektedir. Çocukların her zevkine yönelik oyuncaklar farklı modellerde sunulmaktadır. Bu 3 karakter durdurulamaz bir enerjiye ve eğlenceye sahiptir. Ancak karakterler enerjilerini kötüleri yenmek için harcarlar. Herkes uykusunda olurken bu 3 arkadaş özel pijamaları sayesinde çeşitli görevlere atılırlar ve güçlerini kötü karakterlere karşı birleştirirler. Çizgi film içerisinde bazı bölümlerde kötülerinde kendi aralarında yaşamış oldukları anlaşmazlıklarda PJ maskelilerden yardım istedikleri görülür. PJ maskeliler oyuncak çeşitleri, genel olarak 3 karakterin içerisinde olduğu setler halinde sunulmaktadır. Pj Maskeliler logolu ve temalı birçok oyuncak, boyama kitapları, okuma kitapları, kalemler ve setler satışa sunulmaktadır. PJ maskeliler çocuklara iyilik temasını son derece iyi öğrettiği için aileler tarafından da sık olarak tercih edilmektedirler.

PJ Maskeliler Karakterleri

PJ Maskeliler oyuncak figürleri, çizgi filmden hayatımıza uyarlanan oyuncaklardır. Bu sebeple çocuklar üzerinde etkisi oldukça fazladır. Çocukların sanal ortamda izledikleri karakterleri gerçek hayatta da sahip olmaları, onlara eşsiz bir oyun deneyimini yaşatacaktır. PJ maskeliler çizgi filmleri yaklaşık 20 dakika sürmektedir. Sürenin kısa olması çocukların elektronik aletler ile daha az vakit geçirmesini de sağlayacak.  PJ maskeliler karakterinin Kedi Çocuk, Baykuş Kız ve Kertenkele olduğundan söz etmiştik. Bu karakterin her birinin farklı özel güçleri vardır. Bu sayede birbirlerinin güçlerini birleştirip kötülere karşı mücadele etme konusunda oldukça başarılılar. PJ maskeliler karakterlerinin özel pijamaları olduğu gibi, özel araçları da bulunmaktadır. Bu özel araçlar ile birlikte PJ maskeliler, kötüleri hızlıca kovalayıp çabucak yakalarlar.

PJ Maskeliler Oyuncakları Kalitesi

PJ maskeliler oyuncakları son derece kaliteli, dayanıklı ve oldukça sağlam bir yapıda üretilirler. PJ maskeliler oyuncakları üretilirken üretim aşamasında çocuklar için zararlı herhangi bir madde kullanılmaz. Bütün pJ maskeliler oyuncakları son derece sağlığa uygundur. Ebeveynler çocukları için oyuncak seçimi yaparken en dikkat ettikleri konu, çocukların sağlığı konusudur. Bu konuda anne babalar JJ Maskeliler oyuncakları konusunda endişe duymalarına gerek yoktur. PJ maskeliler oyuncakları bir nevi animasyon dünyasından gerçek dünyaya yansıyan birer figürlerdir. Oyuncaklar içerisinde PJ Maskeliler karakterlerinin yanı sıra karakterler ile uyumlu parçalar da sunulmaktadır. Tüm bu parçalar ile birlikte çocuklar oldukça eğlenceli vakit geçirebilecekler, aynı zamanda arkadaşları ile oyunlar kurarak sosyalleşebilecekler ve motor el becerilerinin gelişmelerine katkı sunabileceklerdir. Karakterlerin çizgi film içerisinde kullanmış oldukları figürler de reyonlara oyuncak olarak yansımaktadır. Bu sayede çizgi film ile gerçek oyun deneyimleri birlikte yaşanmış olmaktadır.

PJ Maskeliler ve Çocuklar

Çocukların en sevdiği çizgi filmler arasında yer alan PJ Maskeliler, çocuklar için hem öğretici, hem bilgilendirici hem de oldukça eğlendiricidir. PJ Maskeliler oyuncakları da çocuklar için önemlidir. Bu oyuncaklar ile çocuklar son derece eğlenceli oyunlar kurarak mutlu bir şekilde zaman geçirebilecekken, eşsiz bir deneyimi yaşarlar. PJ Maskeliler oyuncakları tamamen orijinal ve lisanslı bir şekilde üretilmektedir. Her firma bu karakterleri kullanarak bu oyuncakları üretemezler. Bu sebeple oyuncaklar belli bir statüde üretilirler. Bu sayede oyuncakların kalitesi her zaman korunmaktadır. PJ Maskeliler ve çocuklar tam anlamıyla birbiriyle oldukça uyumludur. PJ Maskeliler karakterleri, logo ve simge olarak da çocukların her ortamında kullanabileceği çeşitlilikte üretilirler. Çocukların su içtikleri suluklardan, yazı yazdıkları defterlerden ve boyamalardan PJ Maskeliler figürlerini çoğu yerde görmek mümkündür.

PJ Maskeliler Oyuncak Çeşitliliği

PJ maskeliler oyuncakları ve karakterleri tek karakter olarak satın alınabileceği gibi, tüm karakterleri içeren oyuncakların da satın alınabilmesi mümkündür. Tek karakterler set halinde satılan karakterlere göre biraz daha uygun fiyatta sunulmaktadır. Oyuncakların bu şekilde satılması her bütçeye uygun bir politika anlayışından ibarettir. Set halinde oyuncakları alamayanlar tek karakteri çocuklarına gönül rahatlığı ile satın alabilir. PJ Maskeliler, okul öncesi yaştaki çocuklara uygun olduğu gibi okula başlayan çocuklar içinde uygundur. Ancak oyuncaklar bebekler için uygun değildir. Oyuncak boyutları da çizgi filmden bağımsız olarak çok fazla yer kaplamayan ideal boyutlarda üretilirler. PJ Maskeliler oyuncakları oldukça dekoratif, çok fonksiyonlu ve keyiflidir. Oyuncaklar içerisinde sesli ve ışıklı üretilen oyuncaklar da bulunmaktadır. Sesli ve ışıklı oyuncaklar çocukların gerçek bir oyun deneyimi yaşamalarını sağlar. Bu sayede çizgi film karakterlerinin oyuncakları ile oyunlar kuran çocukların hayal güçleri de olumlu anlamda gelişme gösterir.

PJ Maskeliler Çocuklar için Önemi

PJ Maskeliler çizgi filminin çocuklara katmış olduğu en önemli değer, yardımlaşma ve arkadaşlık duygusudur. Film içerisinde yer alan 3 karakter çok iyi arkadaş ve birbirine sürekli olarak yardım eden 3 yakın komşudur. Bu karakterlerin oyuncakları ile oynayan çocuklarda bu izlenimler ile arkadaşlık duygusunu sürekli olarak pekiştirebileceklerdir. Çizgi film içerisinde karakterlerin pijama giydiklerinde süper güçleri oluşmaktadır. Süper güçlerin çizgi filmde sunulması çocukların hayal güçlerine artı değer katmaktadır. Ancak süper güçlerin gerçek hayatta var olmaması çocuklara uygun bir dille anne ve babalar tarafından anlatılmalıdır. Tüm bu anlatılar çizgi filmde aktarılan iyilik ve arkadaşlık gibi temel öğretileri de içerisinde barındırmalıdır.  PJ Maskeliler oyuncakları hem kız hem de erkek çocuklar tarafından oynanabilen oyuncaklardır.

Kedi Çocuk

PJ Mamaskeliler oyuncakları içerisinde en çok tercih edilen oyuncak modellerinin başında Kedi Çocuk gelmektedir.  PJ Maskeliler çizgi filminde de en çok sevilen figür olan Kedi Çocuk, oyuncaklar arasında da en çok satın alanın modeldir. Çizgi filminde de süper gücü olarak esneklik özelliğine sahip olan bu karakter, oyuncak figürü olarak da esnek üretilmiştir.  Kedi Çocuk oyuncağının ortalama boyutu yaklaşık 20 cm’dir. Oldukça ergonomik bir yapıda yer alan bu oyuncak ile çocuklar eğlenceli oyunlar kurabilirler ve çeşitli senaryolar oluşturarak arkadaşları ile birlikte eğlenceli vakit geçirebilirler.  Kedi Çocuk karakteri çizgi filmde sudan korkan bir karakterdir. Çizgi filmde yer alan karakter ile oyuncak figürleri birbirleri ile oldukça benzerdir. Kedi çocuk karakterleri üretilirken sağlığa zararlı herhangi bir malzeme kullanılmaz. Aileler güvenli bir şekilde çocuklarına bu oyuncakları satın alabilirler. Kedi çocuk figürü son derece dayanıklı ve sağlamdır. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilir ya da evin herhangi bir köşesinde dekoratif olarak kullanılabilir.

Romeo

Çocukların en çok beğendiği ve tercih ettiği PJ Jaskeliler oyuncak karakterlerinden biri de Romeo karakteridir. Romeo, çizgi film içerisinde kendisine ait bir laboratuarı olan, süper kahramanlar ile iç içe birlikte olan bir figürdür.  3 yaşından büyük çocuklar için uygun olan bu oyuncak son derece kaliteli, dayanıklı ve sağlam malzemeler ile birlikte üretilmektedir. Çocukların sağlığına zararlı hiçbir madde oyuncağın üretiminde kullanılmaz. Bu sebeple ebeveynler gönül rahatlığı ile Romeo karakterini sipariş verebilir.  Romeo oyuncak setleri çocuklara sunulurken içersinde birçok aksesuarı da bulundurmaktadır.  Oyuncak sesli ve ışıklı olarak sunulmaktadır. Aynı zamanda karakterin laboratuarda üretmiş olduğu tuzaklar da kutu içinde sunulmaktadır. Romeo ile Baykuş Kız karakterleri birbirine oldukça yakın oldukları için oyuncak seti içerisinde de beraber sunulabilir. Romeo karakteri gibi birçok karakter ve figür lisanslı bir şekilde üretilmektedir. Çocuklar çizgi filmlerde görmüş olduğu bu karakterlerin oyuncaklarının edinebilmekte, gerçek bir oyun deneyimi yaşayabilmektedir. Aynı zamanda oyuncaklar çok dayanıklı bir yapıdadır. Uzun yıllar zarar görmeden saklanabilir. Son derece ergonomik ve ekonomik olan PJ Maskeliler oyuncaklarını anne ve babalar güvenli bir şekilde sipariş verebilir, çocuklar da bu eğlenceli oyuncaklar ile oyun deneyimini yaşayabilirler.

PJ Maskeliler Oyuncak Fiyatları

PJ Maskeliler oyuncak setleri uzun yıllar dayanabilecek kalitede ve dayanıklı üretilirler. Aynı zamanda oyuncakların üretiminde çocukların sağlığına zarar verecek hiçbir malzeme de kullanılmaz. PJ Maskeliler oyuncak fiyatları piyasada yer alan çoğu oyuncağa nazaran oldukça ideal bir fiyattadır. Oyuncaklar için fiyat belirlenirken oyuncağın boyutu, aksesuarların çeşitliliği, karakterlerin figürleri gibi birçok etken bulunmaktadır. Örneğin PJ Maskeliler karakterlerinden yalnızca birini satın alırsanız ödeyeceğiniz fiyat, PJ Maskeliler setinden daha uygun olacaktır. Günümüz piyasa koşullarında fiyat performans anlamında PJ Maskeliler oyuncakları ailelerin güvenle tercih edebileceği, çocukların da oldukça eğlenceli oyuncaklar kurabileceği oyuncakların başında gelmektedir. Üstelik PJ Maskeliler oyuncakları hem kız çocukları hem de erkek çocukları için uygundur. Oyuncak fiyatları her bütçeye uygun olarak satışa sunulmaktadır. Farklı modellerde ve çeşitlerde üretilen oyuncaklar her çocuğun zevkine hitap edebildiği gibi, aynı zamanda her ailenin bütçesine de uyum sağlar. Çocuklarınızın arkadaşları ile birlikte sosyal oyunlar kurabilmelerini sağlayabilmek için PJ Maskeliler oyuncaklarından gönül rahatlığı ile sipariş oluşturabilirsiniz.

PJ Maskeliler Oyuncakları Alınırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

PJ Maskeliler oyuncakları çocukların sosyal gelişimlerine, hayal güçlerini çalıştırmalarına, fiziksel yeterlilik kazanabilmelerine yardım eder. Tüm bu özelliklerinin yanında PJ Maskeliler oyuncaklarını da satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar bulunur. PJ Maskeliler oyuncakları 3 yaşından küçükler için uygun değildir. Oyuncakların bazı aksesuarlarında ve parçalarında küçük malzemelerde yer alabilmektedir. Bu sebeple bebekler için bu oyuncaklar tavsiye edilmemektedir. Oyuncaklar üretilip satışa sunulurken uygun yaş kategorisi kutu üzerinde hangi yaş aralığına yönelik üretildiği belirtilir. Bu uyarıların dikkate alınması önemlidir. PJ Maskeliler oyuncakları yalnızca figür olarak değil, birçok kategoride satışa sunulmaktadır. Aksiyon figürleri, maskeler, kostümler, etiketler, boyalar ve PJ Maskeliler logolu birçok ürün kalemi her zevke ve yaşa yönelik piyasaya sunulur. Oyuncaklara ulaşım da oldukça kolaydır. PJ Maskeli logolu ürünler lisanslı olarak birçok işletmede ya da online internet üzerinden satışa sunulur. Ebeveynler güvenle bu oyuncakları çocuklarına satın alabilir, onların eğlenceli vakit geçirmelerini sağlayabilirler.

PJ Maskeliler oyuncakları ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR