₺18,00 KDV Dahil
₺27,00 KDV Dahil
Kategoriler

Asker Setleri En Güzel Askerlik Deneyimleri Şimdi Daha Keyifli

Erkek çocukların oyunlarına heyecan ve macera katmak için çeşit çeşit ve farklı özelliklerde asker setleri ekleyebilirsiniz. En çok aranılan kaliteli ve markalı ürünleri sizler için en uygun fiyatlarla satışa sunmaktayız. Küçük asker figürleri, tanklar, arabalar, silahlar ve çok daha fazlası için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Asker Setleri; Çocukların oyun dünyası gün geçtikçe yeni boyutlar kazanarak, farklı oyuncak türlerini de her yaş da değiştirerek yeni buluşlara imza atarlar. Oyun dünyasının farklı ve çeşitli seçeneklerinde asker setleri, oyun alanına yeni bir tasarım katmıştır.

Setlerin oldukça rahat ve çok parçalı hali çocukların dikkat ve macera hevesini karşılar boyuttadır. Oyun dünyasının çok yönlü ve renklerin gerçek yaşamdan ilham alınarak üretilmiş ve hayal gücünün sınırlarını zorlayan. Yaratıcı setler olarak asker setleri karşımıza çıkmaktadır.

Macera Ve Hayal Gücü Buluşması

Oyuncaklar, çocuğun gerçek hayattaki nesneler ile ilgili bağını belirlediği için, oyuncak seçimi önem arz etmektedir. Her yaşın oyuncak seçimi farklıdır. Yaşlar arttıkça oyuncak yönelimi değiştiği gibi, cinsiyet faktörü de oyuncağın seçimini belirleyecektir.  Asker setleri özellikle 6 yaş ve üzeri erkek çocukların ilgisini çekebilecek niteliktedir.

Çocuklar için büyük boyutlu setler olması, ayrıca bu setlerin ses, ışık, hareket etme, gibi teknoloji içeren, elektronik sistemleri kullanması oyuncakların, ilgi çeken bir yönü olmuştur.

Oyun Kurma Becerisini Artıran Oyuncak Setleri

Setlerin, çocukların zihinsel faaliyet açısından hayal gücünü ve oyun kurma becerisini arttıran, eğlenceli vakitlerin vazgeçilmez oyunlarıdır. Gerçekçi ve detay tasarımlarla şekillendirilmiş asker setleri, dikkat gücünü çeken oyuncaklardandır.

Macerayı özellikle erkek çocukların bilişsel dünyasında sürekli yaşamak istemesi, bu setlerle maceradan maceraya koşan bir serüvene hazırlar. Çeşitli seçenekleriyle her çocuğa hitap edebilen hatta grupça oynanabilecek oyuncak setlerinden oluşur.

Bu setlerden, Power Gun Asker Silah Seti ve Polis Setleri çocuklara gerçekçi deneyim sunarak macera deneyimi yaşatır. Bireysellikten uzak sosyalleşmeye yakın grupça oynanabilecek asker setlerindendir.

Askeri Oyuncak Setleri Çeşitleri

Dürbün, telsiz, maske, mifer gibi çok yönlü parçaları olan set, çocuklara eşsiz bir deneyim sunar. Power Gun Asker Silah Seti Full, Setin çok parça içererek daha çok deneyim yaşamasına olanak sağlayan ve oyun dünyasın da seçenek olarak karşımıza çıkan diğer bir settir.

Nişangah, Saat, Gizlenme Maskesi, El feneri, Madalyon gibi parçaları içeren oldukça geniş bir settir. Büyük Bordo Bereli Seti, asker olam hevesini yaşamak isteyen, küçük askerleri cezbedebilecek bir settir. Bordo beresiyle, telsiz, saat, gözlük, pusula gibi ürünler içeren macera dolu bir settir. 

Büyük Arabalı Asker Seti, arabası ve askerleriyle gerçek maceralara atılmak isteyen, arkadaşlığın zevkini hep birlikte yaşamak için tercih edilebilen setlerdendir.

Macera Dolu Asker Oyun Setleri

Asker oyun seti, setin askerleri ve dürbünüyle küçük maceracılar kazanmanın zevkini yaşayacak.  Büyük Şavaşçı Asker Seti, oyun grubunun, birlikte başarmanın gücünü yaşayacakları hayal gücünün oyunlarla desteklendiği bir settir. Cross Country Pilli Raylı Askeri Araç, boyutu ve rengiyle ilgi odağını canlandırabilecek pilli ve raylı bir settir.  

Araç eğitim pistiyle çocukların macera dünyasına katkı sağlamaya hazır. Poşetli Askeri Trafik Seti, Kahraman askerlerin dünyasında küçük kahramanları bekleyen yol tabela ve iki farklı asker grubuna sahip olan settir.

Çek Bırak Askeri Araçlar, iki adet askeri helikopteri ve iki adet komyetli füze rampasıyla otomatik çek bırak setinden oluşur. Dede Askeriye Seti, katlı sistemiyle tehlikeli bölgelerin macera yönünü destekleyen, renk ve boyutuyla askeri araçların zevkine varılabilecek bir settir. 

Kutulu Asker Seti, kule ve zırhlı araç seçimiyle gerçek bir askeri deneyim yaşatan bir settir. Renklerin gerçeğe uygun ve detaylı oyuncak seçeneği ile çocukların hayal dünyasına ortak olur.

İtfaiye Setleri ve Asker Setlerinin, gerçekçi renk ve çok seçenekli yapısı çocukların oyun dünyasına farklı seçeneklerle girmektedir. Her çocuğunun yaşamına hitap etmesi ile sosyalleşmeye olanak tanıması ve arkadaş çevrelerinin zenginleşmesine olanak verir. Asker setleri macera dolu yapısıyla küçük askerlerin hep gözdesi olmaya aday.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR