Filtreleme
Kategoriler

Thor Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Thor oyuncak siparişi için en doğru adres olan Otoys, en uygun fiyatları sunuyor. Zengin çeşitliliğin yanı sıra eğitici ve öğretici oyuncaklar ile çocuğunuzun gelişimine destek vermenize ortak oluyor. Hem zaman hem de bütçeden tasarruf için bizi seçin. Oyuncak sitesi denilince ilk seçiminiz olmaktan mutluluk duyarız.

Tüm dünyada izlenme rekorları kıran aksiyon filmi Avengers’ın ana karakterlerinden biri olan Thor, en güçlü Marvel karakterlerinden biridir. Şimşek tanrısı Thor, Asgardlı tanrıların efendisi Odin’in oğludur. Mjöllnr adı verilen çekici sayesinde üstün güçlere sahiptir. En büyük özelliği de, çekici, ondan başka kimsenin kullanamamasıdır. Dayanıklılığı, güçlülüğü ve direnci ile insan ırkının çok üzerinde yeteneklere sahiptir. Asgard efendisi olan Thor, sahip olduğu güçlerle tüm kozmik ve mistik enerjilerin kaynaklarına girer. Sıra dışı özellikleri ve süper güçlü çekici ile Avangers film serisini seyredenlerin hayran olduğu Thor, figür oyuncak olarak da çocukların ve yetişkinlerin karşısına çıkıyor.

Çizgi roman, çizgi film, animasyon ve sinema filmi bulunan Avengers’ın süper güçlü kahramanları çocukların en sevdiği süper kahraman serisinden biridir. Farklı özelliklere ve aksesuarlara sahip sayısız çeşidin bulunduğu Avengers karakterlerinin en güçlüsü Thor, çocukların en heyecanlı oyunlarına eşlik ediyor. Elinde bir çekici bulunan ve asla yenilmeyen Thor çocukların hayal dünyalarını süslüyor. Thor, Captan Amerika, Hulk, Iron Man; evrendeki canlıları yok etmeye çalışan Thanos’la savaşıyor. Bu savaş sırasında girişilen mücadele Avengers aksiyon figürleri sayesinde çocuklar tarafından canlandırılıyor. Thor oyuncak modelleri ile çocuklar ister bireysel olarak ister arkadaşları ile heyecan dolu oyunlar oynuyor.

Thor Aksiyon Figürleri hem Büyükler hem de Küçüklere Hitap Ediyor

Film dünyasında birçok farklı film serisi ve bu serilerde de farklı karakterler yer alır. Bu film serilerinden biri olan Marvel’in en güçlü karakteri Thor, hem çocukların hem de Avengers hayranı yetişkinlerin favori karakterleri arasında yer alıyor. Çocuklar çok sevdikleri figür oyuncaklarla heyecan dolu maceralara adım atarken, yetişkinler koleksiyonlarını süslüyor. Gerçekçi tasarımları ve sıra dışı özellikleri ile evlerde dekor olarak da kullanılabiliyor. Pek çok farklı boyutları bulunan Thor oyuncak modelleri çocukların severek oynadığı aksiyon figürleri arasında yer alıyor. Özellikle erkek çocukların bayılarak oynadığı Thor oyuncak figürleri arasında her çocuğun oyuncak zevkine göre modeller bulunuyor. Çocuklar bu modelleri toplayarak harika bir koleksiyon oluşturabiliyor. Avengers serisinin diğer karakterlerine de sahip olan çocuklar, oyuncaklarını arkadaşları ile paylaşıyor, hayal güçlerini kullanarak filmi yeniden canlandırıyor.

Gerçeğine çok yakın olacak şekilde üretilen Thor figürleri ile çocuklar süper kahraman dünyasına adım atıyor. Çocuklar, ekranlardan tanıdıkları favori karakterlere sahip oluyor ve böylece karaktere daha yakın oluyor. Thor figür oyuncaklarının süper güçleri ile masalsı bir evrene adım atılıyor. Dünyayı kötülere karşı korumak için görevlendirilen Thor ve filmin diğer karakterleri sahip oldukları insanüstü güçlerle her savaştan galip çıkıyor. Thor figür oyuncaklarının her ne kadar çocuklar için üretildiği düşünülse de Avengers hayranı yetişkinlere de hitap ediyor. Çocukların senaryolarında figür olarak kullandıkları karakterler yetişkinlerin de koleksiyonlarını süslüyor. Thor aksiyon figürleri hem yetişkinler için hem de çocuklar için özel bir hobi niteliği taşıyor.

Thor Figür Oyuncak Modelleri

Avengers oyuncak çeşitlerinin en çok tercih edilenleri arasında Thor figür oyuncakları gösteriliyor. Thor karakterlerinin hayranı olan çocuklar ve yetişkinler için harika bir hediye olan Thor gerçekçi tasarımları ile koleksiyonların önemli bir parçası oluyor. Thor oyuncak modelleri arasında ışıklı, sesli ve hareketli modeller ön plana çıkıyor.

Marvel Mighty Muggs Thor Figür oyuncak, baş döndürücü tasarımıyla çocukların en sevdiği oyuncaklar arasında yerini alıyor. Oyuncağın tepesine bastırıldığında başı dönerek yüz ifadeleri değişiyor. Üç farklı yüz ifadesine sahip olan figür, çocukların oldukça ilgisini çekiyor. 9.5 cm boyutundaki mini figürü çocuklar istedikleri her yere yanlarında götürebiliyor.

Yenilmezler Oyuncak Thor, tüm dünyada izlenme rekorları kıran Yenilmezler filminin en ünlü karakteri Thor oyuncak figür olarak Avengers sevenlerin karşısına çıkıyor. Işıklı ve hareketli özellikleri ile çocukların gözde oyuncakları arasında yerini alan Thor, elindeki güçlü çekici ile çocukların aklını başından alıyor. 29 cm boyutundaki figür, çocukların sağlığı gözetilerek tasarlanmıştır. Kalite standartlarına uygun olan oyuncak CE belgelidir ve sağlığa zararlı hiçbir madde içermez.

Avengers Thor ve baltası 17 cm figür oyuncak çocukların hayallerini süslüyor. Filmin en popüler karakteri Thor ve baltası CE belgelidir ve tüm sağlık testlerinden geçmiştir. Işıklı figürün omuz, dirsek ve bacakları hareket ettirilebilir. Hareket ettirilebilir özelliği sayesinde çocukların ince motor becerilerine önemli katkı sağlar. Çocuklar figür oyuncağı kolayca hareket ettirerek oyunlarına ortak edebilir.

Işıklı ve hareket ettirilebilir Thor figür oyuncaklarının yanı sıra Thor kostümleri de çocukların ve yetişkinlerin beğenisini kazanıyor. Özellikle erkek çocuklar özel günlerinde süper kahraman temasını tercih ediyor ve Thor kostümü ile arkadaşlarının karşısına çıkıyor. Yetişkinler ise Thor kostümü ile kostüm partilerinin en güçlü karakteri oluyor. Tulum şeklinde, kaslı görünümlü tek parça kostüm, pelerin, kask maske, çekiç gibi parçalardan oluşan setlerin içerikleri bazen değişiyor. Thor’a süper güçlerini veren çekiç de çok fazla ilgi görüyor. Dayanıklı plastik malzemeden üretilen çekiç ile çocuklar kötülerle savaşıyor.

Maceradan Maceraya Koşan Avengers Karakteri Thor

Avenger figür oyuncakları sayesinde çocuklar oyunları sırasında kendileri ile özdeşleştirdikleri karakterlerin rolünü üstlenme şansını elde ediyor. Thor’un çekici ve miğferi gibi aksesuarlar çocukların hareketleri canlandırmasına ve karşılıklı oyun oynamalarını sağlıyor. Maceradan maceraya koşan süper kahraman Thor ve aksesuarları ile çocuklar Yenilmezler filmini yeniden canlandırıyor. Oyuncak serisinde yer alan figürler koleksiyon amacıyla bir araya getirilebiliyor. Thor figür oyuncak ürün alternatifleri içerisinde tek figürlerin yer aldığı gibi çoklu figürler ve aksesuarlı setler de yer alıyor. Oldukça geniş bir ürün içeriğine sahip olan modellerin arasında kız ve erkek çocukları için ayrı tasarımlar yer alıyor.

2 yaşından itibaren kullanıma uygun olan Thor aksiyon figürleri farklı yaş grupları için, farklı tasarımları ile dikkat çekiyor. Küçük parçalar içeren bazı modeller küçük çocuklar için yutma tehlikesi oluşturduğu için oyuncak seçimi yaparken bu noktaya dikkat etmek gerekiyor. Küçük çocuklar için tasarlanan ve daha az kapsamlı olan oyuncaklar büyük çocukların ilgisini çekmiyor. Bu nedenle çocuklar oyuncakla vakit geçirmekten sıkılıyor. Çocuğun oyuncakla daha uzun süre ve daha verimli oynaması için oyuncak tercihi yaparken çocuğun yaş grubu doğrultusunda seçim yapmak büyük önem taşıyor.

Thor Oyuncak Özellikleri Ve Fiyatları

Thor oyuncak modelleri arasından seçim yaparken her üründe olduğu gibi bazı özelliklere dikkat etmek gerekir. Bunların başında da ürünün orijinalliği gelir. Çocuklarının sağlığını ve kendi bütçesini düşünen ebeveynler orijinal olmayan ve CE sertifikası bulunmayan plastik figürleri tercih etmekten kaçınmalıdır. Üretim standartları dikkate alınmadan üretilen bu ürünler çocukların sağlığını tehlikeye atacak kanserojen madde içerebilir.

Oyuncak seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken bir diğer nokta da oyuncağın hitap ettiği yaş aralığıdır. Çocuğun gelişim seviyesine uygun oyuncak seçimi çocukların oyuncaktan en üst seviyede verim almasını sağlar. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Thor oyuncakları, özellikleri bakımından farklılık gösterdiği gibi fiyat olarak da farklılık gösterir. Thor oyuncakları arasında fiyata yansıtılan en önemli etken oyuncağın boyutudur. Oyuncağın boyutu büyüdükçe fiyatı da aynı oranda artar. Büyük boyuttaki figür oyuncak ile küçük boyuttaki figür oyuncağın fiyatının aynı olmasını beklemek doğru olmaz. Thor oyuncakları arasında seçim yaparken bu noktaları göz önünde bulundurmalı ve bütçenize uygun oyuncağı bu doğrultuda seçmelisiniz. Seçim yaparken filtreleme seçeneklerini kullanmanız aradığınız ürüne daha kısa sürede ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

Thor oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr’de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR