Kategoriler

Lego Setleri

Çocukların harfleri, şekilleri ve sayıları öğrenmelerine destek veren ve gelişimlerine büyük katkılar sağlayan Lego setleri en uygun fiyatlarla Otoys’da! Lego ve yap oyuncak çeşit ve modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Zengin ürün yelpazemiz içerisinden kolay bir seçim yapmak için filtreleyin, sıralayın ve aradığınız ürünü kolayca satın alın

Çocukların ince motor becerilerinin gelişmesi için legolar önemli bir rol oynar. Legolar çocukların  hayal gücünü geliştirmesinde önemli rol oynarlar. Farklı parça sayısı ve farklı konseptlerle çocukların el becerilerini geliştirirken bir yandan istedikleri şeyleri inşa etmesine olanak sağlayacak. Legolar geçmişten günümüze çocukların en sevdiği oyuncaklardan biri olmasının yanında oldukça öğreticidir. Legolar çocukların hayal ve gerçek arasındaki bağlantıyı kurmasına yardımcı olur. Bunun ek olarak el ve göz koordinasyonuna faydası göz ardı edilemez bir öneme sahiptir.

City Yarış Arabaları  beş yaş üstü çocuklar için uygundur. Kutu içinde gelen sağladığı 190 parça legolar ile çocuğunuz hayalindeki yarış arabasını kendi tasarlayıp yapabilir. Yaptığı yarış arabasını isteğine göre modifiye ederek üzerindeki parçaları farklı legolar ile değiştirebilir. İstediği gibi özelleştirebilir.  Bu sırada parçaları birleştirme, el becerilerini ve hayal gücünü geliştirme gibi imkânlar sunar. 

Küçük Yaş Grubuna Uygun Legolar

Dubie Alfabetik Tren üç yaş üstü çocuklar için uygundur. Oldukça öğretici ve eğlendirici olan bu oyuncak tren, çocukların harfleri öğrenmesini bunu alfabetik olarak vagonların üzerine koymasını trenin tekerlekleri sayesinde etrafta sürerek öğrenmesine yardımcı olur. Bunun ek olarak gelen 26 adet karta baktıkça hayvanların resimlerini ve isimlerini görmesi öğrenmesine ayrıca yardımcı olacaktır. İlk başta harfleri öğrendikten sonra kartlarda gördüğü kelimeler ile bağlantı kuracaktır. 

Dubie Hayvanat Bahçesi ve Zemin sayesinde çocuklar hayallerindeki hayvanat bahçesini kurabilecek. Bunu yaparken kendi el becerilerini geliştirmek için oldukça faydalı olacak olan dubie hayvanat bahçesi ile  çocuklarınız  eğlenirken bir yandan inşa etmeyi öğrenecek.

Meslekler ile İlgili Lego Setleri

Dubie Müzik Treni ile çocuklarınız  25 parçalık bu treni inşa ederken müzik notalarını öğrenecek. Bir yandan ince motor becerileri gelişirken bir yandan müzik notlarına aşinalığı artacak. Yanında gelen 6 öğretici kart okul öncesi eğitiminde yardımcı olacak.

Asya Bricks İtfaiye Blok Seti sayesinde çocuklarınız hayalindeki itfaiye istasyonunu kurabilecek. Bunu yaparken bir yandan inşa ve hayal gücü gelişecek.  301 parçalık oldukça dayanıklı malzemeden üretilen bu set  6 yaş çocuklar için uygundur.  

Asya Bricks Polis Blok Seti ile çocuklar hayallerindeki polis arabasını inşa edecek. Yanında gelen minyatür polis ile hayallerinde kurduğu polis oyunlarını oynayabilecek.  5 üzerinden 3. seviye zorlukta olan bu lego set 285 parçadan oluşmaktır. Oldukça dayanıklı malzemeden üretilen bu set sayesinde çocuklarınız inşa ederek ince motor becerilerini geliştirirken bir yandan eğlenecek.

City Dalış Yatı ile çocuklar havuzda ya da banyo yaparken küvetteyken kendi inşa ettiği yatı yapıp oyunlar oynayabilecek.  5 yaş üstü çocuklar için uygun olan bu set 189 parçadan oluşmaktadır ve her parçasının birbirine uyması nedeniyle çocuklar hayalindekine göre yatını inşa edebilecek.

Çocukların Anne ve Babaları ile Yapacağı Legolar

AEW&C Savaş Uçağı 199 parçalık bu dev set ile çocuklar hayallerindeki uçağı kendileri inşa edebilecek. 49.6cm'lik kanat açıklığı 16,8 cm’ lik yüksekliği ile kocaman olan bu savaş uçağı lego parçalarından yapılmaktadır ve oldukça dayanıklıdır.

Wange Londra Köprüsü 969 parçalık bu dev set sayesinde çocuklar  Londra Köprüsünü yeniden inşa edebilecekler. Bu sayede çocukların ince motor becerileri gelişirken, bir yandan da inşa ve hayal güçleri gelişecektir. Diğer lego parçalarıyla uyumlu olan bu lego setinin yapımı oldukça detaylıdır. Bu yüzden yeniden yetmişe herkes için güzel bir hobi olabilir.

Wange Savaş Gemisi 774 parçalık bu dev set ile çocuklar gemi inşasına başlayacaklar. Savaş silahlarını,  güverteleri  istedikleri gibi konumlandıracakları bu lego setiyle beraber çocuklar el becerilerini geliştirirken hayal güçlerini geliştirebilecek. Diğer lego parçalarıyla uyumlu olan bu lego setinin yapımı oldukça detaylıdır. Bu yüzden yeniden yetmişe herkes için güzel bir hobi olabilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR