Kategoriler

Oyuncak Polis Setleri 

Oyuncak polis arabası, telsizi, motoru, adam figürü ve çok daha fazlasını içeren setleri en uygun fiyatlara satın almak için bizi seçin. Lisanslı ve orijinal ürünleri en ucuza satın almak istediğinizde bir tık uzağınızdayız. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmek istediğinizde polis seti ile birlikte maceralar üretebilirsiniz. Silahlarınızı kuşanın ve şehri kötülüklerden korurken çocuğunuzun geleceğine hem güzel anılar hem de bilgiler hediye edin.

Polis setleri özellikle erkek çocuklarının en sevdiği ve merak duyduğu oyuncaklar arasında yer alıyor. Onlara aksiyonu, heyecanı, cesareti aşılayan ve erkeklik gururunu okşayan polis oyuncak setlerinin içerisinde merak ettikleri birçok oyuncak da mevcut.

Bu sebeple hem uygun fiyatla hem de birçok oyuncağı bir arada satın alabilir, çocuklarınızı mutlu edebilirsiniz. Silah, kask, halat, koruma yeleği gibi daha birçok çeşide sahip olan setler zengin içerikli olduğundan çocuğunuz kendisini oldukça değerli hissedecektir. 

Polis Silah Setleri 

Polis setleri çocuğunuzun hayal dünyasını genişleterek ayrıca suçlulara karşı kendisini güçlü hissetmesine de yardımcı olacaktır. Eğer korkan ve kendinden emin olmadığını düşündüğünüz çocuğunuz varsa bu setler tam da onlara göre. Onlara cesaret verip korkularını yenmesine yardımcı olacak polis silah seti full gibi oyuncaklar çok faydayı birden bünyesinde barındırıyor.

Bu sayede çocuğunuza vermek istediğiniz duyguyu bu oyuncaklar sayesinde ona aşılayabilirsiniz. Ayrıca sizler de ona oyunlarında eşlik ederek daha çok keyif almasını sağlayabilirsiniz. 

Sevenleri İçin Anlamlı Hediyeler 

Polis setleri sadece çocuklar için değil, ilgi alanı silah, vatan sevgisi, polis, timler, polis araçları olan yetişkinler için de oldukça sevimli. Bu sebeple bu tarz hobisi mevcut olan sevdiklerinize de polis metal kelepçe seti gibi hediyeler alabilirsiniz.

Ayrıca ofis ya da çalışma masası bulunan kişilere sizden bir hatıra olması açısından, yanı sıra da sevdiği biblolara sahip olmaları açısından özel harekat timi seti satın alabilirsiniz. Bu onlara değer verdiğinizi gösterecek ve aranızdaki bağın da güçlenmesine katkı sağlayacaktır. Ayrıca her türlü araç koleksiyonu yapan kişiler için de polis çekici araç ya da diğer polis araçlarını hediye olarak alabilirsiniz. 

Korkuyu Yendiren Oyuncaklar 

Bazı çocuklar silahtan ya da polisten korkabiliyor. Bu durum da onların doğruyu öğrenmesine engel oluyor. Çocuklara korkularını yenmesi ve polislerin aslında nasıl bir işi olduğunu kavrayabilmesi açısından büyük polis seti gibi, içerisinde polisliğe dair a dan Z ye her aksesuarın bulunduğu oyuncak setini satın alarak yardımcı olabilirsiniz.

Ayrıca oynarken ona eşlik ederek, aslında bu işin ne kadar keyifli ve anlamlı olduğunu da vurgulayabilirsiniz. Bu sayede korkularını yenerek polislere karşı sevgi beslediklerine şahit olacaksınız. 

Çoklu Oyun Kurmak İçin Özel Oyuncaklar 

Çocuklar arkadaşlarıyla bir araya geldikleri vakitte, çoklu olarak oyun kurabilecekleri oyuncak ararlar. Tam da bu hususta yardımcı olmak adına onlar için ideal olan oyuncaklardan birkaç tanesi de polis merkezi oyun setipoşette özel harekat timi seti gibileridir.

Bir tanesi merkezde görevli olurken, diğerleri suçlunun peşine düşebilir. Polis evi 59 pcs de bu oyuncaklara katıldığı zaman saatlerce oynayabilecekleri birçok senaryo kurabilirler. Aynı zamanda mini polis seti oyuncakları da her ne kadar küçük figürlerden ibaret olsa da toplu olarak oynanması keyifli ve yönetmesi kolay oyuncaklar arasındadır. 

Oyunu Sonlandıracak Güzel Ayrıntı 

Polis garaj seti mega pist oyuncağı da saatlerce oynadıktan ve suçluları kovalayıp yakaladıktan sonra oyunu tamamlayıp, çocukların dinlenmesine işaret veren bir oyuncaktır. Oldukça şık ve gösterişli olması da defalarca aracı garaja sokup çıkarmak için bile yeterli. Polis karakolu garaj seti de oyuna ara verme işareti olarak kullanılabilir.

Hem arkadaşları ile hemde tek başına keyifle oyun kuracağı bu setler, çocuğunuza kendisini yalnız hissettirmeyecek, aynı zamanda polislere hayranlık duymasını da sağlayacaktır. Bu sayede onların yaptığı işin keyfiyetine de hakim olarak, her gördüğünde mutlaka olumlu yönde etkilenecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR