Kategoriler

 

Minikler İçin Aktivite Masası 

Aktivite Masası Çocuğunuzun kendisine ait özgür bir alanı olması ona özgüven kazandırır. Aitlik duygusunu tatması ise eşyalarına sahip çıkması gerektiğini hatırlatır. Uygun fiyatlı Aktivite Masası çeşitleri sizler için burada…

Çocuğunuz ders çalışırken, ödev yaparken, boyama yaparken ya da oyun hamurlarıyla oynarken bir masaya ihtiyaç duyar. Hatta bunları yapmaktan sıkılıp yeni bir şeyler keşfetmek istediğinde de bir aktivite masası ürününe ihtiyaç duyabilmektedir. 

Aktivite masası çocuğunuzun ayakta durmasına, odaklanmasına, oturup sakince bir şeylerle ilgilenmesine, oyun kurmasına ve kendi kendine eğlenmesine olanak sağlamaktadır. 

Yeni Keşifler

Çocuğunuz doğduğundan itibaren ve emeklemeye başladığında hatta ilk adımlarını attığında çevresini keşfetmek, çevresindeki nesnelerle oyun oynamak isteyecektir. Onun dünyası olan bu ev, çocuğunuz için hem bir yuva hem de tehlikeli nesnelerle dolu bir oda topluluğu olabilir. Çocuğunuzu sürekli koruyup kollamaya çalışmak hem yorucu hem de sıkıcı olacaktır.

Aktivite masası sayesinde etrafını keşfetmek isteyen çocuğunuzun dikkatini kendisine uygun ve kendisine ait bir masa ile birlikte çekebilirsiniz. Bu durum hem onun sağlığı için hem de doğru nesneleri keşfedebilmesi için büyük bir fırsattır. 

İlk Adımlarını Atarken Eğlenen Çocuklar

Babycim Aktivite Masalı İlk Adım Arabası, hem bir ilk adım arabası hem de aktivite masası olarak kullanılabilmektedir. İçerisinde çocuğunuzu eğlendirebilecek müzikli piyano, çıngıraklar ve onu eğitebilecek hikâye kitapları ve şekiller bulunmaktadır. Basket oynanabilir bir pota ve su doldurulabilir ayaklar da içerisinde bulunan diğer aktivitelerden biridir. Dolu, Bahçe, Kum Su Aktivite Masası 4 ü 1 Arada ise bir bahçe masasıdır.

Çocuğunuz bu masa sayesinde doğayla daha çok yakınlaşabilir ve çiçek dikimini öğrenebilir. İçerisinde topraklar, saksılar, tırmıklar ve kürekler bulunmaktadır. Bu masa hem bir bahçe hem bir boyama yapma masası hem de aktivite masası olarak kullanılabilmektedir. 

Dolu, Eğlenceli Su Aktivite Masası, çocuğunuzun su ile içli dışlı olmasını sağlar. Bu masanın içerisine su doldurup kâğıttan gemilerini ya da plastik gemileri burada yüzdürebilir. İsterse bir ördek sürüsünü de yolcu edebilir.

Bu Masalarla Yeni Bir Dil Öğrenmek Mümkün 

Fisher-Price Yaşa Göre Gelişim Eğitici Köpekçiğin Aktivite Masası ve Dönence&Projektör ile çocuğunuzun İngilizce ihtiyacını da gidermektedir. 6 ile 36 ay arasındaki bebekler için uygun olan bu masa ona zıt anlamları, alfabeyi, rakamları ve renkleri öğretmektedir.

İçerisinde 120'nin üzerinde şarkı bulunmasının yanı sıra pazar, çiftlik, hayvanat bahçesi ve ev olmak üzere dört farklı eğlence mekânı bulunmaktadır. Çocuğunuz bu oyuncağı hem ayakta bir masa olarak hem de yerde oturarak aktivite masası şeklinde kullanabilir.

Bebeğiniz bu masa sayesinde taklit etme yeteneğini geliştirir, çeşitli şarkılar ve cümleler öğrenir. İngilizce kelimeleri ve sayıları da bu masa sayesinde öğrenebilmektedir. 

Kanz Aktivite Masası, 12 ay ve üzeri çocuklar için uygundur. Bu aktivite masası 7 farklı oyun opsiyonuna sahiptir. İçerisinde döndürülebilen dişliler, figürlü saatler, farklı geometrik şekiller gibi çeşitli aktiviteler bulunmaktadır. Aktivite Oyun Masası 30 Parça Blok, içerisinde mega blokların bulunduğu kapalı aktivite masasıdır. 

Ders Çalışmaya Teşvik Edici Masalar 

Dede Çalışma ve Aktivite Masası, üzerinde rakamlar bulunan tek kişilik bir ders çalışma masasıdır. Çocuğunuz bu masayla sadece ders çalışmak, ödev yapmak zorunda değil. Bu masada oturup keyifle boyama da yapabilmektedir. 

Dede Spiderman Çalışma ve Aktivite Masası, Banyo Oyuncakları süper kahramanları seven çocuklarınız için birebirdir. Kırmızı ve mavi renklerinin yoğunlukta olduğu bu masa spiderman stickerlarıyla bezenmiştir. Yarış arabalarını ve Cars filmini seven çocuklar için ise Dede Cars Çalışma ve Aktivite Masası bulunmaktadır.  

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR