ÜRÜN BULUNMAMAKTADIR

Littlest Pet shop Oyuncak Çeşitleri ve Fiyatları

Son yıllarda özellikle kız çocuklarının en çok sevdiği figür oyuncak modelleri arasında yerini alan Littlest Pet Shop, çocuklar tarafından ‘Minişler’ olarak biliniyor. İlk olarak 1990’lı yıllarda piyasaya sürülen Littlest Pet Shop, 1990’lı yılların sonunda dünyanın önde gelen oyuncak firması Hasbro tarafından satın alınmıştır. Sonrasında Hasbro tarafından yeni hayvan figürleri üretilerek piyasaya sürülmüştür ve daha geniş kitlelere ulaşmıştır. Sadece figür oyuncak üretimiyle sınırlı kalmayan Hasbro, çocukların oyun zevklerini göz önünde bulundurarak farklı kategorilerdeki oyuncakları da çocukların beğenisini sunmuştur. Miniş karakterleri, puzzle ve kutu oyunlarında, video oyunlarında, kırtasiye malzemeleri gibi birçok ürünün üzerinde yerini almıştır. Aynı zamanda miniş karakterleri animasyon dizilerine taşınmış ve çocuklar minişleri bu şekilde daha yakından tanımıştır. Hasbro, çocukların video oyunlarından tanıdığı miniş karakterlerini çevrimiçi ortamda da çocukların beğenisine sunmuş ve çocuklara çevrimiçi olarak küçük hayvanları sahiplenme imkânı sunmuştur. Littlest Pet Shop ile Hasbro çocuklara hayvan sevgisini aşılamayı hedeflemiş bunda da oldukça başarılı olmuştur.

Hasbro tarafından sunulan Littlest Pet Shop oyuncak serisi içerisinde yer alan minişler ve miniş oyun setleri ile çocuklar saatlerce sıkılmadan vakit geçirir. Aynı zamanda çocuklar birbirinden farklı miniş figürleri ile farklı hayvanları tanır. Çocuklar hayvan sevgisini tanır, birbirinden farklı aksesuarları ile dikkat çeken minişler ile kendi koleksiyonunu oluşturur ve saatlerce oyun oynar. İster tek başlarına ister arkadaşları ve aileleriyle kaliteli vakit geçirir.

Başta çizgi dizi olarak çocukların beğenisini kazanan Littlest Pet Shop, bu şekilde çocukların kalbinde yer edindi ve daha sonra bu sevimli hayvan figürleri oyuncak şekline getirilerek çocukların beğenisine sunuldu. Geniş ürün yelpazesiyle satışa sunulan birbirinden sevimli minişler çocukların hayal dünyasındaki renkli maceralara eşlik eder. Çocuklar miniş koleksiyonları ile hayvanları daha yakından tanır ve hayvanlara olan sevgileri artar.

Littlest Pet Shop Koleksiyonları

Piyasaya sürüldüğü günden bu yana sürekli yenilenen miniş karakterleri arasında 3000’den fazla minik evcil hayvan figürü bulunuyor. Hasbro her yıl mevcut miniş figürlerinin arasına yenilerini ekliyor. Böylece çocuklar her yıl yeni minişler edinerek koleksiyonlarını genişletebiliyor. Tekli olarak satılan miniş figürlerinin yanında çocukların çok sevdiği miniş setleri de koleksiyonlara ekleniyor. Rengârenk ve farklı modellerdeki tekli miniş figürlerinin yanında Littlest Pet Shop’da farklı özel koleksiyonlar da bulunuyor. Kimi çocuklar rengârenk minişlerin bulunduğu gökkuşağı koleksiyonunu severken, kimisi de farklı detaylara sahip siyah ve beyaz minişlerden oluşan Siyah-Beyaz koleksiyonunu tercih ediyor. Yıllar içinde farklı versiyonları piyasaya sürülen Littlest Pet Shop koleksiyonunda kediler, köpekler, kuşlar, su altı canlıları ve çiftlik hayvanları yer alıyor. Çocuklar bu mini plastik oyuncaklarla hem hayvanları tanıyor, hem de hayvan sevgisini küçük yaşlarda öğreniyor.

Çocukların en sevdiği miniş setleri arasında Littlest Pet Shop Gurme Setleri, Littlest Pet Shop Miniş Sürpriz Paketleri, Littlest Pet Shop Lıkır Lıkır Minişler, Littlest Pet Shop Buzul Miniş Koleksiyonu İyi Dostar, Littlest Pet Shop Şanslı Minişler Şans Ekibi 4’lü Sürpriz Paket gibi setler yer alıyor. Littlest Pet Shop Gurme minişler konserve kutusu şeklindeki minik paketlerden oluşuyor. Her pakette 1 miniş figürü ve temaya uygun 3 aksesuar yer alıyor. Çocuklar 20 gurme Miniş’in hepsini topluyor ve koleksiyonunu oluşturuyor. Littlest Pet Shop Miniş Sürpriz Paket, çanta şeklinde sevimli bir kutu ile çocukların karşısına çıkıyor. Kutunun içerisindeki 4 adet sürpriz çocukları bekliyor. Bu renkli kutuyu çocuklar oyunlarında fon olarak kullanıyor. Çıkartmalarla süsleyerek eğlencesine renk katıyor. Littlest Pet Shop Lıkır Lıkır Minişler ile minişler en sevdikleri içecekleri giyinip kuşanıyor ve renkli kostümlerle çok eğleniyor. Teneke şeklindeki pakette; 1 miniş figürü, 1 şapka, 1 kostüm ve 1 adet aksesuar yer alıyor. Çocuklar 10 adet paketi biriktirerek koleksiyonunu tamamlıyor. Littlest Pet Shop Şanslı Minişler Şans Ekibi 4’lü Sürpriz Paket kutularından pulları çıkarak atıyor, pulda gelen sayıya ve simgenin rengine dikkat ederek doğru simgeyi buluyor ve şans mesajına ulaşıyor. Paketin içerisinde; 3 klasik boy miniş, 2 pul, 4 bilezik ucu, klips ve koleksiyon kılavuzu yer alıyor. 150’den fazla minişin bulunduğu seri ile çocuklar zengin bir miniş koleksiyonu oluşturuyor.

Littlest Pet Shop Oyuncak Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Miniş oyuncak setleri çok küçük parçalardan oluşuyor. Küçük çocukların yutma tehlikesine karşın 3 yaş altı için uygun görülmüyor. Piyasada çok sayıda sahte oyuncak bulunmasından dolayı orijinal minişleri sahte minişlerden ayırmak için hayvan figürlerinin altında ve yan kısmında kod numarası bulunuyor. Çocuklarına miniş figür oyuncaklarından alan ebeveynlerin bu özelliğe dikkat etmesi gerekiyor.

Orijinal miniş figürleri çevre dostu plastik ve kanserojen madde içermeyen malzemelerden üretiliyor. Aynı zamanda oyuncak ambalajında kullanılan karton, plastik gibi malzemelerde de çocukların sağlığı gözetilerek çevre dostu malzemeler kullanılıyor. Farklı zevklere ve farklı yaş gruplarına hitap eden miniş oyuncakları, çocukların sevebileceği şekilde üretiliyor ve onların beğenisine sunuluyor. Her bütçeye uygun oyuncağın bulunduğu Littlest Pet Shop miniş setleri arasında seçim yapmak isteyen ebeveynler, çocuklarının zevkine ve bütçelerine göre filtreleme yaparak arama yapabilir, zengin ürün seçeneklerine sahip olan minişler arasından çocuğuna en uygun olan seti zorlanmadan bulabilir. Çocuklarına sevimli hayvan figürlerini hediye ederek; hem hayal güçlerinin ve motor becerilerinin gelişimine katkı sağlayabilir hem de eğlenceli vakit geçirmesini sağlayabilir.

Littlest Pet Shop oyuncak çeşitleri ve daha fazlası otoys.com.tr'de.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR