Filtreleme
Kategoriler

Carioca Boya Kalemi Çeşitleri ve Fiyatları

Carioca marka çocuk oyuncak ve okul ihtiyaçları için en uygun fiyatları sunuyoruz. Keçeli kalem, oyun hamuru ve Carioca markalı diğer ürünler sanal mağazamızda sizleri bekliyor. Çocuğunuzu güldürmek ve gelişimine destek vermek artık çok kolay. Bütçe dostu orijinal ürünler büyük indirimler ile sadece burada yer almaktadır.

Carioca, ürettiği ürünlerle hem okula giden çocuklar hem de bebekler için harika bir deneyim sunar. Çocukların yaratıcılığını geliştirmek amacıyla üretilmekte olan araçların ülkemizde bilinen bir markası olan Carioca, 1965 yılında İtalya’da kurulmuş boya kalemi üreticisi olan bir firmadır. Çocukların yaratıcılığının gelişmesinin yanında motor becerileri, okul öncesi çizim ve yazma becerileri, duyusal gelişim, yaratıcı düşünebilme, dikkat ve konsantrasyon gelişimi gibi becerilere fayda sağlamaktadır.

Renklendirme araçlarında uzmanlaşmış dünyaca ünlü bir marka olan Carioca’nın ürün yelpazesinde bebek boyaları, keçeli boya kalemleri, metalik boya kalemleri, pastel boya kalemleri, işaretleme kalemleri, kuru boya kalemleri, yüz boyaları, tempera ve sulu boyalar, tükenmez kalemler, kil ve yapıştırıcılar ve Plasty kurumayan hamurlar yer almaktadır. Çocukların yaratıcılık ve el becerilerini geliştirmekte oldukça faydası olan tüm bu kalemlerin %85’ine yakını İtalya’da üretilmekte ve 80’den fazla ülkeye ihraç edilmektedir. Ürün yelpazesinde bulunan tüm araçlar büyük bir titizlik, kalite ve güvenlikle üretilmiş, test edilerek son kullanıcıya ulaştırılmaktadır.

Okula giden çocukların yanı sıra, baby bebek grubu araçları ile 1 ve 2+ yaş grubuna özel olarak tasarlanan keçeli kalemler, pastel kalemleri, kuru boya kalemleri ve 3ü1 arada kalemleri ile ön plana çıkmaktadır. Carioca’nın ürettiği tüm bebek ürünleri sağlık ve dermatolojik testlerden başarı ile geçerek müşterilere satışı gerçekleştirilmektedir. Bebek ve okula giden çocuklara özel olarak üretilen kalemlerin içeriğinde kullanılan malzemeler tamamıyla çevre ve çocuk dostudur. Çocuk sağlığına ve gelişimine hiçbir şekilde zararı olmayan maddelerden üretilmektedir.

Carioca, çocukların hayal gücünü destekleyici ve çizim becerilerini geliştiren renkli kalem ve eğitici oyunlar üretmektedir. Ürettiği tüm ürünler çocukların kullanımına uygun olup, gerekli testlerden başarıyla geçmiş araçlardır. Bu sayede tüm dünyada milyonlarca ebeveynin güvenini kazanmıştır. Çocukların kendi hayal dünyalarını kâğıda resmetmelerini sağlayan ve onların okula gidinceye kadar ve eğitim hayatı boyunca gelişmelerine katkı sağlayan özellikli ürünler ile çocuklar hem öğreniyor hem de birbirinden güzel aktivitelerle eğleniyorlar.

Caroica’nın ürettiği tüm kalem araçları, günümüz trendlerine uyum sağlayan bir özgünlüğe ve tasarıma sahiptir. Kalem çeşitlerinin yanı sıra çocukların el ve göz koordinasyonunu geliştirebilecekleri aktivite gereçleri de yine Carioca’nın üretimini yaptığı araçlardır. Üretilen boya kalemleri ise, çocukların oyunlarında ve okul çalışmalarında kullanılması için tasarlanır; bu sayede çocuklar keçeli, yağlı, pastel ve kuru boyalar ile değişik aktiviteler yaparlar.

Carioca, çocukların oyun esnasında kıyafetlerini boyaması ihtimaline karşı ürünlerini yıkanabilir içerikte formülle üretmektedir. Bu sayede, hem bebekler hem de çocuklar aktivitelerinin tadını doyasıya çıkarırken ebeveynler de rahat bir nefes alırlar. Çocukların kıyafetlerine bulaşan kuru ve pastel boya renkleri tek yıkamada temizlenebilir bir özelliğe sahiptir. Bu, özellikle çocukların aktivitelerinin devamlılığını sağlamak amacıyla önemli bir yer tutmaktadır. Bununla birlikte Carioca’nın ürettiği aktivite hamurları da oyun sırasında kurumaz ve çocuklar bu sayede oyunlarının devamlılığını sağlayabilirler.

2+ yaş bebeklerin pediatrik gelişim süreçlerine olumlu yönde katkısı olması amaçlanarak marka, miniklere özel tasarımlar da yapmaktadır. Bu araçlardan biri olan Carioca marka parmak boyası özel içeriği sayesinde kullanıldıktan sonra ellerden ve kıyafetlerden kolaylıkla çıkarılabilir bir yapıya sahiptir. Marka ürünleri, çocukların aktivitelerinden sonra yıkanabilir özelliğe sahip olması nedeniyle annelere de büyük bir kolaylık sağlar. Carioca marka araçlar ve oyun hamurları başta bebekler olmak üzere tüm yaş aralığındaki çocukların sağlığını önemseyerek formüle edilir. Dermatolojik testlere tabi tutulan Carioca marka ürünler, cilde zarar vermez ve cilt üzerinden soğuk suyla kolayca çıkabilir.

Carioca’nın sahip olduğu geniş ürün yelpazesinde yalnızca kalem ve oyun hamurları değil, renkli eğlence malzemeleri de bulunmaktadır. Çok sayıda renk paleti ile ebeveynler çocuklarının en sevdikleri hayvan figürlerini de onların yüzüne çizebilir.

Yetişkinler için de kalemler üreten Carioca, özellikle yetişkinlerin kaligrafi tarzında yazı çalışmaları için üretilen estetik forma sahip çizim araçlarıyla çok yönlü bir çalışmaya da imkân tanımaktadır. Paket olarak satışa sunulan Carioca marka kalemler farklı renk seçenekleri ve kaliteli uçları sayesinde çizimlerden istenen sonucu tam olarak verir.

Carioca ile Renklere Merhaba!

Sanatın her türlüsü insana, hayata daha berrak bir bakış açısıyla bakmasına olanak tanır. Sanatsal olarak yapılan faaliyetler de henüz gelişim aşamasında olan çocuklara düşünce kabiliyetlerini geliştirmeleri adına büyük fayda sağlar. Böylece düşüncelerini daha iyi ifade edebilmeleri ve verimli sonuç almaları mümkün hale gelir. Carioca’nın farklı renkte birbirinden farklı kalem ürünlerini kullanan çocuklar düşüncelerini özgürce yazılarına, resme ve sembollere dönüştürerek kendilerini daha iyi ifade edebiliyor ve özgüveni yüksek bireyler haline geliyorlar.

Tüm teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Carioca, çocuklara özel tasarladığı ürünlerinde onlara kendilerini özgürce ifade edebilmeleri adına ürünlerini üretmektedir. Yıkanabilir özellikteki ürünler, çocukların kendini ifade edebilmeleri için rahatça çizim yapabilmelerine imkân tanıyor. Dermatolojik testlerden başarıyla geçen markanın ürünleri ebeveynlerin güvenini kazanırken, çocukların da gelişimlerine büyük katkı sunuyor.

Sevimli hayvan figürlerinden oluşan kalemler, çocukların aktivitelerine eğlence katıyor, onların gördüğünü kâğıda işlemesini kolaylaştırıyor. Sevimli hayvan figürlerinin yanı sıra çizdikleri meyve resimlerinin de aynı meyvenin aromasıyla kokması çocukların psikolojilerini olumlu yönde etkiliyor. Özgüvenlerinin gelişmesi ve daha pozitif bir çocukluk dönemi geçirmeleri için tasarlanan Carioca renkli gereçler, çocuklara kendilerini daha iyi ifade edebilmelerine yardımcı oluyor.

Çocuklar yalnızca bilinen siyah, beyaz, sarı, mavi, kırmızı gibi ana renkler ile hayal güçlerini tam olarak geliştiremezler. Çünkü doğada karşılaştıkları onlarca renk çeşidi bulunmaktadır. Aktivitelerinde gördükleri tüm bu renkleri açığa çıkarmak isteyen çocuklar için Carioca, gökkuşağı renk paleti ürünlerini çıkararak çocukların kendilerini daha özgür hissetmelerini sağlıyor. Onlarca rengi içeren Carioca araçları, çocukların zihin dünyasını keşfetmeye ve yeteneklerini açığa çıkarmaya olanak tanıyor. Geleceğin mimar, mühendis ve ressamları da henüz çocukken ebeveynleri tarafından keşfediliyor ve gelişimi Carioca araçları ile devam ediyor.

Carioca marka tüm ürünler farklı konseptler için geliştirilen pastel boya çeşitleriyle birlikte küçük yaş grubundan itibaren kullanılabilen ürünleri içermektedir. Bebeklerin kavrama becerilerinin sağlıklı gelişmesi ve 3+ yaş grubunun kendilerini iyi ifade edebilmeleri için tasarlanan boyama gereçleri, kalem ve pastel boyalar hem çocukların sevdiği ürünler hem de ebeveynleri tarafından tam not alan ürün gruplarıdır. Kavramayla birlikte görsel ve düşünsel beyin becerilerini de geliştirmeye fayda sağlayan Carioca aktivite ürünleri, çocuklar için iyi bir seçimdir.

Kullanımı kolay olan Carioca sulu boya ürünleri, suyla temizlenebilen bir formüle sahip olduğu için ebeveynler tarafından da tam not almaktadır. Zengin renk paletine sahip olan sulu boyalar şişe olarak da satışa sunulduğu için ekstra su eklemeye ihtiyaç duymadan doğrudan çocukların aktivitelerine başlamasını kolaylaştırır. Bununla birlikte yapışmayan içeriğiyle rahat bir kullanım kolaylığı sağlayan ürünler çocukların aktivitelerinde eğlenceli çizimler yapmasına olanak tanır.

Profesyonel çizimler yapan kişiler tarafından tercih edilen tempera boya ise resim sanatıyla uğraşanlara büyük kolaylık sağlıyor. Ev ve okul ortamında rahatça kullanılabilen Carioca marka mum boya, resim sanatıyla uğraşanların ve okulda resim derslerinin aranan malzemesi olarak gösterilmektedir. Kreş ve okul gibi ortamların yanı sıra ev veya atölyelerinde büyüklerin de çalışmalarında kullanabilecekleri tempera boyalar suyla kolaylıkla temizlenebilmesi adına sıkça tercih edilmektedir. Ayrıca kıyafetlerin dokusuna da zarar vermeyen içeriği bu tür çalışmalarda kullananlara rahat bir çalışma imkânı tanımaktadır.

Çocukların kreş ve okul ortamında yaptıkları boyama ve resim etkinlikleri onlara sosyalleşme adına olumlu bir katkı sunar. Boyama ürünlerinin yanı sıra Carioca markanın ürün yelpazesinde bulunan hayvan figürlü dokulu eğitici kartlar, kelime kartları ve puzzle gibi alternatifler de bulunmaktadır. Bu ürünler çocukların gelişiminin devam etmesi ve boyama kartları ile olan aktivitelerinde onların zihinlerinin gelişimine büyük bir katkı sunmaktadır. Ayrıca eğitici ve öğretici kelime kartlarıyla çocukların bilgi dağarcıkları artarken, hayal dünyalarının da genişlemesi mümkün olur. Farklı yaş gruplarına göre üretilen Carioca oyun kartları ve puzzle çeşitleri çocukların ve yetişkinlerin keyifle zaman geçirebilecekleri ürün grupları arasındadır.

Çocukların Gelişimi İçin Carioca Oyunları

Henüz bebeklik çağında başlanan eğitim serüveni Carioca marka ürünler ile kusursuzca devam eder. Carioca’nın öğretici oyun malzemeleri, resim ve boyama aktiviteleri için gerekli olan malzemeler markanın üretim misyonunun bütününü oluşturuyor. Çocukların bilişsel becerilerinin gelişmesini sağlayan ürünler ilerleyen yaşlarında kendini daha iyi ifade edebilmelerine fayda sağlar. Carioca’nın zengin renk paleti, çocukların görsel olarak beyin fonksiyonlarını harekete geçirir, algılamayı ve nesnelerin isimlerini öğrenmeyi kolaylaştırır.

Carioca’nın zengin renk paletine sahip kuru boyalar ise çocukların aktiviteleri için tasarlanarak üretilir. Kalemtıraşla birlikte satışa sunulan kuru boyalar 12’li paket halinde üretilmektedir. Paket ve set olarak satışı yapılan Carioca kuru boya ürünleri çocukların resim çalışmaları için ebeveynler tarafından tercih edilebilir. İçeriğindeki sağlıklı materyaller sayesinde çocuklar kreş ve okul gibi ortamlarda gönül rahatlığıyla çalışmalarında kullanabilirler.

Renklerin insana verdiği pozitif duygular herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu renklerle ortaya çıkarılan sanatsal çalışmaların da insan psikolojisinde önemli bir yeri vardır. İnsanın rahatlamasını ve gelişimini sağlayan bu gibi çalışmaların da temel noktasını iyi araçlar oluşturur. Her yaştan insanın sanat çalışmalarında kullanabileceği Carioca marka ürünler evde veya okulda yapılmak istenen aktivitelerde gönül rahatlığıyla kullanılabilir. Bu çalışmalarda sıkça tercih edilen tempera boyalar 500 ml olarak geliştirilmekte ve satışa sunulmaktadır. Carioca marka tempera boyalar ile ebeveynler çocuklarıyla birlikte ev ortamında da resim çalışmalarını gönül rahatlığıyla yapabilirler.

Yalnızca çocuklar değil ebeveynler tarafından da çok sevilen oyun hamurları Carioca’nın özel formülü ile kurumayan formda saatlerce vakit geçirebilecekleri bir yapıya sahiptir. Farklı boyutlarda nesneler üretebilmeye olanak sağlayan yapısı sayesinde çocukların kavrama becerisi, şekil verme yeteneği ve el kaslarının güçlenmesi mümkün oluyor. Ayrıca göz ve el koordinasyonuna da katkısı olan Carioca araçları çocukların odaklanma süresinin desteklenmesini de sağlar.

Yıkanabilir Carioca Boyama Gereçleri

Carioca’nın tüm ürünleri dermatolojik testlere tabi tutulmuş ve zararlı madde içermeyen bir yapıya sahiptir. Tüm araçlar test aşamasını başarıyla geçtikten sonra satışa sunulur. Çocuklarının gelişiminde büyük titizliğe sahip olan ebeveynler Caioca marka ürünleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirler. Markanın tüm ürünleri, soğuk suyla bile tek yıkamada kolayca temizlenebilir olduğu için hem çocukların tenlerine hem de elbiselere zarar vermez.

Gelişen teknoloji ve resim sanatının dijitalleşmesiyle birlikte ortaya çıkan yeni meslek alanları grafik tasarım gibi becerileri de beraberinde getirmektedir. Çocuklar gelişen teknolojiye paralel olarak henüz çocukken bu ürünlerle grafik tasarıma adım atabilir ve çabuk kavrama yetisine sahip zihinleri sayesinde dijital grafik tasarıma kolay bir şekilde adapte olabilirler.

Öğrenmenin bir diğer ve önemli noktası olan algılama ise, oyun veya boyama etkinlikleri gibi süreçlerle beslendiği takdirde çocukların odaklanma sürecini olumlu yönde destekler. Carioca boyama seti ise çocukların algılama ve motor becerilerinin gelişmesine fayda sağlar. Bebeklik çağından itibaren kullanılabilen Carioca araçlar, onların kavrama, çizim yapma, şekil verme ve motor becerileri gibi kabiliyetlerini de açığa çıkarmasına olumlu katkı sunar.

Çocukların sulu boya tekniği ile resim aktiviteleri için farklı konseptte ürünler sunan marka aynı zamanda kaligrafi yapan yetişkinler için de ürettiği araçlar ile geniş bir yaş aralığına hitap etmektedir. Bununla birlikte ürünlerinin bazıları yüz boyama aktivitelerine özel, sağlıklı araçlara sahiptir. 3’lü ve 6’lı olmak üzere iki farklı paket halinde satılan Carioca yüz boyası hem çocukları hem de onlarla birlikte eğlenmek isteyen ebeveynler için tercih edilebilir. Yüze çizilen hayvan, meyve, doğa ve benzeri figürler tiyatro becerilerinin de gelişmesi adına güzel bir fırsat sunar. Çocuklarıyla birlikte eğlenmek isteyen ebeveynlere minikleri için tercih edecekleri eğlenceli ve öğretici aktivite gereçlerini Otoys.com.tr’de bulabilirsiniz.

Çocukların Hayal Gücünü Geliştiren Carioca Boya Kalemleri

Çocukların yaratıcılığını ve çizim kabiliyetlerini geliştirmeye yönelik ürünler üreten Carioca, keçeli kalemlerden pastel boyalara, fosforlu kalemlerden sulu boyalara varıncaya kadar geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Boyama kalitesini üst seviyelere çıkaran Carioca kalemleri ile çocuklar dışarıda gördükleri nesneleri rahat bir çizim ile kâğıtlara resmedebiliyor. Zararlı maddeler içermeyen ve yıkanabilir olan kalemler su yardımıyla kumaş ve duvar gibi yüzeylerden de rahatlıkla çıkarılabiliyor. Ayrıca dermatolojik ve sağlık testlerinden de geçen tüm Carioca boya kalemleri, sağlığa zararlı madde içermeyen yapısıyla güvenli kullanıma olanak tanırken, ebeveynleri de rahat ettiriyor.

Çocukların gelişiminde önemli bir yer tutan boyama kalemleri ile minikler hayal ettikleri her şeyi gerçeğe dönüştürüyor, çocuklarıyla birlikte vakit geçiren ebeveynler de gelişimlerini takip edebiliyorlar. Kullanımı kolay ve uzun ömürlü olan Carioca boyama kalemleri ile çocuklar eğlenceli vakit geçirirken, el becerileri ve motor becerileri de gelişim gösteriyor. Geniş renk seçenekleri ve farklı ürün tasarımlarına sahip Carioca marka araçları uygun fiyatla Otoys’ta bulabilir ve uygun fiyatlara, güvenle sipariş verebilirsiniz.

Carioca ile Mutlu Ebeveynler, Mutlu Çocuklar

Çocuklar gelişim süreçlerinde açık zihinleriyle öğrenmeye açık varlıklardır. Henüz bebeklik çağlarında ellerine verilen kalemlerle bulduğu her şeyi çizmek onları hiç olmadığı kadar mutlu eder. Kimi zaman bir gazete sayfası, kimi zaman bir duvar… Ebeveynleri bazen bu durum strese soksa da, Carioca yaşanabilecek en kötü senaryoyu dahi düşünerek ürünlerinde kullandığı formüller sayesinde yıkanabilir boyalar üreterek çocuklarla birlikte ebeveynleri de mutlu etmiştir. Çocuklar gönül rahatlığıyla çizimlerini yaparken, ebeveynleri de tek bir yıkama ile duvar veya elbiselerdeki renkleri temizleyebiliyor. Yıkanabilir özellikteki Carioca marka ürünler leke bırakmaz ve kokusuzdur. Sağlıklı araçlara sahip olan Carioca ile her yaş grubundaki çocuklar boyama kalemlerini gönül rahatlığıyla kullanabilir.

Öğrencilerin resim derslerinde tercih ettiği 4.5 mm uç kalınlığa sahip işaretleme kalemlerine de sahip olan marka 6 adet renk seçeneğiyle satışa sunulmaktadır. Pastel renklere sahip set, çocukların kendi eserlerini ortaya çıkarmalarını kolaylaştıran bir yapıya sahiptir.

Çabuk kuruyabilen özelliğe sahip olan Carioca marka fosforlu kalemler de oldukça talep görmektedir. Çocukların sanatsal yönlerini geliştirmelerine yardımcı olan fosforlu kalemler, onların berrak zihinlerinden çıkacak eserleri üretmesine fayda sağlar. Neon renkteki fosforlu kalemler çocukların ilgisini çekmekle kalmaz, aktivitelerine odaklanmalarını da sağlar. Ayrıca fosforlu kalemler ile yüze veya elbiselere resmedilmek istenen kedi, köpek, kuş, kelebek ve daha birçok figür de güvenle çizilebilir ve aktivite sonrası tek yıkama ile temizlenebilir.

Carioca, 1 yaşa özel yapboz oyunuyla da miniklerin gönlünü fethediyor. Duygu ve hareketleri anlayabilmeleri için üretilen Carioca 1 yaş yapboz oyunu, miniklerin gelişimleri için önerebileceğimiz araçlardan biridir. Set halinde satılan yapboz oyunu, kart üzerindeki görsellerle çocukları hem eğlendiriyor hem de eğitiyor.

Carioca Marka Ürünler Otoys’da

Ebeveynlerin ve çocuklarının mutlu olmalarını sağlayan pek çok ürünün satışa sunulduğu Otoys, Carioca marka ürünlere de sahiptir. Her yaştan kullanıcının ihtiyaçlarına göre üretilen ürünler ile dünyanın pek çok yerinden talep gören Carioca ürünlerini Otoys.com.tr’de bulabilir, uygun fiyatlara güvenle sipariş verebilirsiniz.

Parlak ve canlı renkleriyle çocukların ilgisini çeken fosforlu kalemler, pastel ve kuru boyalar ile zengin bir çeşitliliğe sahip olan Carioca ürünleri hem kâğıt, hem kumaş hem de yüze kolayca uygulanabilen malzemelerden oluşmaktadır. Üstelik tüm bu boyalar tek bir yıkama ile kolayca temizlenebilir bir yapıya sahiptir. Bu sayede çocuklar dilediğince çizimlerini yaparken, ebeveynler de bu boyaları nasıl temizlerim diye stres yaşamıyorlar. Ayrıca Carioca kokulu kalemler sayesinde çocuklar aromatik kokular sayesinde çizdikleri meyvenin kokusunu hissedebilir ve odaklanma gelişimlerini devam ettirirler. Bu da, çocukların beyin fonksiyonlarının sağlıklı gelişimine fayda sağlar.

Bununla birlikte dokulu kartlar sayesinde çocuklar dokunarak hissettikleri hayvanları tanırken aynı zamanda onların gerçek yapısını da öğrenme fırsatı bulurlar. İleriki yaş gelişimlerine katkı sağlayan gelişim kartları sayesinde çocuklar doğa ve hayvanlar alemi hakkında da bilgi sahibi olurlar. Öğreneceği yeni hayvanlar sayesinde zihin dünyası gelişen çocuklar bu hayvanları Carioca kuru boya veya pastel boyalarla resmederek sanatsal yönünü de geliştirirler. Zihni dinlendiren ve insana mutluluk sağlayan sanatsal çalışmalar çocukların karar alma ve problem çözle gibi durumlarla da başa çıkabilmesine yardımcı olur. Temiz bir zihin ve stressiz bir insan çevreye karşı daha duyarlı ve daha üretken olur. Henüz çocuk yaşlarda bu özellikleri kazanan minikler yetişkin dönemlerinde kendini daha rahat ifade edebiliyor, daha rahat sosyalleşebiliyor ve daha başarılı bir birey olarak üretkenliği artıyor.

Uygun Fiyatlı Carioca Araçları Otoys’da

Otoys.com.tr, çocuklarının gelişimine önem veren ebeveynlere Carioca marka ürünleri sunmaktadır. Dermatolojik testlerden başarıyla geçmiş Carioca ürünler ile ebeveynler çocukları için gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilirler. Ayrıca alerjen maddeler de içermeyen Carioca araçları ebeveynler rahatlıkla tercih edebilirler. Tüm Carioca ürünleri kolay temizlenebilir özelliğiyle hiçbir leke veya iz bırakma endişesi de yaratmaz.

10’lu paketler halinde satışa sunulan Carioca marka silinebilir boyalar, kendi oyuncağını yapabilme fırsatı sunan oyun hamurları, 2 yaş ve üzeri çocuklar için oyun gereçleri, dokunma ve hissetme gibi beceriler için kabartmalı hayvan figürlü oyun kartları ve kırtasiye malzemeleri ile çocukların gelişimlerini önemseyen tüm ebeveynler Carioca marka ürünleri tercih edebilirler.

Carioca marka ürünlerin içeriği sağlıklı materyallerden oluştuğu için cilde zarar vermez. Çocukların motor becerilerinin gelişimine, duygu ve psikolojisine pozitif katkı sağlayan Carioca araçlar ile çocuklar özgüvenli olarak büyürler.

Çocuklarının eğitimi için gerekli olan tüm malzemeler ve bebeklerin gelişimine katkı sağlayan eğlenceli araç ve gereçler Otoys.com.tr’de. Çocuklarınızın sanatsal gelişimi, motor becerileri ve çizim yeteneklerinin gelişimine katkı sunan Carioca marka ürünleri inceleyebilir ve hemen siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Carioca boya kalemi çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR