Kategoriler

Çocukla için Gözlük Snorkel Çeşitleri

Gözlük Şnorkel modelleri ile denizin tadını en iyi şekilde çıkarın. Gözlük Şnorkel çeşitleri hem uygun fiyatlı hem de en kaliteli hali ile sizlere sunulmaktadır.

Dalış tutkunları için su altı, adeta bir cenneti andırır. Fakat mavi dünyanın bu güzelliğine dalış yapmadan önce belli başlı ekipmanları temin etmek gerekir. Aksi takdirde olası tehlikelere maruz kalabilirsiniz.

Eğer dalış elbisesi, deniz maskesi, paletler ve gözlük şnorkel yanınızda ise güvenle su altına dalış yapabilirsiniz. Profesyonel ve amatör birçok kullanıcı tarafından gözlük şnorkel kullanımı büyük önem arz eder. 

Gözlük şnorkel sadece dalış yapmak için değil aynı zamanda tatil gezilerinde de kullanılır. Özellikle de su altını rahat bir şekilde gözlemlemek isteyen amatör yüzücüler tarafından tercih edilir.

Büyük küçük herkesin ilgisini çeken şnorkeller, farklı marka ve renkleriyle de cezbedicidir. Boyut ve kalitesi ile dikkat çekici tasarımlar sunan şnorkeller ile tatilin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Havuz, deniz gibi farklı su kaynaklarında kullanmak üzere tasarlanmış gözlük şnorkel, daha keyifli bir yüzme deneyimi yaşanmasını sağlar. Deniz canlılarını en net biçimde görmenizi sağlayan deniz gözlüğü, farklı renk ve tasarımlarıyla her yaşa özel üretilir. Özellikle de çocuklar için üretilen modeller hayvan figürlü yüzücü gözlüğü oldukça eğlenceli bir tasarıma sahiptir.  

Bu modellerin üzerinde yer alan hayvan figürleri sayesinde çocuklar için yüzmek daha keyifli bir hale gelir. Kauçuk malzemeden üretilen gözlük şnorkeller kalitelidir ve kolay kolay yıpranmaz.

Ayrıca ayarlanabilir özelliği sayesinde gözlük şnorkel ile boneler ve tıkaçlar farklı kafa boyları için de uyumludur. Yine pembe, mavi gibi farklı renk seçeneklerine sahip swim yüzücü gözlüğü çocuklar için oldukça şık bir tasarıma sahiptir.

3 yaş üstü çocuklar için kullanıma uygun modeller arasında yer alan hydro swim deniz gözlüğü, tam ayarlanabilir silikon baş kayışına sahiptir. Ayrıca göz ve burun kemerine yumuşak yapısı nedeniyle daha rahat oturur. Uv koruması da bulunan bu yüzücü gözlüğü, polikarbon lens yapısı sayesinde kolay kolay kırılmaz.  

Her Zevke Uygun Gözlük Snorkel Çeşitleri

Yüzme sporunun yapıldığı her alanda çocuklar ve yetişkinler için gözlük şnorkel modelleri kullanılır. Üretildiği malzemeye göre değişkenlik gösteren gözlük şnorkeller, özellikle de profesyonel amaçlı kullanımlarda standartları karşılaması gerekir.

Maske şeklinde üretilen SeaClear Flowtech şnorkel, small ve medium seçenekleriyle her kafa boyuna uyumlu olabilir. Hem ağzınızı hem de burnunuzu kapatarak doğal olarak nefes alabilmenizi sağlayan bu gözlük şnorkel çeşidi oldukça kullanışlıdır.

Tıpkı motorlu araçlarda yer alan buz çözücü gibi nefesinizi maskenin lensinde sirkülasyon yapar. Böylece boğulmayı da engeller. Yüze tam entegre olan yapısı sayesinde yüzünüzün kuru kalmasına da yardımcı olur.

Geniş görüş açısına sahip gözlük şnorkel ve paletler  modeli ile su içindeki canlıları rahatlıkla görebilirsiniz. Bir diğer gözlük şnorkel modeli ise Bestway şnorkeldir. Yenilikçi yapısı ile geleneksel şnorkeli sevmeyenler için tasarlanmış bu model, mavi ve siyah gibi farklı renklere sahiptir. Şnorkelin tüpü maskenin üst kısmında yer alır. Böylece su üstünde kalması sağlanır.

Gözlük ve Şnorkelin Birlikte Sunulduğu Şnorkel Setleri

Klasik gözlük Şnorkel modellerini sevenler ve kullanmak isteyenler için gözlük şnorkeller set halinde sunulur.

Yenilikçi modellerde daha çok maske görünümünde gözlük şnorkeller üretilirken eski tasarımlarda gözlük ve şnorkel ayrı olarak satılır. Trilogy gözlük şnorkel seti halinde piyasada yer alan ürün, 180 derecelik görüş açısına sahiptir. Panaromik tasarımını suya her daldığınızda hissedersiniz. Silikon ağızlığı ve yüze kolay uyan yapısı nedeniyle suyun, ağız veya buruna kaçması önlenir.

Dalış sporunu tutku haline getirenler için profesyonel gözlük snorkel modelleri üretilir. Profesyonel yüzücü gözlüğü olarak piyasada yer alan modeller, yüzücüler için özel olarak üretilir ve derin dalışlarda kullanılmak için tasarlanır.

 

Uygun Fiyatları İle Gözlük Snorkel Çeşitleri

Her yaş için tasarlanan gözlük şnorkel modelleri şık tasarımlarıyla ön plana çıkar. Özellikle de çocuklar için tasarlanan ve daha çok çizgi film karakterlerinin yer aldığı cars bone ve gözlük yüzme seti oldukça dikkat çekicidir.

Üzerinde Şimşek Mcqueen gibi çizgi film karakterlerini çizili olduğu maske ve bone çeşitleri çocuklar için ilgi çekici tasarımlardır. Gözlük snorkel kadar önemli olan bir diğer konu da aksesuar kullanımıdır.

Şnorkel ve gözlüğü taşımak için üretilen çantalar bu konuda oldukça yardımcıdır. Katlanan şnorkel çanta modelleri ile göz dolduran gözlük şnorkel, farklı boyutlarda üretilir. Ayrıca çantası sayesinde maskenizi kolaylıkla taşımanızı sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR